Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θελει root αυτη για να δουλεψει?

Φυσικά και θέλει root.

Όταν πειράζεις αρχεία συστήματος χρειάζεσαι και root account.

Αν δεν είχες root μου γίνετε noribin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιον Player έχετε να προτείνετε για Samsung Galaxy S?

(να υποστηρίζει και υποτιτλους)

Ευχαριστω προκαταβολικά

 

ΜΧ Video Player δαγκωτό. Τα swype gestures για την φωτεινότητα και την ένταση ήχου είναι φοβερά, αλλά και πέρα από αυτά είναι ο καλύτερος που έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να το κανω μολις βρω χρονο θα το δοκιμασω.

 

 

 

Τι εννοεις με αυτο?

 

Ο δαιμων του swype!

Αν δεν ειχες root μου φαινετε λογικο οτι δεν μπορουσε να βγαλει ολες τις εφαρμογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε orlox εκανα root και εβαλα autostarts. Απενεργοποιούμε εφαρμογες που ειναι κατω απο το after startup? Αν κανω disabled λειτουργιες που ηταν στο τηλ οπως bluetooth,email, music αν τις χρειαστω πιο μετα ανοιγουν κανονικα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τις ανοίξεις χειροκίνητα ναι. Αλλά έχε υπόψιν σου μην απενεργοποιήσεις πράγματα που χρειάζονται. Πχ Αν απενεργοποιήσεις τα μηνύματα μην παραξενεύεσαι αν δεν σου έρχονται μηνύματα. Να είσαι προσεκτικός όσο είσαι σε root mode γιατί μπορείς να κανείς και ζημιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπάρχει τρόπος να γινει ανταλαγή αρχείων μεταξύ 2 συσκευών μέσω wifi?

(χωρις να είναι συνδεδεμενες στο ιδιο router, δηλαδή να λειτουργήσει το wifi όπως το bluetooth)

 

Εχω το file expert αλλα δεν εχω καταλάβει αν έχει αυτή τη δυνατότητα. Κατι λεει οτι δημιουργει server αλλα δεν εχω καταφέρει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα την εφαρμογη OSmonitor και εχω παρατηρησει οτι σε καποιο σημειο εχει τις επιλογες για το συγχρονισμο της cpu όπως Ondemand, Conservative και διαφορες αλλες. Ειναι οι επιλογες που εχει το SetCpu, αυτη η εφαρμογη ομως ειναι δωρεαν.

 

Βοηθανε αυτες οι επιλογες καθολου στην αυτονομια του κινητου. Αν ναι ειναι πιο εγγυημενο το SetCpu?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω όλοι από το set CPU "κλέβουν" κώδικα. Για να τα κανείς αυτά πρέπει να υποστηρίζονται από τον kernel σου. Βοηθάει στην μπαταρία αν κανείς underclock. Το setcpu μπορείς να το βρεις free στο xda στο post του διμιουργου του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ακουστεί χαζή η ερώτηση, αλλά έχω 2 εικονίδια, το "Web" και το "Πλοηγός", ποιο απ τα δύο είναι ο περιηγητής και τι είναι το άλλο?

Επίσης όποιος απ τους 2 είναι, είναι καλός ή προτείνετε να κατεβάσω κάποιον απ το market?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ακουστεί χαζή η ερώτηση, αλλά έχω 2 εικονίδια, το "Web" και το "Πλοηγός", ποιο απ τα δύο είναι ο περιηγητής και τι είναι το άλλο?

Επίσης όποιος απ τους 2 είναι, είναι καλός ή προτείνετε να κατεβάσω κάποιον απ το market?

 

γιατί δεν τα ανοίγεις αν δεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άνοιξα και είναι ολόιδια. Ποιος ο λόγος να υπάρχουν λοιπόν 2 διαφορετικά εικονίδια για τον explorer?

Εσύ ξέρεις ή θέλεις να τ ανοίξω για να σου πω και σένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άνοιξα και είναι ολόιδια. Ποιος ο λόγος να υπάρχουν λοιπόν 2 διαφορετικά εικονίδια για τον explorer?

Εσύ ξέρεις ή θέλεις να τ ανοίξω για να σου πω και σένα?

 

σε ποια συσκευή γίνεται αυτό και τι έκδοση android τρέχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...