Προς το περιεχόμενο

Η καινούρια μου σελίδα


G-pal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά,

 

έχω φτιάξει, από hobby φυσικά, αυτή την σελίδα m y g r e e k z . com ... είναι ένα πόρταλ φτιαγμένο σε wordpress. Θέλω να μου πείτε τις απόψεις σας... τι να προσθέσω τι να αφαιρέσω..

 

ευχαριστώ πολύ για τις καλοπροαίρετες απόψεις σας. :-D

 

( δεν ξέρω τον λόγο που δεν με αφήνει να γράψω την διεύθυνση της σελίδας )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το περιεχόμενο δε θελω να το κρίνω , άλλωστε blog είναι. Απο σχεδίαση καλο ειναι σε γενικές γραμμές 3 πατατηρησεις μόνο:

α)Βγαλε το Καλώς ήρθατε στο My******.com ή αλλαξε του γραμματοσειρα ειναι πολυ προχειρο.

β)Φτιαξε ενα καλυτερο banner

γ)Βγάλε τον Cartman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα.. έχει δίκιο για τον Cartman!!!

Σε γενικές γραμμές είναι ωράιο! το λογότυπο "MΥΓΡΕΕΚΖ*" είναι ωραίο.. Αυτό που με ενοχλεί είναι το "greek portal".. Είναι λίγο άκυρες οι γραμματοσειρές μεταξύ τους!

Έχεις βάλει και το άσπρο outer glow και την αναδείχνεις περισσότερο την αντίθεση.. :-)

Αυτά! Το περιεχόμενο δεν το διάβασα! Τα wallpapers μιας που μπαίνεις στον κόπο να τα ανεβάζεις, δώσε επιλογή για διάφορα μεγέθη download.. 1400χ900, 1024χ768, κτλ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://my******.com/blog/

 

ρε παιδια γιατι η λεξη g r e e k z βγαινει με αστερακια? επεσε λογοκρισια??

 

Προφανώς θα είναι στην λίστα με τις απαγορευμένες λέξεις λόγο του γνωστού warez site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είστε καλά παιδιά για τα καλά σας λόγια, ναι ίσως ο cartman πρέπει να φύγει όταν βρω χρόνο.

 

αφαίρεσα αυτό το "καλώς ήρθατε στο myg r e e k z.com". Δεν εμφανιζόταν σε όλους αλλά τυχαία σε μερικούς.

 

Αυτό με τα wallpapers θα το κοιτάξω αν μπορώ να το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο φίλε μου, το site φαινεται πολύ καλό απο μια πρώτη ματια που του έριξα, όταν μπορέσω θα το κοιτάξω καλύτερα και θα σου πω τις συστασεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είστε καλά παιδιά για τα καλά σας λόγια, ναι ίσως ο cartman πρέπει να φύγει όταν βρω χρόνο.

 

αφαίρεσα αυτό το "καλώς ήρθατε στο myg r e e k z.com". Δεν εμφανιζόταν σε όλους αλλά τυχαία σε μερικούς.

 

Αυτό με τα wallpapers θα το κοιτάξω αν μπορώ να το κάνω.

 

Μια χαρα καλυτερα τωρα. Δεν αλλαζεις και το χρωμα των γραμματων του οριζοντιου μενου? Αυτο το πρασινο δε κολλάει νομιζω, και δε ταιριαζει με το μαυρο. Μου θυμίζει και λιγο warez site. :-) Κατα τ αλλα μια χαρά. Το υπόλοιπο μερος εσυ το σχεδίασες?

 

Επισης το λογοτυπο (εστω και με τον Cartman) :P βαλτο στο αριστερο μερος του header και στο δεξι βαλε μια flash διαφήμισή του google adsense (το ορθογονιο σχημα εννοω) και θα σαι αρχοντας!

 

Edit: Για να δεις τι εννοω δες επισύναψη.

post-9356-129063111249_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ άλλαξα και το χρώμα των γραμμάτων. Κοίταξα μπας και μπορώ να βάλω το λόγκο πιο αριστερά αλλά με μία πρώτη ματιά δεν μπόρεσα. Θα το κοιτάξω λίγο πιο προσεκτικά σε λίγο. Όσο για τις διαφημίσεις της google ίσως το κάνω σε λίγο καιρό γιατί αυτή την περίοδο ακύρωσα την κάρτα μου και πρέπει να βγάλω άλλη.

 

Το αρχικό θέμα που είχα το πήρα από την συλλογή τ wordpress αλλά του έχω κάνει πάρα πολλές αλλαγές και σε καμία περίπτωση δεν θυμίζει το αρχικό, για αυτό και αν παρατήρησες στο κάτω μέρος της σελίδας αναγράφετε πως το σχεδιάσαμε εμείς. [ φυσικά για την αλλαγή αυτή είναι σύμφωνο και το ελληνικό wordpress]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...