Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μπηκε και στο skate :rolleyes: , πολυ καλο scrolling και zoom φωτογραφιας, κανεννα κολλημα.

 

Να ρωτησω, τι διαφορα εχει ο opera mobile απο τον opera mini;

 

O mini για να σου δειξει τη σελιδα που θελεις, στελνει εντολη στον opera server να κατεβασει τα δεδομενα, o οποιος με τη σειρα του τα προωθει συμπιεσμενα στον client.

Με τον mobile η διαδικασια γινεται με τον γνωστο τροπο.

 

Πρακτικα λοιπον ο mini κατεβαζει λιγοτερα data (χρησιμο οταν εισαι με 3G). Αρα ειναι και πιο γρηγορος σε 3G.

Ο mobile ειναι ενας κλασικος (καλος) browser, ο οποιος ειναι ιδανικος οταν εισαι συνδεδεμενος με wifi (που δεν εχεις λογο να τσιγγουνεύεσαι τα ΜΒ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να ανοίξω ξεχωριστό θέμα αλλα τελικά το ποστάρω εδώ.

 

οσοι είστε πιο "μεγάλοι" θυμάστε που παίζαμε "Υπερατού"!

 

Ανέβηκε εφαρμογή android λοιπόν απο Έλληνες.

Στο κινητό μου galaxy y pro παίζει κανονικά.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=jahn.yper1&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImphaG4ueXBlcjEiXQ..

 

και εδώ βιντεάκι

http://www.youtube.com/watch?v=nJWtDityPes&feature=player_embedded#!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Bγηκε το Instagram για anfdroid. Επιτελους θα δω τι παιζει με αυτο το hype. :lol:

 

Παρεμπιπτοντως με search στο play δεν μου το βγαζει, αλλα μου ηρθε ειδοποιηση με mail που ειχα αφησει στη σελιδα τους.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oντως κι εγω το ειδα αυτο... Ειναι αρχη βεβαια οποτε θα βελτιωθει λογικα (αν και δεν εχω σημειο αναφορας για συγκριση) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oντως κι εγω το ειδα αυτο... Ειναι αρχη βεβαια οποτε θα βελτιωθει λογικα (αν και δεν εχω σημειο αναφορας για συγκριση) :)

στο Android όμως υπάρχουν και άλλες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να συλλέγει τα στατιστικά στοιχεία των κλήσεων, μηνυμάτων, data??? Δηλαδή να δείχνει πόσες ώρες είναι οι εισερχόμενες πόσες οι εξερχόμενες, πόσα μηνύματα έχω στείλει κτλ...

 

Και κανένα εύχρηστο που να συλλέγει μόνο τα data για να το μηδενίζω κάθε μήνα!!!

 

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαποια δοκιμασμενη εφαρμογη για ξυπνητηρι υπαρχει;

γενικα για android! τη 2,3,6 εκδοση φοραω..! (αν εχει ενσωματωμενη το galaxy S δεν ξερω,παντως εχω αφαιρεσει πολλες εργοστασιακες εφαρμογες :P )

 

Ευχαριστωωω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαποια δοκιμασμενη εφαρμογη για ξυπνητηρι υπαρχει;

γενικα για android! τη 2,3,6 εκδοση φοραω..! (αν εχει ενσωματωμενη το galaxy S δεν ξερω,παντως εχω αφαιρεσει πολλες εργοστασιακες εφαρμογες :P )

 

Ευχαριστωωω!!!

alarm clock xtreme. Με το μόνο που (μερικές φορές) καταφέρνω να σηκωθώ σχεδόν στην ώρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...