Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέεσαι ασύρματα; Αν ναι δοκίμασε με καλώδιο να δεις αν στο κάνει και σε αυτή τη περίπτωση.

Το δοκίμασα άλλα δεν έγινε τίποτα..... 

Εχει συντηρηση σημερα

Λες μακάρι.

Και εσύ  έχεις το ίδιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και έφτιαξε. Ότι να 'ναι αυτή  η Sony....

Αν το ξανά κάνει θα επιτρέψω ξανά.  

Το έκανε και σε μένα..Έκλεισα και άνοιξα το μόντεμ..και όλα ήταν εντάξει μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα πάλι μου βγάζει Store error 8002400C

 

έσβησα το Store App, το ξανακατέβασα και τπτ...διαβάζω είναι γνωστό πρόβλημα

 

EDIT: απενεργοποίησα τον media server και δούλεψε...ότι να'ναι

Επεξ/σία από ultralisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

απλα αν δεν κανω λαθος, μπορεις να το κανεις σε 2 διαφορετικες κονσολες...δλδ αν το βαλεις και σε καποιο φιλο σου με το λογαριασμο σου και στη συνεχεια σου χαλασει η κονσολα και την αντικαταστησεις, δεν θα μπορεις να ξανακατεβασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα μπορεις αν εννοεις το game sharing χωρις να ξερω ακριβως τι γινεται εκει. Δεν εχει να κανει με κονσολα αλλα με τους λογαριασμους που εχει μεσα.

Εγω παλια τον λογαριασμο μου τον ειχα στην cfw κονσολα. Μετα τον εβαλα και στην ofw κονσολα και για κανα χρονο τα ειχα μαζι και τα 2 και οτι κατεβαζε το ενα κατεβαζε και το αλλο (και οι 2 κονσολες ηταν με τον ιδιο λογαριασμο). Μετα απενεργοποιησα την cfw κονσολα απο τον λογαριασμο λογω επικειμενης αγορας του ΠΣ4. Δε ξερω αν αλλαξε κατι εκτοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσες φορές θες το κατεβάζεις για σένα και το game sharing ειναι αλλου παπα ευαγγελιο, βαζεις το πσν σου σε οποιαδηποτε κονσολα και το κατεβαζεις

το ποιος μπορει να το παιζει ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδες,εχω προβλημα με τον psn λογαριασμο.Παω να μπω στο account αλλα μου λεει οτι ο κωδικος ειναι λαθος αν και ειμαι σιγουρος οτι τον ξερω.Τελοσπαντων,προσπαθησα να τον κανω reset αλλα δεν θυμαμαι την ημερομηνια γεννησης που ειχα βαλει στην εγγραφη  :wacko: .Η  βλακεια ειναι οτι εχω αγορασει παιχνιδια σε αυτο το account(με psn cards απο τα media markt)αλλιως θα εφτιαχνα καινουριο λογαριασμο.Τί κανω τωρα?Μηπως φταιει το γεγονος οτι εχω να μπω κανα 6-7μηνο?Θελω επειγοντως βοηθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα αν καταχωρήσω τα στοιχεία της κάρτας μου (visa χρεωστική) μεσα απο το Sony entertainment network οταν ανοίξω την κονσόλα και πάω στην επιλογη psn -> playstation network θα μπορω να επιλέξω την καρτα που καταχώρησα πριν η θα πρεπει να καταχωρήσω εκ νέου τα στοιχεία της κάρτας.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες,εχω προβλημα με τον psn λογαριασμο.Παω να μπω στο account αλλα μου λεει οτι ο κωδικος ειναι λαθος αν και ειμαι σιγουρος οτι τον ξερω.Τελοσπαντων,προσπαθησα να τον κανω reset αλλα δεν θυμαμαι την ημερομηνια γεννησης που ειχα βαλει στην εγγραφη  :wacko: .Η  βλακεια ειναι οτι εχω αγορασει παιχνιδια σε αυτο το account(με psn cards απο τα media markt)αλλιως θα εφτιαχνα καινουριο λογαριασμο.Τί κανω τωρα?Μηπως φταιει το γεγονος οτι εχω να μπω κανα 6-7μηνο?Θελω επειγοντως βοηθεια!!!

Παρε τηλεφωνο τη Sony ισως σου δωσει λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν ξέρω τί ακριβώς έγινε, έχω προπαραγγείλει το GTA V, και χθες τραβήχτηκαν τα λεφτά από το εικονικό πορτοφολι (ηρθε mail).

Πήγα να δω τί γίνεται, αν μπορώ να το κατεβάσω πιο νωρίς τκλ, και ξαναπάτησα το αγορά τώρα. 

 

Δεν έβγαλε κάποιο μύνημα (΄τυπου το παιχνίδι το έχετε ήδη στο λαγαριασμό σασ...) και το ξαναγόρασα (τα λεφτά φύγαν από το πορτοφόλι). Επικοινώνησα με την Sony, αλλά ακόμη δεν πήρα απάντηση. Τώρα δεν μπορώ να μπω καν στο store, φαντάζομαι ότι πλακώσαν όλοι να κατεβάσουν το GTA V (ή και το dragon age).

 

Τί γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις; Θα τα πάρω πίσω τα λεφτά μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...