Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα δεν ηταν ο go ο υπαιτιος αλλα το υπερβολικο undervoltage που ειχα κανει στο κιν μου εν ωρα sleep.

Για σωστο app2sd θελεις script. Τι κινητο εχεις?

Ενδικτικα να σου πω οτι με darktremors script σε optimus one ειχα 400 περιπου εφαρμογες. Χρειαζεσε και μια γρηγορη sd card class 6 τουλαχιστον αλλιως χανεις πολυ σε ταχύτητα. Ειχα class 4 και με ενοχλουσε σε καθυστερησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τον adw ex η αληθεια ειναι οτι δεν τον εδωσα πολυ χρονο αλλα με κερδισε go και δεν τον αλαζω,τουλαχιστον για την ωρα.

Πραγματικα αν του ειχες δωσει λιγο παραπανω χρονο θα εβλεπες τι παει να πει πληρης παραμετροποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διοτι με εξυπηρετει, γινεται καλη οργανωση των εφαρμογων ετσι και δεν χρειαζεται να ψαχνω σε απειρες σελιδες ή να κανω ατελειωτο scrolling :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτη τη δουλειά υπαρχει το folder organiser. Φακελακια στην dockbar ή στις επιφανιες εργασιας και εισαι αρχοντας. Μισο μα σου δειξω φωτο να δεις τι εννοω.

Πρωτη εικονα ειναι το drawer.

Δευτερη ενας.σπο τους φακελους και τριτη η δευτερη dockbar που ουσιαστικα εχει τα περιεχομενα του "drawer"

post-125862-348525_thumb.png

post-125862-292981_thumb.png

post-125862-365502_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για αυτη τη δουλειά υπαρχει το folder organiser. Φακελακια στην dockbar ή στις επιφανιες εργασιας και εισαι αρχοντας. Μισο μα σου δειξω φωτο να δεις τι εννοω.

Πρωτη εικονα ειναι το drawer.

Δευτερη ενας.σπο τους φακελους και τριτη η δευτερη dockbar που ουσιαστικα εχει τα περιεχομενα του "drawer"

Σωστο κι αυτο :) Will try!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους,

 

θελω την βοηθεια σας στο μεγαλο προβλημα συνχρονισμου μεταξυ του outlook 2003 και του ideos x5 που απεκτησα εχθες.

οποιος γνωριζει το πως να το κανω βημα-βημα θα του ειμαι υποχρεος !!!

δεν θελω να κανω sync μεσω gmail αλλα μονο μεσω usb.

 

Σας ευχαρηστω ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Κατέβασα το Qik Videos και εχει διαφορες επιλογές για video chat, video streaming κλπ.

Το έχετε δοκιμάσει; Είναι δωρεάν το video chat? Μου ζητάει αριθμό κινητού για επιβεβαίωση.

Αν ξέρετε κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμασει νομιζω οτι εχει κυκλοφορισει σε video - voice chat και νομιζω οτι μετα το fring το χαος :P

Το qik τι ειχα βαλει αλλα δεν με ειχε ικανοποιήσει και το εβγαλα ομως δεν θυμαμε γιατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμασει νομιζω οτι εχει κυκλοφορισει σε video - voice chat και νομιζω οτι μετα το fring το χαος :P

Το qik τι ειχα βαλει αλλα δεν με ειχε ικανοποιήσει και το εβγαλα ομως δεν θυμαμε γιατι...

 

Gtalk για video chat πλέον ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει video chat για 2.2?

 

Όχι, δυστυχώς μόνο για Gingerbread αυτή στην στιγμή και με mods. Μόνο το Nexus S το υποστηρίζει officially.

Στο SGSII πάντως δουλεύει και λογικά και σε άλλα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους,

 

θελω την βοηθεια σας στο μεγαλο προβλημα συνχρονισμου μεταξυ του outlook 2003 και του ideos x5 που απεκτησα εχθες.

οποιος γνωριζει το πως να το κανω βημα-βημα θα του ειμαι υποχρεος !!!

δεν θελω να κανω sync μεσω gmail αλλα μονο μεσω usb.

 

Σας ευχαρηστω ολους

 

Απο μονο του δεν μπορει να κανει συγχρονισμο με το outlook.Ψαξε αν εχουν βγαλει κανενα app στο market, αν και δεν το νομιζω, ολοι λειτουργουν με το gmail και απο offline προγραμμα ολοι δουλευουμε το myphoneexplorer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...