Προς το περιεχόμενο

Έτοιμη για download η τελική έκδοση του Chrome 6


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ κάποιοι λένε "είναι γρήγορος" οκ ενα site σε σχέση με τον firefox πχ.. πόσο γρηγορότερα θα το ανοίξει (in.gr) μισό δευτερόλεπτο? :/
Και ο firefox 4 μια χαρα γρηγορος ειναι...επελεξε το UI που σου αρεσει περισσοτερο.Eγω εχω chrome σαν βασικο και firefox για δευτερο.ΙΕ8 uninstall οπως ειναι...περιμενουμε την beta του 9 σε κανα δεκαημερο για να δουμε αν εβαλε μυαλο η ms.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
Έφτασε έκδοση 6 και δεν ανοίγει καλά τις ιστοσελίδες;

 

http://www.et.gr

http://www.imdb.com

 

is it just me?

 

μπας και φταίει η Forthnet? (αν θυμάμαι καλά σε αυτή είσαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπας και φταίει η Forthnet? (αν θυμάμαι καλά σε αυτή είσαι)

 

Καλά μιλάμε με έχει φέρει στο αμήν αυτή η εταιρία :shock:

Τώρα μπαίνει μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κατα σιαστηματα ( συνεχομενες φορες ) δε μπορω να μπω στο sport24.gr με κανενα browser .... :-D

Δε φορτωνει ολη τη σελιδα ....

Οπως και σε αλλα site π.χ Youtube δε φορτωνει εικονες πολλες φορες ( με κανενα browser ) ...

 

OTE = ΠΟΤΕ .... ??? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και γρήγορος να είναι ο chrome στο desktop μου στο netbook δεν την παλεύει.

Είναι αρκετά power hungry εκεί ο opera είναι καλύτερη λύση για έναν atom που σέρνεται στα πατώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και γρήγορος να είναι ο chrome στο desktop μου στο netbook δεν την παλεύει.

Είναι αρκετά power hungry εκεί ο opera είναι καλύτερη λύση για έναν atom που σέρνεται στα πατώματα.

 

Ακριβώς.

Καλός είναι ο Chrome αλλά όχι τόσο σε αδύναμα pc (που εκεί μετράει κυρίως ποιος είναι ποιο γρήγορος και όχι σε έναν i7).

Σε μονοπύρηνους επεξεργαστές (Pentium - Atom ...) o Opera είναι πραγματικά ο ποιο γρήγορος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εμένα αντιθέτως ο Chrome παίζει καλύτερα από τον FF στο netbook, ειδικά στο youtube αντέχει περισσότερα tabs ανοιχτά πριν αρχίσει το σούρσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω. Ο ff 3.6.9 είναι μακράν ποιο αργός απο Chrome και Opera.

O ff4b5 έχει κλείσει την ψαλίδα κατά πολύ, αλλά είναι πάλι ποιο αργός και από τους δυο.

 

Ο Όπερα όμως σε μονοπύρηνους επεξεργαστές είναι ο ποιο γρήγορος.

Όχι αναγκαστικά και ο καλύτερος βέβαια, αυτό εξαρτάτε από τις ανάγκες και τα γούστα του εκάστοτε χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου εμπειρία έχει τον opera πιο ελαφρύ στο netbook αλλά δεν φορτώνει σωστά όλες τις σελίδες, πχ το google reader.

Ο chrome από την άλλα βαράει κατοστάρικα όλη την ώρα με αποτέλεσμα να καθυστερεί να φορτώσει τις σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να κανω μια ερωτηση σχετικα με ενα addon; Στον firefox ειχα το taboo και μπορουσα να σωσω τις σελιδες που ηθελα για να τις διαβασω καποια στιγμη αργοτερα. Στον chrome ειχα βαλει στο netbook το tab saver αλλα τωρα μαλλον με το περασμα στην 6η εκδοση του κατι δεν παει καλα και μου βγαζει ενα σπαστικο μηνυμα οποτε το χρησιμοποιω ή οποτε ανοιγω τον browser. Κατι που να κανει την ιδια δουλεια και να παιζει και καλα με τον 6 υπαρχει αραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...