Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, gdal73 είπε

Δεν είμαι μονο έγω που δεν είχε πρόβλημα με το συγκεκριμένο site πολλοί φίλοι εδώ έχουν βάλει την 50αρα στο wallet, τώρα τι πήγε στραβά σε εσένα δε μπορώ να ξέρω. Καμιά φορά τα κλειδάδικα πάιζει να δίχνουν διαθέσιμα κλειδιά που δεν ισχύουν, στο νήμα για το game pass, για παράδειγμα αρκετοί φίλοι είχαν πρόβλημα με την 12μηνη gold από Βραζιλία, τελικά όμως νομίζω ότι όλοι πήραν τα χρηματά τους πίσω. Καλό λοιπόν είναι αν γίνοται οι αγορές σε αυτά μέσω Paypal. Mπορείς να στείλεις το link από το προϊόν που πήρες; 

https://www.eneba.com/psn-playstation-plus-card-365-days-gr-psn-key-greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά συγγνώμη, αυτή η κάρτα από Eneba είναι ουσιαστικά χρήματα που μπαίνουν στο wallet σου για να αγοράσεις παιχνίδια online; Άλλο αυτό και άλλο το PS Plus σωστά; Για να αποκτήσεις PS Plus μπορείς είτε να το αγοράσεις με χρήματα από το Wallet είτε απευθείας πχ με 1-Year PS κάρτα που βρίσκω online; (πχ https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code)

Επεξ/σία από geor92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, geor92 said:

Παιδιά συγγνώμη, αυτή η κάρτα από Eneba είναι ουσιαστικά χρήματα που μπαίνουν στο wallet σου για να αγοράσεις παιχνίδια online; Άλλο αυτό και άλλο το PS Plus σωστά; Για να αποκτήσεις PS Plus μπορείς είτε να το αγοράσεις με χρήματα από το Wallet είτε απευθείας πχ με 1-Year PS κάρτα που βρίσκω online; (πχ https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code)

Αυτή η κάρτα που έχεις βάλει είναι για US Account MONO. Αν την πάρεις δεν θα δουλέψει σε ελληνικό λογαριασμό, παρα μόνο σε αμερικάνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΧΜΜ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ USA/GR ΣΕ PS4/PS5..και χτρα κονσολα

Λοιπον,

εχω ηδη ενα PS4, στο οποιο εχω δυο legit ας το πουμε, psn acounts, usa και ελληνικο. Με την ενοια οτι εχει δικα μου στοιχεια/email, με μαιμου διευθηνση αμερικανικη, προφανως για να αγοραζω απο το αμερικανικο απο το οποιο εχω και το psplus και εχω τιγκαρει παιχνιδα.

Εχω ηδη παραγειλει πσ5, αλλα ξερουμε οτι θα ερθει ***, αλλα τελος παντω, οι ιδιοι λογαριασμοι θα μπουνε και στο πσ5.

Υπαρχει κανα προβλημα με αυτο, να ναι παραλληλα και στις 2 κονσολες και με τα 2 ρετζιον?

Το πσ4 θα μεινει στον γιο μου με ολα τα παιδικα, και εγω με το καλο θα παιζω μονο στο πσ5.

Θελω ομως να παρω δωρο και στον ανιψιο ενα πσ4, υπαρχει πιθανοτητα να χρησιμοποιει και αυτος τον λογαριασμο μου?

Οπως καποτε γινοταν  me deactivation/primary κονσολες(φανταζομαι ακομα γινεται? εχω να ασχοληθω 2 χρονια!).

Η εστω να μοιραστει το usa acount μιας και εχει ολα τα παιχνιδια, και του φτιαχνω και αυτουνου εναν δευτερο ελληνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Psn είναι και σε εσάς πολύ αργό τώρα κανένα μήνα;;

Αντιμετωπίζω τώρα κάνα 20ημερο+ προβληματα στο psn, δηλαδή ηίνεται πολύ αργό. Τη μια μέρα μπορεί να κάνω στριμινγκ και όλα οκ, την επόμενη μπορεί να μην μπορώ να κάνω ούτε voice chat να μη δουλεύει καλά ούτε καν το store. Κανωντας βέβαια speedtest η γραμμή μου δείχνει να πηγαίνει μια χαρά. Παίζει και σε εσάς τέτοιο θέμα; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έχει αγοράσει κανείς από την σελίδα Instant Gaming;

Καλησπέρα σας

Έχει παραγγείλει κανείς από την σελίδα instant gaming;

Θέλω να αγοράσω μια PSN κάρτα με το Paypal και δεν γίνεται.

Γνωρίζει κανείς γιατί δεν γίνεται;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

PSN λογαριασμος

Λοιπον εκανα αγορα μεταχειρισμενο PS5 μαζι με τον PSN λογαριασμο του..( εχει συνδρομη για 10 μηνες ακομα)

τωρα αυτο που θελω να ρωτησω..γινεται σε αυτον τον λογαριασμο να βαλω το δικο μου email? (κατι σαν συνχωνευση λογαριασμων δηλαδη... γιατι στο email που θελω να βαλω εχω τον δικο μου λογαριασμο απο το PS4)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Paulostsit είπε

Λοιπον εκανα αγορα μεταχειρισμενο ps5 μαζι με τον psn λογαριασμο του..( εχει συνδρομη για 10 μηνες ακομα)τωρα αυτο που θελω να ρωτησω..γινεται σε αυτον τον λογαριασμο να βαλω το δικο μου email?(κατι σαν συνχονευσει λογαριασμων δηλαδη...γιατι στο email που θελω να βαλω εχω τον δικο μου λογαριασμο απο το ps4)

Δεν γίνεται αυτο. Το μόνο που μπορεις να κάνεις ειναι να βάλεις στο PS5 και τον δικό σου λογαριασμο και μετα να εχεις προσβαση στα games μεσω του δικου σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psn account

Καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να μοιράσω τον λογαργιασμο μου psn (παράδειγμα:να τον έχω σε 2 κονσόλες ταυτόχρονα χωρις να έχω κάποιο πρόβλημα μελόντικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/2/2023 στις 9:12 ΠΜ, gvas7 είπε

Psn account

Καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να μοιράσω τον λογαργιασμο μου psn (παράδειγμα:να τον έχω σε 2 κονσόλες ταυτόχρονα χωρις να έχω κάποιο πρόβλημα μελόντικα)

Μπορείς να τους έχεις σε 2 κονσόλες αλλά όχι να είναι συνδεμένοι και οι δύο ταυτόχρονα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, mikele13- είπε

Μπορείς να τους έχεις σε 2 κονσόλες αλλά όχι να είναι συνδεμένοι και οι δύο ταυτόχρονα.

 

Αν ειναι PS4 και PS5 μπορεις. Απλα δεν μπορεις να τρεχεις την ιδια έκδοση απο 1 game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...