Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!Είμαι, είμαι! :-) Έχω διαλύσει τα diablo 2 και torchlight 1/2. Το diablo 3 δεν το πήρα ακόμα διότι περιμένω πρώτα expansion! Τώρα θα αρχίσω Dungeon Siege III και κατά Σεπτέμβριο θα αρχίσω και το path of exile!

 

Θέλω να παίξω και το The Incredible Adventures of Van Helsing αλλά αυτό πέφτει λίγο βαρύ για το pc μου! :mad: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!Είμαι, είμαι! :-) Έχω διαλύσει τα diablo 2 και torchlight 1/2. Το diablo 3 δεν το πήρα ακόμα διότι περιμένω πρώτα expansion! Τώρα θα αρχίσω Dungeon Siege III και κατά Σεπτέμβριο θα αρχίσω και το path of exile!

 

Θέλω να παίξω και το The Incredible Adventures of Van Helsing αλλά αυτό πέφτει λίγο βαρύ για το pc μου! :mad: 

 

Καπου εκει Σεπτεμβρη/Οκτωβρη θα ειναι και το επισημο release του path of exile, οποτε στην καλυτερη περιοδο θα μπεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

παίδες απίστευτο μου φένεται που δεν είχα δεί αυτό το θέμα..!!
είμαι φαν του game σχεδόν 3 χρόνια τώρα και παίζω από την closed beta το 2011 :P

επειδή το κόλλημα θέλω να το διαδώσω..ορίστε μια μικρή γεύση από το fansite που ετοιμάζω...

r53r.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!Είμαι, είμαι! :-) Έχω διαλύσει τα diablo 2 και torchlight 1/2. Το diablo 3 δεν το πήρα ακόμα διότι περιμένω πρώτα expansion! Τώρα θα αρχίσω Dungeon Siege III και κατά Σεπτέμβριο θα αρχίσω και το path of exile!

 

Θέλω να παίξω και το The Incredible Adventures of Van Helsing αλλά αυτό πέφτει λίγο βαρύ για το pc μου! :mad: 

Αρα φανταζομαι οτι Torchlight 2 το επαιξες και Diablo 3 θα το παιξεις σε κονσολα??Γιατι βλεπω και δεν εχει μεγαλες απαιτησεις το Van helsing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα φανταζομαι οτι Torchlight 2 το επαιξες και Diablo 3 θα το παιξεις σε κονσολα??Γιατι βλεπω και δεν εχει μεγαλες απαιτησεις το Van helsing.

Οχι φιλε,στο pc το επαιξα/ θα το παιξω.

Το van helsing ομως δεν το παιζει λογω καρτας γραφικων.Θελει το λιγοτερο amd hd3850 και εγω εχω 3650.

Το pc μου ειναι 6 χρονων κι αν δεν κλεισει 10ετια, δεν προκειται να το αλλαξω. :ph34r: Ουτε αναβαθμισεις κανω. :-D 

 

Τελικα τι γινεται με το path of exile;Βγηκε η εκδοση 1.0;Θα το αρχισω οπου να'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς μέσα/τέλη οκτώβρη κάνει release αλλά με 3650 δεν νομίζω να το σηκώσει... :wacko:

Το σηκώνει πιστεύω.  :-D

To ελάχιστο είναι η 3470.Τα άλλα σπεκ μου, είναι διπλάσια από τις ελάχιστες απαιτήσεις. Με 2 gb ram και διπύρηνο amd επεξεργαστή (2,8 ο κάθε ένας) θα μου τρέχει καλούτσικα. :ph34r: 

Οπότε,περιμένοντας, θα συνεχίσω λίγο ακόμα το λολ και  μετά θα μπω στον κόσμο του path of exile! :shock:  :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εννοούσα ότι είναι αδύνατο να παίζεις με 10-20 fps....εδώ με τωρινό pc πάλι κάνει spikes και κάποιες φορές πέφτουν τα fps..40-50..θέλει γενικά optimization και το έχουν υπόψην τους ;)

απλά πιστεύω να το ξέρεις ότι δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τα games που ανέφερες παραπάνω...είναι κάτι σαν να συγκρίνεις arcade racing με sim...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εννοούσα ότι είναι αδύνατο να παίζεις με 10-20 fps....εδώ με τωρινό pc πάλι κάνει spikes και κάποιες φορές πέφτουν τα fps..40-50..θέλει γενικά optimization και το έχουν υπόψην τους ;)

 

απλά πιστεύω να το ξέρεις ότι δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τα games που ανέφερες παραπάνω...είναι κάτι σαν να συγκρίνεις arcade racing με sim...

- Ωχ, τόσο βαρύ είναι; :shock: Καλά, θα δείξει .  :fear: 

 

- Έτσι ε;Mε βλέπω για καμιά 200αριά ώρες farming παραπάνω.  :-D Πάντως είμαι παιχτούρα. Στο diablo 2 έχω βγάλει το hell με 3 χαρακτήρες.  B) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μικρό μου φάνηκε ρε παίδες, ξέρετε θα βάλουν και άλλο?

μικρό?? έφτασες να κάνεις high maps 70++? με το τελειότατο release έρχεται η συνέχεια και το τέλος του act3, τα καινούρια 4μηνα challenge Leagues (Domination και Nemesis) και επίσης στο περίπου κάθε χρόνο θα μπαίνουν νέα act - skills - tournaments - season ladders κτλ κτλ γιατί έχουν αναφέρει ότι το game έχει προοπτικές για ανάπτυξη 10+ χρόνων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...