Προς το περιεχόμενο

Two and a half men


petros_samurai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Κι άλλο SmodCast; Αμάν ρε Kevin, δε σε προλαβαίνουμε ρε συ! Πότε να κάτσω να τα ακούσω όλα αυτά;! :-)

 

edit: Ώπα! Η είδηση που δημοσίευσε ο Supernikos δεν αφορά απλώς τα τερτίπια του Sheen! Μόλις ανακοινώθηκε ότι απολύθηκε. Άρα είτε η σειρά συνεχίζει χωρίς αυτόν (αυτό σημαίνει χωρίς τον χαρακτήρα ή με κάποιον άλλον ηθοποιό να παίζει τον χαρακτήρα), είτε η σειρά σταματάει εντελώς. Προς το παρόν δεν έχει επισημοποιηθεί το δεύτερο, άρα ποιος ξέρει...

 

Προσωπικά δε με χαλάει η περίπτωση του να συνεχίσουν. Πάντα λάτρευα τον Άλαν, ενώ μου τη σπάει το γεγονός ότι λόγω της μ...ς που κουβαλάει στο κεφάλι του ο Sheen ο πιτσιρικάς θα χάσει τέτοια δουλειά! Δεν ξέρω πόσο ανάγκη την έχει βέβαια, αλλά δεν προβλέπω να παίξει ποτέ σε κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω να συνεχισει η σειρα χωρις τον Sheen.Εξαλλου θεωρω οτι οι δημιουργοι εφτιαξαν και το χαρακτηρα αυτο ορμωμενοι απο το lifestyle του Sheen.

 

Manuel ο πιτσιρικας παιρνει 250 χιλιαρικα ανα επεισοδιο,δε θα πεινασει κιολας.Ασε που ειναι τελειως αχρηστος για τη σειρα πλεον.

 

Κυκλοφορει και το γραμμα της απολυσης που εστειλαν οι δικηγοροι του CBS στον Sheen.

 

Ο Αλαν τα σπαει οντως,και ειναι κριμα για τον ηθοποιο να μη συνεχισει γιατι εχει ταλεντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Manuel ο πιτσιρικας παιρνει 250 χιλιαρικα ανα επεισοδιο,δε θα πεινασει κιολας.Ασε που ειναι τελειως αχρηστος για τη σειρα πλεον.

 

Ανά ποιο επεισόδιο; Αφού δεν υπάρχει πια σειρά. Για πόσο καιρό ήταν εκεί ο μισθός του;

 

Καλά, όχι ότι τον συμπονάω κιόλας ή νιώθω ότι έχει καμιά τρομερή και φοβερή μοίρα (αν και το κακό που θα του κάνει το βάρος της δημοσιότητας που έπεσε πάνω του, δεν ξεπλένεται με χρήματα), απλά αν ήμουν στη θέση του, θα ήθελα να σπάσω τα μούτρα του Charlie Sheen (όχι ότι θα μπορούσα) που με έκανε και έχασα πρόωρα την πιο ακριβοπληρωμένη δουλειά όλης της ζωής μου. Μιλάμε για εκατομμύρια δολάρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εκανε;

 

Συζουσε με μια πορνοσταρ και μια ακομα γυναικα στο ιδιο σπιτι τριο κλπ ηταν καθημερινα μέσα στο προγραμμα και ετρωγε κοκκαινη για πρωινο. Ζηλευω λιγο.

 

Ανά ποιο επεισόδιο; Αφού δεν υπάρχει πια σειρά. Για πόσο καιρό ήταν εκεί ο μισθός του;

 

Καλά, όχι ότι τον συμπονάω κιόλας ή νιώθω ότι έχει καμιά τρομερή και φοβερή μοίρα (αν και το κακό που θα του κάνει το βάρος της δημοσιότητας που έπεσε πάνω του, δεν ξεπλένεται με χρήματα), απλά αν ήμουν στη θέση του, θα ήθελα να σπάσω τα μούτρα του Charlie Sheen (όχι ότι θα μπορούσα) που με έκανε και έχασα πρόωρα την πιο ακριβοπληρωμένη δουλειά όλης της ζωής μου. Μιλάμε για εκατομμύρια δολάρια!

 

Σορι αλλα τα λεφτα που εβγαλε ο Τζεικ λογω του Σιν δεν θα τα εβλεπε ποτε στη ζωη του και για κανενα λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι, δεν πάει έτσι και το ξέρεις.

 

Δηλαδή εγώ άμα πάρω ένα παιδάκι από το ορφανοτροφείο, το ταΐζω μια μέρα, του δώσω παιχνίδια και την άλλη μέρα ξαφνικά το γυρίσω πίσω, θα πρέπει να μου λέει και ευχαριστώ γιατί αυτή τη μέρα δε θα τη ζούσε αλλιώς;

 

Τραβηγμένο παράδειγμα, αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ. Βασική ψυχολογία του ανθρώπινου είδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζουσε με μια πορνοσταρ και μια ακομα γυναικα στο ιδιο σπιτι τριο κλπ ηταν καθημερινα μέσα στο προγραμμα και ετρωγε κοκκαινη για πρωινο.

Ναι... εννοουσα... τί κακο εκανε.

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...