Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όποιος είναι στην beta ας μας πει την άποψη του αν αξίζει...

και οποίος έχει κάνα κλειδί και είναι και άγιος άνθρωπος ας μου το στείλει. :-D

Επεξ/σία από link012000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέρδισα ένα key για beta και για 2-3 μέρες που έπαιξα δεν ενθουσιάστικα. Ανούσιο story, χωρίς ήχο στα dialogs και ένα κακό για εμένα αλλά προτότυπο δε money system, πράγματα που από beta σε final δεν πρόκειται να αλλάξουν. Στα θετικά είναι ότι αποτελεί μια πολύ καλή αντιγραφή του diablo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Grinding Gear Games, the New Zealand developer of the much-anticipated action RPG Path of Exile, have announced that its Beta will be open to the public for stress testing this weekend: March 30-April 1.

 

Ανοιχτή θα είναι λέμε για το ΣΚ, τι κλειδί ζητάτε από άλλους;;; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρή αντιγραφή του Diablo είναι το παιχνίδι.

Τώρα αν είναι καλό ή όχι δεν ξέρω, από ένα βιντεάκι που είδα καλό φάνηκε για Free Game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grinding Gear Games, the New Zealand developer of the much-anticipated action RPG Path of Exile, have announced that its Beta will be open to the public for stress testing this weekend: March 30-April 1.

 

Ανοιχτή θα είναι λέμε για το ΣΚ, τι κλειδί ζητάτε από άλλους;;; :mrgreen:

Για το ΣΚ μονο οπως ειπες... :P

 

Καθαρή αντιγραφή του Diablo είναι το παιχνίδι.

Τώρα αν είναι καλό ή όχι δεν ξέρω, από ένα βιντεάκι που είδα καλό φάνηκε για Free Game.

 

Ολα αντιγραφες ειναι με αυτη την λογικη.Ειμαι φαν του Diablo χρονια τωρα αλλα αυτο δε με εμποδιζει να δοκιμαζω και αλλα πραγματα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω ρε συ αλλα αυτο δεν παει να πει οτι επειδη το Diablo δημιουργησε μια σχολη,θα ειναι και παντα καλυτερο.Τα πραγματα προχωρουν οπως η ζωη.Παρε τα πρωτο Alone in the Dark.Ναι,δημιουργησε αυτο που λεμε survival horror,ναι ειναι all time classic αλλα οπως και να το κανεις,το Silent Hill και το Resi ειναι κλασεις ανωτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...