Προς το περιεχόμενο

Firefox 4 στην κορυφή των browsers...


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιο ελαφρυς ναι.πιο γρηγορος δεν θα το ελεγα.whistle.gif

Πριν ενα μηνα σταματησα να χρησιμοποιω τον Firefox επειτα απο χρονια, κι εβαλα Chrome. Δε λεω οτι ειναι μεγαλη η διαφορα ταχυτητας, ειναι μικρη. Κι ετσι εχω δει κι απο μετρησεις, οτι ειναι πιο γρηγορος ο chrome.

Παντως σιγουρα πιο αργος δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν ενα μηνα σταματησα να χρησιμοποιω τον Firefox επειτα απο χρονια, κι εβαλα Chrome. Δε λεω οτι ειναι μεγαλη η διαφορα ταχυτητας, ειναι μικρη. Κι ετσι εχω δει κι απο μετρησεις, οτι ειναι πιο γρηγορος ο chrome.

Παντως σιγουρα πιο αργος δεν ειναι.

 

Περι ορεξεως. Ο καθενας οτι τον βολευει, εξαλλου προσωπικα ο chrome μου φανηκε πολυ παρομοιος με τον firefox, απλα αρκετα πιο λιτος. Δε θα ελεγα οχι στο να χρησιμοποιησω chrome, αλλα τα addons του firefox ειναι μεγαλο + για να μην τον αφησω ετσι ευκολα :-)

Αναμενω ποτε (και αν) θα βγει η επισημη 4, γιατι με τις beta βαρεθηκαμε ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εγώ χρησιμοποιώ το firefox 4 beta 7 αντιμετωπίζω πρόβλημα με το flash player κρασάρει πολλές φορές στην προηγούμενη έκδοση δεν είχα τέτοιο πρόβλημα. :-( :-( :-( :-( Το έστειλα σε feedback αλλά μετά απ' ότι είδα το είχαν ανφέρει και άλλοι το πρόβλημα....Ελπίζω να το διορθόσουν B) :cool: B) :cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Beta 8, πριν λίγες ώρες. Όπου να 'ναι, θα πρέπει να γίνει διαθέσιμη και στη σχετική σελίδα. Επίσημο release πάντα, όχι nightly builds, εκεί έχουμε φτάσει στην pre9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...