Προς το περιεχόμενο

Έτοιμη για download η τελική έκδοση του Chrome 6


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό που σε κερδίζει είναι η απλότητά του, η ταχύτητά του, το πανεύκολο search του, οι πολλές καλές και εύκολες λειτουργίες που σου κάνουν την χρήση παιχνιδάκι (search bar) και πολλά ακόμα.Αν συνεχίσουν έτσι και στα extentions απλά θα είναι ο καλύτερος browser .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Όντως ισχύει.Μόλις άνοιξα 5 διαφορετικές καρτέλες μου έβγαλε σύνολο 11 διεργασίες.

Παρόλα αυτά δεν έχω αντιληφθεί κάποια επίπτωση στην απόδοση του υπολογιστή έχοντας ανοιχτά photoshop, media player και excel ταυτόχρονα.

 

Γιατι πολυ απλα δεν εχει καποια επιπτωση. Ισα ισα κανει σωστοτερο load balancing σε συστηματα με παραπανω απο 1 core. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ισχύει.Μόλις άνοιξα 5 διαφορετικές καρτέλες μου έβγαλε σύνολο 11 διεργασίες.

Παρόλα αυτά δεν έχω αντιληφθεί κάποια επίπτωση στην απόδοση του υπολογιστή έχοντας ανοιχτά photoshop, media player και excel ταυτόχρονα.

 

Η απαντιση στην ερωτηση σου. Τα λεει ψιλοκατανοητα, με λιγο wiki θα καταλαβεις. Τεσπα απλα ειναι πολυ μπροστα.

@GeorgeMan thz για το adblock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω με τιποτα να αλλαξω την γλωσσα των μενου απο ελληνικα που ειναι τωρα στα αγγλικα σε macbook pro.

Μπορει να βοηθησει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, υπάρχει αισθητή διαφορά με firefox 3.6.8 στο θέμα της ταχύτητας..βέβαια ένας καλός browser δεν είναι μόνο μεγάλη ταχύτητα ,οπότε θα θελα να τον ψάξω λίγο περισσότερο, αν και γενικά την αποφεύγω την google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πατας ανοιγμα νεας καρτελας δε σου βγαζει εκει ενα μικρο μενου με ονομα : "Πιο δημοφιλη"

 

Και απο κατω : "Εκλεισαν προσφατα"

 

Στο πρωτο πρεπει να ειναι αυτο που ψαχνεις ..

Ελπιζω να βοηθησα ...

 

Βασικά ψάχνω κάτι σαν και αυτό που είχε ο firefox πάνω αριστερά... βέβαια είναι καθαρά θέμα συνήθειας συν ότι λύνεται εύκολα απλά βάζοντας αυτά που επισκέπτεσαι πιο συχνά σαν σελιδοδείκτες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...