Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εγώ θα ξαναπαίξω σήμερα.

 

Όπως είχα πει, τελευταία φορά που είχα παίξει (public beta test :P), δεν με είχε συγκινήσει πολύ. Βέβαια περίμενα και D3. Καταλαβαίνετε δηλαδή πόοοοοτε είχα παίξει.

 

Από τότε έχει αλλάξει αρκετά; Και αν πας μεγαλύτερα levels φαίνεται πόσο custom είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν open beta νομιζω

 

το map με χαλαει λιγο.δεν με βοηθαει πολυ.δεν το εβαζαν πανω δεξια καλυτερα ρε γμτ?

Τι εννοεις πανω δεξια; Εκει δεν ειναι; Για δες στα options μηπως ειναι ρυθμιση γιατι εγω το εχω

κανονικα πανω δεξια!

Γενικα ομως το map ειναι πολυ χαλια, το καλο ειναι οτι εχουν πει οτι θα αλλαξει μεχρι να κυκλοφορησει κανονικα το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μπέρδεμα το Passive Skill Tree δεν ξέρεις τι να πρωτοδιαλέξεις και τι δρόμο να ακολουθήσεις :P Πάντως μου έχει αφήσει πάρα πολύ καλές εντυπώσεις το παιχνίδι μιας και έχει γίνει πολύ καλή δουλειά ειδικά αν αναλογιστεί κανείς ότι είναι free indie game.Νομίζω οι φανς των συγκεκριμένων παιχνιδιών αξίζει να του ρίξουν μια ματιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μπέρδεμα το Passive Skill Tree δεν ξέρεις τι να πρωτοδιαλέξεις και τι δρόμο να ακολουθήσεις :P Πάντως μου έχει αφήσει πάρα πολύ καλές εντυπώσεις το παιχνίδι μιας και έχει γίνει πολύ καλή δουλειά ειδικά αν αναλογιστεί κανείς ότι είναι free indie game.Νομίζω οι φανς των συγκεκριμένων παιχνιδιών αξίζει να του ρίξουν μια ματιά.

 

Βασικα πιο πολυ Jungle ειναι παρα Tree :P

Και εγω το βρισκω εξαιρετικο ως τωρα, βεβαια εχει ακομα πολλα περιθωρια βελτιωσης (εξαλλου beta ειναι) αλλα ειναι στον σωστο δρομο. Το polish που εγινε απο το καλοκαιρι που το ειχα δοκιμασει ειναι πολυ μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως δεν μου εκανε τo κλικ,το βαριομουν οσο επαιζα,αν εξαιρεσεις τα ωραια γραφικα δεν βρηκα κατι αλλο να με κεντρισει... θα τοξαναδοκιμασω πιο πολλες ωρες γτ κανα 3ωρο προλαβα μονο. Μεχρι ποτε θα ειναι ανοιχτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση :P Βασικα αμα αναλογιστεις οτι ειναι indie το game τοτε εχουν κανει πολυ καλη δουλεια και σιγουρα θα ειναι ακομα καλυτερα πραγματα στην τελικη εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...