Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ενας φιλος μ δεν θυμαται τον κωδικο του email του στο psn και θελει να μ δωσει το account του ..τι κανουμε?help

Επεξ/σία από Nate Drake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια εχω μια visa της πειραιως για να παιρνω παιχνιδια στο pc, ειχε λιγα ευρωπουλα μεσα κ πηρα το resogun k το shadow of the beast, οταν μετα πηγα να παρω το flower μου γραφει gredit card information is not valid κλπ. Μηπως εχει σχεση οτι γραφει το remaining wallet amount ειναι 3 ευρω, αν και το ποσο βεβαια φτανει για την αγορα του παιχνιδιου, γιατι βλεπω στους ορους οτι το μινιμουμ funding amount πρεπει να ειναι 5 γιουρια, αυτο οντως φταει κ δεν μπορω να κανω την αγορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανείς πρόβλημα με το 2 step verification;Το κάνω set up,έρχεται ο κωδικός αλλά γράφει inactive.Μετά απο 4-5 φορές έγραψε active και μετά inactive.Μπήκα και στο site αλλά τα ίδια.Καλού κακού άλλαξα κωδικό.

 

Διάβασα για διάφορα κολλήματα στο 2step αλλά διαφορετικά,πχ να μην έρχεται ο κωδικός στο κινητό κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σκέφτομαι να πουλήσω το ps4 μου κάποια στιγμή. Μπορώ να το δώσω με τον λογαριασμό μου που έχει κάποια αγορασμένα παιχνίδια καθώς και plus μέχρι Δεκέμβρη του 2018? Αλλάζω το email μου και βγάζω τα στοιχεία της κάρτας; Κάνω κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

PSN Account PS4

 

Θέλω να φτιάξω καινούργιο Account οπότε πρέπει να χρησιμοποιήσω κάποιο e-mail σωστά ; Το υπάρχων Account το έχω συγχρονίσει με το Facebook. Αν με το νέο Account θα μπορώ να το συγχρονίσω με το Facebook παρόλο που είναι το ίδιο e-mail με το παλιό Account ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διαφορετικες τιμες στο psn για το ιδιο παιχνιδι.

Λοιπον συνεβει κατι περιεργο ...... Ηθελα να αγορασω ενα παιχνιδι για το vita Slain back to the hell (βασηκα ηθελα να το παρω στο switch αλλα εκει κανει 15 ευρω) τελος παντων το ειχα δει στις εκπτωσεις του Ιανουαριου μεσα απο το store tou ps4 3.79euro.

Λεω ενταξει ασε θα δω...... Βλεπω καποια reviews sto youtube και αποφασιζω να το παρω.

Μπαινω απο ρο κινητο στο psn 12 euro...... Μετα απο λιγη ωρα μπαινω απο το vita sto psn 7.49 euro.......παω στο ps4 μπαινω στο store 3.79 euro....σκεφτομαι ελληνικα...., μηπως ειναι μονο για ps4 και δεν ειναι cross play για vita το ψαχνω , οχι ειναι cross play!

Λοιπον το παιχνιδι ειναι SLAIN back to the hell ,αν μπορει καποιος ας το τσεκαρει .

Παντως το πηρα 3.79 ειναι cross play ειναι κλασσικο arcade με βαθμο δυσκολιας ........Hell λες και παιζεις σε πειραγμενο ουφαδικο με απιστευτη THRASH METAL μουσικη ...και πολυ ωραια τριηχα guitar metal riffs.......!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα και το τσέκαρα στο psn από το ps4 μου, καθώς με ενδιαφέρει και εμένα αυτό το παιχνίδι. Η τιμή που είδες (3.79) είναι για αυτούς που έχουν psn plus και 7.49 για όλους τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...