Προς το περιεχόμενο

Χειρότερη Ταινία


wOOzY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 330
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 5/4/2021 στις 9:51 ΜΜ, adi32 είπε

Σχεδον ολες του netflix 

Εγω παντως δεν καθομαι να δω μια ταινια που δεν μου αρεσει απο τα πρωτα 10-20 λεπτα 

Πρέπει να το έγραψα εγώ δεν εξηγείται αλλιώς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

King Arthur: Legend of the Sword.Η χειροτερη ταινια του Guy Ritchie  και η χειροτερη ταινια που εχει γινει ποτε για τον Βασιλια Αρθουρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά όσα downvotes και να δώσετε σόρρυ αλλά είχα πολύ άσχημη εντύπωση για την ταινία με τις κατσαρίδες και τα δικαιώματά τους.

Είμαι fan του sci-fi από μικρό παιδί...anyway
Θα κάνω τον κόπο και θα την ξαναδώ μια φορά όταν βρω χρόνο για να δω γιατί είχα αυτή την κάκιστη εντύπωση και θα επανέλθω με φρέσκο rreview

 

Επεξ/σία από alex84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
43 minutes ago, alex84 said:

Παιδιά όσα downvotes και να δώσετε σόρρυ αλλά είχα πολύ άσχημη εντύπωση για την ταινία με τις κατσαρίδες και τα δικαιώματά τους.

Όσο άσχημη και να είχες, απλά φαίνεται δύσκολο ότι ήταν πράγματι η χειρότερη που έχεις δει. :)

Γενικότερα αυτό ισχύει για πολλά αντίστοιχα posts στο topic και με άλλες ταινίες ασφαλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Thresh είπε

Όσο άσχημη και να είχες, απλά φαίνεται δύσκολο ότι ήταν πράγματι η χειρότερη που έχεις δει. :)

Γενικότερα αυτό ισχύει για πολλά αντίστοιχα posts στο topic και με άλλες ταινίες ασφαλώς.

Να είμαι ειλικρινής , αν υπήρχε ένα μέτρο σύγκρισης πως το έλαβα εγώ / πως το έλαβαν οι κριτικοί αυτό θα έλεγα πως με έκανε να το κατατάξω εκεί.τεραστιο χάσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, alex84 said:

Να είμαι ειλικρινής , αν υπήρχε ένα μέτρο σύγκρισης πως το έλαβα εγώ / πως το έλαβαν οι κριτικοί αυτό θα έλεγα πως με έκανε να το κατατάξω εκεί.τεραστιο χάσμα!

Το ερώτημα/θέμα του topic όμως είναι ποια ήταν η χειρότερη ever που έχετε δει, όχι ποια μας απογοήτευσε περισσότερο σε σχέση με αυτό που περιμέναμε να δούμε ή ποια θεωρούν άλλοι καλή ενώ εμείς όχι. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/4/2021 στις 9:51 ΜΜ, adi32 είπε

Σχεδον ολες του netflix 

Εγω παντως δεν καθομαι να δω μια ταινια που δεν μου αρεσει απο τα πρωτα 10-20 λεπτα 

Εγώ σιγά μη ρισκάρω να χάσω 10-20 λεπτά και την όρεξη μου να δω ταινία.

 

Netflix ΔΕΝ βλέπω, ακόμα και αν το έχω free. Δεν βλέπονταν οι ταινίες, αλλά επαληθεύεται η δική μου μέθοδος.

 

Είναι κάτω του 6.7 στο IMDB = ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.

 

Μοναδικές αξαιρέσεις οι συστημένες. Λ.χ. κάποιος εδώ μέσα μου είχε προτείνει το "TEETH - Οδοντωτό μ***νί", κρίμα θα ήταν να μου φιλτραριζόταν από τη χαμηλή βαθμολογία του imdb τέτοια κομεντί. Το γέλιο που ρίξαμε.

 

Totally Ontopic : Star Wars / Godfather

(αυτές γιατί αναγκάστηκα να τις φτάσω μέχρι τέλους λέγοντας, δε μπορεί - κάτι τους βρίσκουν, για κάποιο λόγο μου τις σύστησαν)

Επεξ/σία από JiovanniGeorgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2021 στις 1:13 ΜΜ, JiovanniGeorgeo είπε

Εγώ σιγά μη ρισκάρω να χάσω 10-20 λεπτά και την όρεξη μου να δω ταινία.

 

Netflix ΔΕΝ βλέπω, ακόμα και αν το έχω free. Δεν βλέπονταν οι ταινίες, αλλά επαληθεύεται η δική μου μέθοδος.

 

Είναι κάτω του 6.7 στο IMDB = ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.

 

Μοναδικές αξαιρέσεις οι συστημένες. Λ.χ. κάποιος εδώ μέσα μου είχε προτείνει το "TEETH - Οδοντωτό μ***νί", κρίμα θα ήταν να μου φιλτραριζόταν από τη χαμηλή βαθμολογία του imdb τέτοια κομεντί. Το γέλιο που ρίξαμε.

 

Totally Ontopic : Star Wars / Godfather

(αυτές γιατί αναγκάστηκα να τις φτάσω μέχρι τέλους λέγοντας, δε μπορεί - κάτι τους βρίσκουν, για κάποιο λόγο μου τις σύστησαν)

Γενικά το Netflix  δεν βλέπεται έχει ένα ορυμαγδό από μπουρδες low budget αλλά μη νομίζεις και Nova full cinema που έχω παιζει να είναι χειρότερο... 

Απλά αναγκαστικά να δω τηλεόραση την τελευταία εβδομάδα λόγω μιας βλάβης στο pc όπου συνήθως ασχολουμαι και πραγματικα έχω λιώσει τις μπαταρίες να ψάχνω μήπως και βρω κάτι ενδιαφέρον αλλά δεν... 

Για ταινίες και σειρές torrent και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...