Προς το περιεχόμενο

Path of Exile


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

iamlegend21  softcore παιζω μονο παντως

 

Μου λεει οτι δεν υπαρχει αυτος ο χρηστης...

 

Κανεις αλλος δεν παιζει απο δω?

 

Ειμαι σε ελληνικο guild οποιος θελει μου στελνει.. balantakos καντε inv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα και εγω αλλα μου βγαζει το ιδιο μηνυμα οτι δλδ δεν υπαρχει χρηστης με τετοιο ονομα

 

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/iamlegend21  το προφιλ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω να το ξαναξεκινήσω λάου λάου και λέω να στήσω έναν softcore Ranger. Δεν έχω ιδέα τι παίζει από builds - skills κλπ γιατί έχω αφήσει το παιχνίδι περίπου 1 χρόνο, οπότε έχει κάποιος να προτείνει Builds ή καλύτερα να δώσει συμβουλές? Δε θέλω να πετάξω το χαρακτήρα τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το ξαναξεκινήσω λάου λάου και λέω να στήσω έναν softcore Ranger. Δεν έχω ιδέα τι παίζει από builds - skills κλπ γιατί έχω αφήσει το παιχνίδι περίπου 1 χρόνο, οπότε έχει κάποιος να προτείνει Builds ή καλύτερα να δώσει συμβουλές? Δε θέλω να πετάξω το χαρακτήρα τζάμπα.

Θες πολυ λιωσιμο (currency) για εναν σωστο ranger (bow) build.

 

Μπορεις να φτιαξεις ενα Blade flurry με οποιο class σου κανει κεφι, η μπορεις να κανεις εναν cyclone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να καθαρίζει Atziri (που πλέον πρέπει να είναι αρκετά στάνταρ) και όσον αφορά το Atlas of Worlds περιεχόμενο ε, όσο πιο μακριά γίνεται. Δεν έχω πρόβλημα να φαρμάρω ή να αργήσω να το φτιάξω, αλλά θέλω κάτι με προοπτικές και να με βάλει σε σωστό δρόμο.

 

Για Blade Fury έχω εναν duelist που μπορεί να τον δοκιμάσω αλλά είναι στημένος διαφορετικά από πλευράς gear. Θα το προτιμούσα εκεί πάντως παρά σε Ranger.

 

Αν μπορείτε να δώσετε και κάποιο λινκ από το forum, επειδή είναι λίγο χαοτικά, θα είμαι ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να καθαρίζει Atziri (που πλέον πρέπει να είναι αρκετά στάνταρ) και όσον αφορά το Atlas of Worlds περιεχόμενο ε, όσο πιο μακριά γίνεται. Δεν έχω πρόβλημα να φαρμάρω ή να αργήσω να το φτιάξω, αλλά θέλω κάτι με προοπτικές και να με βάλει σε σωστό δρόμο.

 

Για Blade Fury έχω εναν duelist που μπορεί να τον δοκιμάσω αλλά είναι στημένος διαφορετικά από πλευράς gear. Θα το προτιμούσα εκεί πάντως παρά σε Ranger.

 

Αν μπορείτε να δώσετε και κάποιο λινκ από το forum, επειδή είναι λίγο χαοτικά, θα είμαι ευγνώμων.

για standard μιλας??

 

To league τελειωνει 27 φεβρουαριου να ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αρκετά καλά το παιχνίδι ώστε να παίξω league σοβαρά (οι αλλαγές είναι ΠΑΡΑ πολλές από τότε που έπαιζα summoner) οπότε ναι, μιλάω για standard. Έχω βρει το παρακάτω που μου φαίνεται αρκετά καλό και θα με μάθει να παίζω και με Chaos Innoculation, που δεν είχα ποτέ τέτοιο build.

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1745340

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αρκετά καλά το παιχνίδι ώστε να παίξω league σοβαρά (οι αλλαγές είναι ΠΑΡΑ πολλές από τότε που έπαιζα summoner) οπότε ναι, μιλάω για standard. Έχω βρει το παρακάτω που μου φαίνεται αρκετά καλό και θα με μάθει να παίζω και με Chaos Innoculation, που δεν είχα ποτέ τέτοιο build.

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1745340

lol νομιζω πως το εχω ξαναπει. Οσοι δεν παιζετε καιρο το game καλυτερα ειναι να παιζετε τα challenge leagues παρα το standard game.

 

Αυτο που ποσταρες ο τυπος φοραει item-αρες και εχει ξοδεψει ενα καρο currency για να τα φτιαξει,,,βεβαια επειδη παιζει μονο standard χρονια τωρα.

 

Εαν παιζεις challenge leagues στο τελος ολα θα μεταφερθουν στο standard league, οποτε σιγα σιγα καποια στιγμη θα αποκτησεις currency και items εκει. Που παλι στο ξαναλεω, ειναι league για τους πλουσιους μονο και αποψη μου δεν αξιζει για καποιον που ξεκιναει τωρα το game να παει εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι πρωτάρης στο Path of Exile, απλά το έχω αφήσει για κάποιο διάστημα. Αν έχετε κάποιο ranged Ranger build να προτείνετε για την τρέχουσα έκδοση και gear, που είναι το μόνο που ρώτησα, έχει καλώς. Τα υπόλοιπα λυπάμαι αλλά δε με ενδιαφέρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι πρωτάρης στο Path of Exile, απλά το έχω αφήσει για κάποιο διάστημα. Αν έχετε κάποιο ranged Ranger build να προτείνετε για την τρέχουσα έκδοση και gear, που είναι το μόνο που ρώτησα, έχει καλώς. Τα υπόλοιπα λυπάμαι αλλά δε με ενδιαφέρουν.

Δεν γινεται να μην εισαι πρωταρης αλλιως θα ηξερες οτι το gear κ build που ποσταρες ειναι πολυ ακριβο,,,Σε συμφερει απο οικονομικης αποψης να το προσπαθησεις στα challenge leauges μονο,,,που και παλι μεσα σε ενα τριμηνο ειναι δυσκολο να το πετυχεις.

 

Μπορεις αν θες να παιξεις καποιο πολυ πιο φτηνο beginners build στο standard,,,απο ranger που σε ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...