Προς το περιεχόμενο

Πολιτική προσφορών Πλαίσιο και πώς μπορούμε να αντιδράσουμε


cortaN@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δούλευα εκεί για 2 χρόνια. Έκανα 2 μήνες σεμινάρια στην Μαγούλα. Δε θέλετε να ξέρετε ΤΙ μας μαθαίναν ακριβώς ;)

Έκανες post, για να πεις ότι δεν θέλουμε να ξέρουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όσα λέτε ρε παιδιά δεν διαφωνώ με τίποτα απλά να πω ότι εγώ που είμαι Κύπρο τώρα ας είχα πλαισιο με εγγυηση = αλλαγή επι τόπου ή πιστωτικό και τρομερό απόθεμα σε stock και ας κάναν όσο παραπλανητικές διαφημίσεις θέλουν..

 

Btw ακόμα και ο πιο αφελής εδω μέσα (ενήλικος) πρέπει να ξέρει οτι marketing = ψέμα (όσον αφορά το promotional μέρος του marketing) απλά και ξεκάθαρα σε ΟΛΟΥΣ τους κλάδους και ΟΛΕΣ τις χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όσα λέτε ρε παιδιά δεν διαφωνώ με τίποτα απλά να πω ότι εγώ που είμαι Κύπρο τώρα ας είχα πλαισιο με εγγυηση = αλλαγή επι τόπου ή πιστωτικό και τρομερό απόθεμα σε stock και ας κάναν όσο παραπλανητικές διαφημίσεις θέλουν..

 

Btw ακόμα και ο πιο αφελής εδω μέσα (ενήλικος) πρέπει να ξέρει οτι marketing = ψέμα (όσον αφορά το promotional μέρος του marketing) απλά και ξεκάθαρα σε ΟΛΟΥΣ τους κλάδους και ΟΛΕΣ τις χώρες.

Έχεις να το κάνεις χρόνια μάλλον. Το bold έχει πάψει προ πολλού να ισχύει. Επίσης το σε τι τιμή θα κοπεί το πιστωτικό, θέλει αρκετό ιδρώτα χωρίς βέβαια αποτελέσματα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 9 μήνες μετά...

γενικως ολα αυτα καλα και αγια (τροπον τινα) αλλα οπως και να χει ουτε τα τοπικα ειναι φτηνα για μενα η καλυτερη λυση ειναι ιντερνετ shopping (οχι απο ελληνικα γιατι εκτος του eshop (που και αυτο κανει τις πι*ες του) ειναι λιγο του π*ου καβαλα...) αλλα πες στον ελληναρα να παραγγειλει απ εξω η να κανει ερευνα αγορας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο κορυφαίο που κάνουν στο Πλαίσιο αυτήν τη στιγμή είναι που για 5 θέσεις εργασίας καλούν για σύνεντευξεις, δοκιμαστικά και παλι συνεντέυξεις ΟΛΗ τν ελλάδα και στο τέλος μετά απο όλα αυτά καταλαβαίνουν οτι δεν κάνεις για την δουλεία!!! ... Α! ρε ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...