Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιο app με το οποιο μπορουμε να προσθεσουμε τα εικονιδια των σημαντικοτερων apps που χρησιμοποιουμε ωστε να μην χρειαζεται να τα ψαχνουμε?Δεν μαρεσει να τα χω χυμα σε καποια οθονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να βάλεις το widgetάκι που κάνεις αναζήτηση για εφαρμογές, επαφές κτλ στην αρχική οθόνη και όποια εφαρμογή θες να την βρίσκεις εύκολα...Νομίζω πως λέγεται "Αναζήτηση" αυτό το widget που λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιο app με το οποιο μπορουμε να προσθεσουμε τα εικονιδια των σημαντικοτερων apps που χρησιμοποιουμε ωστε να μην χρειαζεται να τα ψαχνουμε?Δεν μαρεσει να τα χω χυμα σε καποια οθονη...

folder organizer, go launcher

Ελληνικά ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς εφαρμογή για να παρακολουθεί κανείς τις κυριότερες εκθέσεις στα σημαντικά μουσεία του κόσμου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς εφαρμογή για να παρακολουθεί κανείς τις κυριότερες εκθέσεις στα σημαντικά μουσεία του κόσμου?

 

Θα ήταν χρήσιμη τέτοια εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια τέτοια εφαρμογή αναφέρθηκε σε συνέντευξη του Φάνη Μουρατίδη στο Maison&Decoration αυτού του μήνα.

 

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει αν χρειάζεται ειδική εφαρμογή για να περάσω κάποια βίντεο απ΄το YouTube μέσω του υπολογιστή μου και να τα αποθηκεύσω στο κινητό μου (SE neoV)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν χρειαζεται ειδικη εφαρμογη. Απλως τα κατεβαζεις στον υπολογιστη και τα περνας κανονικα.

Ωστοσο μπορεις να τα κατεβαζεις και κατευθειαν στη συσκευη σου με την εφαρμογη tubemate.

http://techblog.gr/software/tubemate-android-application-28642/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπερα παιδια.

Τη κερδιζω αν rootαρω το κιν μ?

φοραει απ'οτι βλεπω 1.5 εκδοση και ειναι το htc magic.

Administration privileges. Αν δεν ξερεις γιατι να κανεις root, γνωμη μου ειναι πως δε σου χρειαζεται παντως. Θελω να πω, υπαρχουν καποιες εφαρμογες που το ζητανε, αλλα αν δεν εχεις συναντησει καποια τετοια, λογικα δεν θα την εχεις αναγκη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...