Προς το περιεχόμενο

Games Developments και ετσι!!!


plaths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaths.co.cc

 

Καταρχας οπως βλεπετε το σιτε περιεχει games developments,προγραμματισμο ,σχεδιασμούς κ διαφορα ααλλα .Επισκεφτητε μας και ισως να κερδισετε μια θεση στο προσοπικο.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

χαχα αστειο γελασαμε!!!!!!!!!

 

Οπιος γραφει κατι να μην λεει μλκιες παρακαλω η κακες γνωμες για τον εαυτο σας δν χρειαζομουν την κακη γνωμη σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ πλαθς, στα subforum του forum σου για να μπει κάποιος πρέπει να έχει 5 ή 10 post.

Πού θα τα κάνει τα post, αφού δε μπορεί να μπει;

 

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θες «κακές» γνώμες; Και τι σκοπό έχει το παρόν thread; Να πούμε μόνο τις «καλές» γνώμες;

 

Θέλει αρκετή δουλεία το forum. Το πρώτο που βλέπω είναι ένα κατεβατό για donation. Γιατί; Για να δω τα 140 threads και τα 275 posts τους; Κάν το λίγο πιο διακριτικό γιατί είναι κάπως προκλητικό έτσι. Χρήματα ζητάμε όταν πιστεύουμε πως κάποιος έχει καλό λόγο να μας τα προσφέρει.

Το όλο εικαστικό του θέματος καλό είναι να γίνει απ την αρχή. Το Logo πώς έγινε έτσι; Σε FF είναι κομμένο.

Posts requirements; Επίσης κάτι τέτοιο κάνεις όταν έχεις κόσμο, πλούσια θεματολογία, κάτι.

Αν σαν guest ο άλλος δε βλέπει τίποτα, δε γράφεται (εκτός κι αν είναι φίλος/γνωστός σου, για να μη σου χαλάσει το χατήρι).

Domain. Αν έκανα ένα forum antonis.com/forum πώς θα σου φαινόταν; Τι λέει κάτι τέτοιο για τον δημιουργό του και τι για την θεματολογία του;

Επίσης οι «δημόσιες σχέσεις» του δημιουργού του και η γενικότερη εικόνα/συμπεριφορά του, παίζουν κάποιο ρόλο όταν προσπαθείς να κερδίσεις μέλη (και η ορθογραφία το ίδιο :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα αστειο γελασαμε!!!!!!!!!

 

Οπιος γραφει κατι να μην λεει μλκιες παρακαλω η κακες γνωμες για τον εαυτο σας δν χρειαζομουν την κακη γνωμη σας

 

δηλαδή τι θελεις να σου λεμε καλές γνώμες?

εδώ δεν ξερω καν τι εχει το site σου :fear:

Αντε αφόυ δεν θελεις και αρηντικά σχολια πάρε

 

Τι ωραίο το site σου μπραβο!!! :-D

 

..............................................

 

Μόλις μπαίνω μου πετάει ενα DONATE.....γιατί να δώσω 2 ευρώ τη μέρα?Για αυτό το φόρουμ τ ο οποιο καταρχάς δεν ξέρω καν τι εχει μεσα?Το σκιν ειναι χάλια,εχει πλάτος 100% και ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ενοχλητικό και κουραστικό..και donate θα κανει καποιος μονο αν του αρέσει το φόρουμ,αν εσένα στο καθε φορουμ που εκανες εγγραφη σου πετούσε ενα DONATE θα σου άρεσε?Εγώ πχ θα έκανα ευχαρίστως μια δωρεά στο insomnia :D

 

α και θα το ξεχνούσα!

παντόυ μου έχει 5 και 10 post requirement..δηλαδή εγώ πως θα πάρω τα 5 αυτά ποστ αφου δεν μπορώ να γράψω πουθενά?Πρέπει να κάνω donate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ εκτος απο ολα τα αλλα κάτι πρέπει να κάνεις και με τα Αγγλικά σου..... ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ !

 

Είναι σα να πηγαίνεις σε τουρίστρια και να τη ρωτάς "do you have weather for a coffee ? "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You can help us by this way if u donate like the format you can get VIP RANK+Good person for us Look at the list below:

2,5euros = 1 week

5 = 2 weeks

10 = 1 month

15 = 1 month+2 weeks

20 = 2 months

25 = 2 months + 2 weeks

30 = 3 months

35 = 3 months + 2 weeks

40 = 4 months

45 = 4 months + 2 weeks

50 = 5 months

70 = 1 year

αχαχαχαχαχα

Σίγουρα κάνεις πλάκα, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#2 πολύ πολύ καλό !!!!!!

 

Εδώ μπαίνεις σε forum που έχουν τα πάντα (από παιχνίδια , ταινίες , μουσική , προγράμματα ) και δεν πληρώνεις ούτε δεκάρα και θα πάω να πληρώσω λεφτά σε κάποιο forum που δεν ξέρω ΚΑΝ τι έχει μέσα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good Morning Guest, What a lovely morning it is

 

:lol: εδώ δεν γράφεις σωστά τα αγγλικα και θελεις 10 post requirement για να γράψω ΣΕ ΟΛΕΣ τις κατηγορίες(αφου δεν μπορω να ποσταρω πουθενα που θα βρώ τα 10 ποστ?) περιμενεις να σου δώσω λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας δεν πληρωνεις τπτ .εκτος αν θελεις και αμα σαρεσει γ ενα καλυτερο σιτε τα λεφτα δν τ περνω για παρτη μου .

 

Δευτερον Οπως ειπα μπορεις να αναπτυξεις το παιχνιδι σου δηλαδη το πως να το φτιαξεις?η να παρεις κατι καινουργιο απο το παιχνιδι που φτιαχνεις να διαφημισεις προγραμματα που φτιαξες γιαυτο.π.χ(http://www.forum.ragezone.com)

 

Τριτον επειδη βλεπετε ως Guests μονο αυτα τα θεματα δν σημαινει οτι δεν υπαρχουν κ αλλα υπαρχει ολοκληρο *General forum*που μπορεις να γραψεις οτι θελεις για να αυξησεις τα post σου.Δυο λεπτακια δουλειας ειναι να τα κανετε.

 

Τεταρτον το μεγεθος του φορουμ ειναι μια χαρα δεν σημαινει οτι πρεπει να ναι σαν τα Forumotion*δεν μου αρεσουν τα μικρα το ειχα κανει σμικρυνση που λες και δεν του πιγαινε.Αμα δεν σας αρεσει τα styles υπαρχουν εδω:http://demo.phpbb3styles.net/TwoDotOne?sid=a8538151395af854c00663eb870e93ba

 

Διαλεξτε ενα που σας αρεσει και ευχαριστος να το βαλω αν μου αρεσει και μενα γτ οχι???

 

Πεπτον και τελευταιον δεν πλιρωνετε τπτ μην ανυσυχητε σας το εγκυουμαι!και συγνωμη για τους λογους που δεν μ κτλβατε απλως την αλλη φορα που θα πειτε μια αρνητικη γνωμη πειτε τη αλλα εφοσον εχετε εγγραφη:)

 

Ξερω επισης οτι το banner ειναι καπως αλλα δεν θημαμαι το αρχικο μεγεθος.θα το διωρθωσο οταν βρω το μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πεπτον και τελευταιον δεν πλιρωνετε τπτ μην ανυσυχητε σας το εγκυουμαι!και συγνωμη για τους λογους που δεν μ κτλβατε απλως την αλλη φορα που θα πειτε μια αρνητικη γνωμη πειτε τη αλλα εφοσον εχετε εγγραφη:)

 

Δηλαδη μπορουμε να εκφρασουμε αρνητικη γνωμη μονο εαν εχουμε εγγραφει?Δημοκρατικο σε βρισκω.

 

Αλλα ξερω,εγω δεν μπορω να σε κρινω αν θυμαμαι καλα

85754184.png

 

 

Σοβαρα τωρα,αυτο που αναφερθηκε πριν λιγα post για την συμπεριφορα καποιου που προσπαθει να τραβηξει κοσμο σε ενα site/forum, εχε το κατα νου,παιζει ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...