Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τα φώτα σας παρακαλώ.

Εχω το SE Neo V και εγκατέστησα τον Ex dialer καταπληκτικό μονο που κατι πρέπει να κάνω μέσω titanium backup και δεν εχω καταλάβει τι,το πρόβλημα για οσους δεν ξέρουν ειναι οτι εαν εχω αναπάντητη και την προβάλω μέσω του Exdialer η ειδοποίηση δεν φευγει απο την μπαρα ειδοποιήσεων ψηλά στην οθόνη,ο developer του λεει εγκαταστήσουμε ενα program που δεν το βρισκω καν στο market,αλλα τα παιδια σε αυτη την σελιδα βρήκαν την λυση αλλα δεν καταλαβαίνω τι πρεπει να κανω ?

Δοκίμασα και τις δυο επιλογές 'Μετατροπή λειτουργιας DBs σε WAL' και 'Μετατροπή λειτουργίας DBs σε Rollback journal' αλλά δεν έγινε η δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελαφρύ και γρήγορο Pdf viewer για μεγάλα αρχεία (15-30mb) υπάρχει; Με ενδιαφέρει και αναζήτηση.

 

Browser ποιο χρησιμοποιείτε επίσης;

 

Browser

opera mini εφόσον είμαι σε σύνδεση δικτύου μιας και έχει την δυνατότητα να κάνει compress τις ιστοσελίδες (εξοικονόμηση σε ΜΒ), διαφορετικά τον browser της μαμάς (που έχει και flash υποστήριξη)

 

 

 

Ξέρουμε ποίο είναι το καλύτερο file manager??? μιας και βλέπω ότι κυκλοφορούν πάρα πολλά..(που να έχει και υποστήριξη μεταφοράς αρχείων,λέω τώρα εγώ...)

 

Ελαφρύ και γρήγορο Pdf viewer για μεγάλα αρχεία (15-30mb) υπάρχει; Με ενδιαφέρει και αναζήτηση.

 

 

 

 

της Adove μια χαρά είναι και γρήγορο επίσης (βέβαια αυτό εξαρτάται και από το τι κινητό έχεις!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Browser stock, αναλογα το μοντέλο, και απο 3rd party Opera μου κάθεται πιο smooth, ενώ απο παραμετροποίηση και δυνατότητες ο dolphin.

 

Για pdf της adobe είναι πιο smooth απο τους άλλους που έχω δοκιμάσει, αλλά φτωχό σε επιλογές.

Έτσι χρησιμοποιώ τον ezpdf reader πολλές φορές, αλλά δεν είναι free.

 

File manager το es file explorer, έχει δυνατότητες για δικτύωση, lan, ftp, bluetooth κτλ.

Πολύ καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως τυχόν υπάρχει κανένα App που να μετατρέπει το κινητό σε Bluetooth receiver; π.χ. να το μετατρέπει ώστε να κάνει δουλειά ενός τέτοιου.

 

Να συνδεεις το κινητο στον υπολογιστη και να λειτουργει σαν Bluetooth δεκτης δλδ? Καλη ιδεα ακουγεται. Το σκεφτηκες μονος σου, ή εχεις ακουσει οτι παιζει κατι τετοιο? Και μενα θα με ενδιεφερε παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ βολική εφαρμογή για παρακολούθηση σκορ, καρτών κτλ για αγώνες ποδοσφαίρου με ειδοποίηση... από τα πολλά που έχω δοκιμάσει αυτό με βόλεψε περισσότερο απ'όλα.

 

Soccer Scores - FotMob

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σβηνουμε μια κατα λαθος κοινιοιποιηση τοποθεσια απο το foursquare παιδια και πως μπορουμε να προσθεσουμε μια δικια μας που δεν υπαρχει στη λιστα ?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνοντας βρήκα κι αυτό..Greek Debt-Το Ελληνικό Χρέος

 

Πολύ χρήσιμο για όλους, καθώς έρχονται κι εκλογές... ^_^

 

Χρήσιμη δεν την λες και επίσης έκανες ολόκληρο topic προχτές για αυτήν... την τρίτη φορά καίγεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...