Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά. Ερωτησούλα: Που μπορώ να βρω πια παιχνίδια έχω πάρει από το ps store και να τα κατεβάσω στο ps4? Είχα ενεργό το plus αλλά δεν είχα κονσόλα εδώ και μερικούς μήνες οπότε έπαιρνα τα δωρεάν παιχνίδια αλλά ούτε θυμάμαι πια ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Ερωτησούλα: Που μπορώ να βρω πια παιχνίδια έχω πάρει από το ps store και να τα κατεβάσω στο ps4? Είχα ενεργό το plus αλλά δεν είχα κονσόλα εδώ και μερικούς μήνες οπότε έπαιρνα τα δωρεάν παιχνίδια αλλά ούτε θυμάμαι πια ήταν.

Από το ps4 θα πας στο Library και όσα παιχνίδια είχες πάρει μέσω ps+ θα στα έχει εκεί πέρα όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

psn λογαριασμός απορία

 

παιδιά δίνω ενα ps3 σε ένα φίλο εδώ μέσα..έχω 2 παιχνίδια αποθηκευμένα μέσα τα οποία είχα πάρει απο το ps store..μπορεί αυτός τώρα με καινούριο account να τα παίζει ή μόνο με τον δικό μου..τι μπορώ να κάνω; όποιος ξέρει να ρίξει λίγο φώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δίνω ενα ps3 σε ένα φίλο εδώ μέσα..έχω 2 παιχνίδια αποθηκευμένα μέσα τα οποία είχα πάρει απο το ps store..μπορεί αυτός τώρα με καινούριο account να τα παίζει ή μόνο με τον δικό μου..τι μπορώ να κάνω; όποιος ξέρει να ρίξει λίγο φώς;

με νεο acount οχι δεν μπορει.

αν υπαρχει ο δικος σου μεσα,βεβαιως κ μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κανεις deactivate τον λογαριασμο σου απο την κονσολα μπορει....ακομα και αν διαγραψεις τον λογαριασμο σου απο την κονσολα...

τον διέγραψα απο την κονσόλα..αν κάνει καινούριο account δεν μπορεί ε; αν πάω στον λογαριασμό μου και τον κάνω edit στα στοιχεία και βάλω τα δικά του και ότι θέλει αυτός απλά θα χρησιμοποιεί μονο το mail με το οποίο είχα φτιάξει το account;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως θες αλλα σου προτεινω αν δεν εχεις κανει ηδη deactivate ,παρε την sony και δινοντας το email του λογαριασμου τους ζητας deactivate απο ολες τις κονσολες που ισως εχεις βαλει τον λογαριασμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως θες αλλα σου προτεινω αν δεν εχεις κανει ηδη deactivate ,παρε την sony και δινοντας το email του λογαριασμου τους ζητας deactivate απο ολες τις κονσολες που ισως εχεις βαλει τον λογαριασμο...

θέλω να υπάρχει ο λογαριασμος μου αλλά θέλω κι αυτός με δικό του να μπορει να παίξει τα παιχνίδια..γίνεται αυτό; αυτό με τον secondary account που λένε πώς το κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλο....θα φτιαξεις ενα νεο user στο ps και θα πατησεις sign in.... Θα ρωτησει δημιουργια νεου ή υπαρχων;;; θα πατησει υπαρχων και θα βαλει τα στοιχεια του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psn λογαριασμός απορία

 

παιδιά δίνω ενα ps3 σε ένα φίλο εδώ μέσα..έχω 2 παιχνίδια αποθηκευμένα μέσα τα οποία είχα πάρει απο το ps store..μπορεί αυτός τώρα με καινούριο account να τα παίζει ή μόνο με τον δικό μου..τι μπορώ να κάνω; όποιος ξέρει να ρίξει λίγο φώς;

Για να μπορούν τα άλλα account να παίξουν τα παιχνίδια του δικού σου account δεν πρέπει να σβήσεις το δικό σου account από την κονσόλα.Απ' όσο θυμάμαι όταν πας να σβήσεις κάποιο account σε προειδοποιεί.

 

Αν το account σου έχει και συνδρομή Plus τότε ο φίλος σου θα μπορεί να κατεβάζει τα δωρεάν παιχνίδια μόνο με το δικό σου account και μετά να τα παίζει με όσα account θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...