Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δωρεαν ένα επεισόδιο του Hitman. Αυτή τη φορά προσφέρουν το Hitman Episode 3: Marrakesh που περιλαμβάνει

  • 3 Campaign missions, including all cut-scenes
  • 8 Escalation Contracts
  • 120+ Challenges
  • 24 Trophies

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP0082-CUSA02369_00-000000SUMMERPACK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση επειδη τωρα μπήκα στο κοσμο του ps4 

 

Αν παρω σφραγισμενο κωδικο για psn απο καποιον και δε χρησιμοποιηθει, εχει ημερομηξια ληξης? 

 

Αυτος τον ειχε 1 χρονο, κι εγω σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω πιο μετα. Υπαρχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DimJ Fot είπε

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση επειδη τωρα μπήκα στο κοσμο του ps4 

Αν παρω σφραγισμενο κωδικο για psn απο καποιον και δε χρησιμοποιηθει, εχει ημερομηξια ληξης? 

Αυτος τον ειχε 1 χρονο, κι εγω σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω πιο μετα. Υπαρχει θεμα?

και βεβαια εχει ημερομηνια ληξης,ενα χρονο και κατι περιπου.

αναγραφεται στην καρτελα καπου αν θυμαμαι καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mikele13- είπε

και βεβαια εχει ημερομηνια ληξης,ενα χρονο και κατι περιπου.

αναγραφεται στην καρτελα καπου αν θυμαμαι καλα....

Γραφει οτι ληγει 12 μερες απο την ημερομηνια αγορας....εγω τη πηρα απο καποιον εδω στο ινσομνια...δε ξερω ποτε τη πηρε αυτος...νομιζα εννοουσε ληγει απο την ημερομηνια ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗΣ ΚΩΔΙΚΟΥ οχι αγορας της φυσικης καρτας. Λέτε να χω θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DimJ Fot είπε

Γραφει οτι ληγει 12 μερες απο την ημερομηνια αγορας....εγω τη πηρα απο καποιον εδω στο ινσομνια...δε ξερω ποτε τη πηρε αυτος...νομιζα εννοουσε ληγει απο την ημερομηνια ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗΣ ΚΩΔΙΚΟΥ οχι αγορας της φυσικης καρτας. Λέτε να χω θέμα?

Παιδιά γειά σας μια ερώτηση γιατί έχω μπερδέψει. Πριν 2 χρόνια πήρα του γιου μου ένα ps4 δεν είχε μέιλ και βάλαμε τα δικά μου στοιχεία στο λογαριασμό. Τώρα μεγάλωσε έκανε δικό του μέιλ και θέλει να μου κάνει έξωση από το μηχάνημα και να μπει αυτός πρώτη μούρη. Να διαγράψουμε το λογαριασμό μου και να κάνουμε έναν νέο;;;;; το θέμα είναι ότι υπάρχει μια συνδρομή που λήγει τον Νοέμβριο, θα χαθεί;;;; σας. Παρακαλώ μια απάντηση γιατί με έχει τρελάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kokorik είπε

Παιδιά γειά σας μια ερώτηση γιατί έχω μπερδέψει. Πριν 2 χρόνια πήρα του γιου μου ένα ps4 δεν είχε μέιλ και βάλαμε τα δικά μου στοιχεία στο λογαριασμό. Τώρα μεγάλωσε έκανε δικό του μέιλ και θέλει να μου κάνει έξωση από το μηχάνημα και να μπει αυτός πρώτη μούρη. Να διαγράψουμε το λογαριασμό μου και να κάνουμε έναν νέο;;;;; το θέμα είναι ότι υπάρχει μια συνδρομή που λήγει τον Νοέμβριο, θα χαθεί;;;; σας. Παρακαλώ μια απάντηση γιατί με έχει τρελάνει.

Ναι θα χαθει.. Ας περιμενει μεχρι Νοεμβρη, μην παει τζαμπα.. 

Τωρα μεγαλωσε κ θελει να σε πεταξει σαν την τριχα απ το ζυμαρι ε?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, kokorik said:

Παιδιά γειά σας μια ερώτηση γιατί έχω μπερδέψει. Πριν 2 χρόνια πήρα του γιου μου ένα ps4 δεν είχε μέιλ και βάλαμε τα δικά μου στοιχεία στο λογαριασμό. Τώρα μεγάλωσε έκανε δικό του μέιλ και θέλει να μου κάνει έξωση από το μηχάνημα και να μπει αυτός πρώτη μούρη. Να διαγράψουμε το λογαριασμό μου και να κάνουμε έναν νέο;;;;; το θέμα είναι ότι υπάρχει μια συνδρομή που λήγει τον Νοέμβριο, θα χαθεί;;;; σας. Παρακαλώ μια απάντηση γιατί με έχει τρελάνει.

Στις ρυθμίσεις του λογαριασμού βάζετε τον λογαριασμό που είχατε μέχρι τώρα ως primary και έτσι μετά μπορεί να χρησιμοποιήσει και την συνδρομή με το  νέο λογαριασμό. Δεν χρειάζεται να περιμένετε απλά δεν διαγράφετε τον παλιό λογαριασμό μέχρι να λήξει η συνδρομή.

Επεξ/σία από gRim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gRim είπε

Στις ρυθμίσεις του λογαριασμού βάζετε τον λογαριασμό που είχατε μέχρι τώρα ως primary και έτσι μετά μπορεί να χρησιμοποιήσει και την συνδρομή με το  νέο λογαριασμό. Δεν χρειάζεται να περιμένετε απλά δεν διαγράφετε τον παλιό λογαριασμό μέχρι να λήξει η συνδρομή.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Ναι θα χαθει.. Ας περιμενει μεχρι Νοεμβρη, μην παει τζαμπα.. 

Τωρα μεγαλωσε κ θελει να σε πεταξει σαν την τριχα απ το ζυμαρι ε?? 

Έκανε η μύγα κ@λ@ και εχ@σ@ τον κόσμο όλο! Σε ευχαριστώ πάντως να σαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Psn country region

Καλησπέρα παιδιά,

γνωρίζει κάποιος όταν βγει το νέο update που θα μπορούμε να αλλάξουμε όνομα,γίνεται να αλλάξουμε το country -region? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασε ο γιος μου την special edition toy RDR2, αλλα δεν μπορει να κατεβασει τα extras απο το psn λογω ηλικιας (ειναι ανηλικος) υπαρχει καποιος τροπος να το παρακαμψουμε και να τα κατεβασει καθως και να παιξει ονλαιν; αν παρω την σονυ θα βρω ακρη; δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα στο πσ4 εχουμε 2 ακαουντς, ενα το δικο μου που ειμαι ενηλικος και ενα του μικρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
10 ώρες πριν, gevinio35 είπε

παιδια γεια σας παο να μπω στο λογαριασμο PSN και μου λεει η συνδεση με το διακομιστη εχει ληξει τι ειναι αυτο;

Ε μάλλον ο διακομιστής είναι Ολυμπιακός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...