Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το fling κάνεις κλήση, στέλνεις μυνήματα, κάνεις βίντεοκλήση και με την κανονική κάμερα, μόνο που πρέπει να το έχει και η άλλη-ες συσκευές που θες να επικοινωνείς με έναν από αυτούς τους τρόπους.. Πολύ καλό αρκεί να έχουν ίντερνετ οι χρήστες του..!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spot4U

chart?cht=qr&chs=180x180&chld=|0&chl=http%3A%2F%2Fwww.androidzoom.com%2Fweb%2Findice%2FqrLink%3FappCode%3Dipvc%26dwnId%3D713506

Android Market description

 

An application for the Greek users, that search for Points Of Interest, Pharmacies with duties, Gas stations with latest prices, Bars and Restaurants by category or Live-Events they are close to the user and displays them interactively on the map. The user can make calls, compute route, send SMS or insert calendar reminders

Android Market description

 

An application for the Greek users, that search for Points Of Interest, Pharmacies with duties, Gas stations with latest prices, Bars and Restaurants by category or Live-Events they are close to the user and displays them interactively on the map. The user can make calls, compute route, send SMS or insert calendar reminders

 

Package: com.nca.Spot4U

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου είναι δυνατόν όταν προτείνετε μια εφαρμογή βάλτε και το αντίστοιχο QR code

 

sent from my HTC Magic using tapatalk

 

Συγνώμη αλλά δεν γνωρίζω πως το βάζουμε αυτό????

 

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2 παρατηρήσεις,

1 το spot4u δεν το βρίσκει το HTC wildfire ,ίσως φταίει η ανάλυση της οθόνης.

2 το talpatalk αν θέλω να το αγοράσω από που; στο market μου εμφανίζει μόνο δωρεάν εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2 παρατηρήσεις,

1 το spot4u δεν το βρίσκει το HTC wildfire ,ίσως φταίει η ανάλυση της οθόνης.

2 το talpatalk αν θέλω να το αγοράσω από που; στο market μου εμφανίζει μόνο δωρεάν εφαρμογές.

 

Έχεις κάνει root την συσκευή σου; Αν ναι μπορείς να δεις και paid εφαρμογές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Παιδιά 2 παρατηρήσεις,

1 το spot4u δεν το βρίσκει το HTC wildfire ,ίσως φταίει η ανάλυση της οθόνης.

2 το talpatalk αν θέλω να το αγοράσω από που; στο market μου εμφανίζει μόνο δωρεάν εφαρμογές.

 

Οσον αφορα το 2, θυμασαι ενα ΠΜ που σου ειχα στειλει σχετικα με το νοκια σου? Εκει.

 

---------- Προσθήκη στις 22:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:33 ----------

 

TO HTC_IME φυσικά και έχει t9.

 

Χμμμ το κατεβασα αυτο, αλλα το ui ειναι λαθος στο galaxy s μου. Τα πληκτρα εινα πολυ μικρα με κενη την δεξια μερια του πληκτρολογιου ειτε σε portrait ειτε σε landscape. Αυτο αλλαζει απο καποιες ρυθμισεις ή ειναι λογω της αναλυσης της συσκευης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ το κατεβασα αυτο, αλλα το ui ειναι λαθος στο galaxy s μου. Τα πληκτρα εινα πολυ μικρα με κενη την δεξια μερια του πληκτρολογιου ειτε σε portrait ειτε σε landscape. Αυτο αλλαζει απο καποιες ρυθμισεις ή ειναι λογω της αναλυσης της συσκευης?

 

Μήπως κατέβασες την Low resolution version που είναι για κινητά με χαμηλή ανάλυση?

Λογικά πρέπει να παίζει άψογα από ότι μου έχουν πει άλλοι που το έχουν βάλει στο galaxy.

 

Κατέβασε το από εδώ, λογικά αυτή είναι η κατάλληλη για το galaxy με 2.1, για froyo είναι άλλη σε περίπτωση που αναβαθμίσεις το μέλλον.

http://www.hallerud.se/htc_ime_jonasl_hires_27.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μήπως κατέβασες την Low resolution version που είναι για κινητά με χαμηλή ανάλυση?

Λογικά πρέπει να παίζει άψογα από ότι μου έχουν πει άλλοι που το έχουν βάλει στο galaxy.

 

Κατέβασε το από εδώ, λογικά αυτή είναι η κατάλληλη για το galaxy με 2.1, για froyo είναι άλλη σε περίπτωση που αναβαθμίσεις το μέλλον.

http://www.hallerud.se/htc_ime_jonasl_hires_27.zip

Thanks, θα το περασω αυτο που εδωσες και θα ποσταρω feedback. :-)Ερχομαι μαλιστα απο HTC oποτε μου ειναι must αυτο το πληκτρολογιο.

Παρεμπιπτοντως λεγεται πως το froyo βγηκε απο την samsung για το galaxy σημερα (οχι επισημα απο οτι καταλαβα αλλα σε beta).

ΕΝΤΙΤ: Yeap αυτο που παρεθεσες λειτουργει τελεια!

Επεξ/σία από stormrain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εχω και άλλη μια εφαρμογή ΤΡΟΜΕΡΉ!!! Launch-x pro μπορείς να κανείς συντομεύσείς με τις αγαπημένες σου εφαρμογές... και να χωρέσουν σε μια οθόνη μέχρι και 49!!!!! Δεν μπορώ να το περιγράψω καλά μπείτε στο μάρκετ και δείτε το.

 

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=135x135&chl=market://details?id=net.yuvalsharon.android.launchx.pro

 

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εχω και άλλη μια εφαρμογή ΤΡΟΜΕΡΉ!!! Launch-x pro μπορείς να κανείς συντομεύσείς με τις αγαπημένες σου εφαρμογές... και να χωρέσουν σε μια οθόνη μέχρι και 49!!!!! Δεν μπορώ να το περιγράψω καλά μπείτε στο μάρκετ και δείτε το.

 

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=135x135&chl=market://details?id=net.yuvalsharon.android.launchx.pro

 

 

Sent from my X10i using Tapatalk

 

Πραγματικά πολύ καλό apk, κάνει σμίκρυνση τα εικονίδια και αποκτάς περισότερο χώρο σε κάθε επιφάνεια..!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flyscreen

 

το οποιο το εψαξα για χαρη ενος πωρωμενου iDude :lol: (no offense)

 

βαλτε widgets και αλλα πραματακια στο Lock screen σας!

 

382657-1272358825723.png

 

---------- Προσθήκη 31-07-2010 στις 00:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 30-07-2010 στις 18:59 ----------

 

NOT available yet

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ΤΑΤ άστους! Είναι κάνα χρόνο που τους έχω δει.

Το βίντεο που έβαλες είναι το λιγότερο που έχουν κάνει. Έχουν τρελές ιδέες τα παλικάρια αλλά δεν βγάζουν για τον κόσμο τίποτα. Θέλουν τα πολλά λεφτά, να πάνε να συνεργαστούν με εταιρία κατευθείαν. Αλλά τίποτα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα προγραμμα και απο μενα για οσους ασχολουνται με τα αυτοκινητα.

Torque (Ad Supported)

 

An OBD II engine ECU diagnostics tool that uses a cheap bluetooth ELM/OBD adapter to connect to your car OBD2 engine management systemShow and Reset fault codes

 

Can export track log files to Google Earth KML / CSV Head up Display HUD mode

http://www.androlib.com/android.application.org-prowl-torquefree-tBpn.aspx

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=135x135&chl=market://details?id=org.prowl.torquefree

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...