Προς το περιεχόμενο

Πολιτική προσφορών Πλαίσιο και πώς μπορούμε να αντιδράσουμε


cortaN@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φτιαχτε τις υπογραφες ρε

 

ηδη βλεπω κοσμο να προτεινει parts εκτος πλαισιου και χαιρομαι

 

οποιος μας αντιμετωπιζει ως megaμλκες στην πυρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια ομως, σοβαρα τωρα, γιατι και πως μια εταιρια φτανει σε αυτο το σημειο; Απο οπου και να το κοιταξω δεν μπορω να δωσω μια λογικη απαντηση για αυτη την καταντια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο 10 ημέρες φιλαράκι ζήτησε από το κατάστημα Αγίας Παρασκευής αυτο το προϊόν http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/External-HDD-DVD-USB/HDD-Optical-Frames/Fantec-HDD-Case-3-5-HotPlug-Sata-to-USB2-0-eSata-MR-35US2-1859.htm μιας και εμφανιζόταν ως διαθεσιμο και του είπαν 'οτι πουλήθηκε, σήμερα πήρα τηλέφωνο αφού το έβλεπα ακομη ως διαθεσιμο στο συγκεκριμένο κατάστημα και μου είπαν οτι δεν υπάρχει και ότι απλά δεν ανανεώθηκε η σελίδα τους, κάθε πότε ανανεώνουν την σελίδα τους, πάω στοίχημα ότι αυτό θα ειναι εκει για πολλές ακόμη ημέρες, ρε αϊ σιχτίρ απο δω πέρα αν με ξαναδουν να με χαιρετήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A@@@@@ με μύδια!!!

 

Οι μόνες ανανεώσεις ή "ανανεώσεις" που ξέρουν να κάνουν είναι του στυλ

 

"ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΜΑΧΙΩΝ"... Και τα προϊόντα ακόμα δεν έφτασαν να πούμε!!! Που είχε πάνω από 2 μήνες να ανανεώσει απόθεμα!

 

---------- Προσθήκη στις 21:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:09 ----------

 

ΑΑΑΑΑ τα νεύρα μου!!!

 

Και άλλη αντικανονική πρακτική...

 

Υπάρχει προϊόν αυτή τη στιγμή που και καλά είναι ευκαιρία και υπάρχει διαθέσιμο μόνο σε καταστήματα και το βλέπεις στην λίστα μαζί με όλα τα συναφή προϊόντα και κάνει περί τα 80 ευρώ και πατάς πάνω του να μπεις να το δεις και έχει άλλη τιμή περί τα 150 ευρώ... ενώ μέχρι πριν κανά δυο μέρες που το κοίταζα ήταν σε προσφορά στα 120 ευρώ!

 

Από τα νεύρα μου θα κάνω καμία καταγγελία έτσι να γουστάρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι οπως τα λεει το 1ο ποστ ειναι, πηρα κι εγω τηλεφωνα και τιποτα... A64 X2 3800+ στα 8€ ή 500ρης σκληρος στα 10€ θελουν πολυ φαντασια για να ισχυουν.

 

Αυτο το stock house που λενε τι λεει? κι αυτο παραμυθι?

Ασε που ειναι και στου διαολου τη μανα:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι οπως τα λεει το 1ο ποστ ειναι, πηρα κι εγω τηλεφωνα και τιποτα... A64 X2 3800+ στα 8€ ή 500ρης σκληρος στα 10€ θελουν πολυ φαντασια για να ισχυουν.

 

Αυτο το stock house που λενε τι λεει? κι αυτο παραμυθι?

Ασε που ειναι και στου διαολου τη μανα:-D

 

Ποιος ξέρει πού πέφτει και τι σε νοιάζει κιόλας;;;; Σε όλα τα καταστήματα πουλιέται ΤΟΣΟΟΟΟ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ που σε λίγο θα γίνουν όλα τα καταστήματα ΠΛΑΙΣΙΟ STOCK HOUSE B):cool:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα πετυχαίνω X-FI platinum(αυτη με το πανελάκι) σε "προσφορά" 50ευρώ. Λέω κλασσικά δεν θα υπάρχει αλλα έκανα τον κόπο και πήρα τηλέφωνο μιας και ήταν τζάμπα και το τηλέφωνο. Μου λένε οτι υπάρχει στην Μεταμόρφωση σίγουρα. Οπα λέω αλήθεια είναι. Πάω το απόγευμα και πριν φίγω ξαναπαιρνω και το επιβεβαιώνω οτι είναι ακόμα εκεί.

Φτάνω με φιλαράκι μου εκεί,παω πάνω πιάνω εναν πωλητη του το λέω και μου λέει: Αποκλείεται αυτη έχει 200!!! Σιγά μην την έχουμε! Κάτσε να κοιτάξω! Κοιτάει και βλέπει διαθέσιμη μια!!

Πάει σε έναν άλλο του το λέει και ο άλλος γουρλώνει τα μάτια και του λέει "όχι πουλήθηκε" με νόημα!!! Έρχεται το παλικάρι μου λέει συγνώμη πουλήθηκε.

Παώ στον αλλο του λέω πότε πουλήθηκε? Πρωί ,πρωί την έδωσα εγώ. Και πριν μια ώρα που πήρα εγώ πως ήταν διαθέσιμη,και στην αποθήκη σου γιατι φαίνεται διαθέσιμη? ΜΟΚΟ το παλικάρι.

Φεύγω παω στο Stock house για μια μητρική. πάω την τσιμπάω μιας και ήταν αχρησιμοποίητες(είχε 5-6). Παω ταμείο μου λέει το παλικάρι 62 ευρώ. Του λέω γράφει πανω στο ράφι 56(ψέματα είπα). Α ναι? Οκ. Δώσε 50 και πάρτην φίλε...

Τουλάχιστον αυτην την φορά δεν βγήκαν αυτοί κερδισμένοι ακόμα και αν το ποσό είναι μικρό.

 

Μαύρο στο ΠΛΑΙΣΙΟ απο εμένα πια και όλα τα φιλαράκια μου και τους γνωστούς μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκείνο που έψαχνα εγώ υπάρχει ακόμα ενώ... δεν υπάρχει.

 

Ρε γμτ, δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει τεκμηριωμένη καταγγελία γι αυτό το πράγμα; Είναι δυνατόν να ισχυρίζονται πως έχουν πράγματα που δεν υπάρχουν για να σε φέρουν στο κατάστημα και να σου πουν την έκφραση "πόσο έκανε αυτό που είδες; ε, βρες κάτι άλλο στα ίδια λεφτά"; Μου το είπανε, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου οπως ειπε ο φιλος τα σουφρωνουν οσοι δουλευουν εκει τι μπορεις να κανεις ? Το συστημα σου λεει υπαρχει, παιρνεις τηλεφωνο, παιρνει πρεφα ο υπαλληλος την τιμη και σου λεει εμ, δεν υπαρχει πια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν τα σουφρώνουν υπάλληλοι είναι δικό τους εσωτερικό θέμα. Υπάρχει όμως ένα είδος εξαπάτησης για τον καταναλωτή. Θα πρέπει κάποιοι να τους ελέγξουν, δε γίνεται προφορικά. Φαντάζομαι πως δεν είναι νόμιμο να βάζεις ως κράχτες προϊόντα που δεν υπάρχουν όταν πας στο κατάστημα, όποια προφορική δικαιολογία και να βρουν αυτοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα προιοντα τα βαζουν απο τα κεντρικα, που να ξερουν ποιος υπαλληλος θα σουφρωσει τι ? Ναι φυσικα και πρεπει να υπαρχει εσωτερικος ελεγχος, απλα αλλο το ενα και αλλο το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...