Προς το περιεχόμενο

Νέα tablets Archos 101 και γνώμες


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

frou-frou είναι το ίδιο σασί με το archos 5 και 7 οπότε μια χαρά είναι σαν ποιότητα.

Το θέμα είναι αν θα τα πάρουμε ποτέ.

Είδα σήμερα όπως γυρνούσα σπίτι το galaxy tab και μου έφυγε όποια αμφιβολία και αν είχα. Δεν θέλω 7'' είναι λίγες για μένα οπότε οι 10 ίντσες είναι μονόδρομος.

Τώρα αν πάει για Δεκέμβρη τι να πω....πάντως ως τώρα το e-shop.gr δίνει μια χαρά ημερομηνίες και δε πουλάει φούμαρα ( βλέπε tiger direct ).

Επίσης σήμερα που ξαναμίλησα πάλι για παρασκευή μου είπανε οπότε περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 438
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα μπει κι εγώ στον πειρασμό αλλά τελικά καλύτερα που δεν το πήρα.

 

Από ότι διαβάζω σήμερα βγαίνει το folio 100 με tegra2 (που το θεωρώ minimum SOC) στα 399€ και ανυπομονώ να διαβάσω κανα review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μπει κι εγώ στον πειρασμό αλλά τελικά καλύτερα που δεν το πήρα.

 

Από ότι διαβάζω σήμερα βγαίνει το folio 100 με tegra2 (που το θεωρώ minimum SOC) στα 399€ και ανυπομονώ να διαβάσω κανα review.

 

Πάντως από κάτι review που είχα δει δεν ήταν και πολύ ενθαρυντικά τα πράγματα. Από ότι φαίνεται κάτι παίζει με το tegra 2.

Μακάρι να είναι καλό το μηχάνημα αλλά μιας και δεν θέλω να ξεφύγω από τα 300 ευρώ παραμένω στο archos 101 8gb. Δεν είναι καθόλου αμελητέα διαφορά 100 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο το Folio 100, αν και δε ξέρουμε τι γίνεται με το Tegra.

 

Βέβαια, μιας που το πολύ το φάγαμε, προσωπικά θα κάνω υπομονή έως τα Χριστούγεννα να δω τι νέο θα υπάρξει, και να δω τι ανακοινώσεις θα υπάρξουν -αν υπάρξουν- για το Honeycomb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρε κανενας σημερα εμενα μου ειπαν δευτερα..........

 

Εμένα μου έχουν πει Παρασκευή. Αν μέχρι τη Δευτέρα δε το έχω ακυρώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα μίλησα με το e-shop και μου είπαν στα μέσα της επόμενης βδομάδας.Από αναβολή σε αναβολή το πάνε...Αν έχει κανείς κανένα νεότερο ας μας πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα μίλησα με το e-shop και μου είπαν στα μέσα της επόμενης βδομάδας.Από αναβολή σε αναβολή το πάνε...Αν έχει κανείς κανένα νεότερο ας μας πει...

 

Θα πάω πρωί τη Δευτέρα να βάλω λεφτά στην προπληρωμένη κάρτα μου και θα τους πάρω τηλέφωνο. Αν δε δω να έχει αλλάξει το status της παραγγελίας σε τιμολόγηση τους ακυρώνω και θα το παραγγείλω από το site της archos όποτε το βγάλει διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν άντεξα και χτύπησα το Samsung Galaxy Tab παίδες.

 

Είναι πραγματικά Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο (!)

 

Design, ταχύτητα,λειτουργίες, απόκριση, google market όλα ΟΚ + όλα τα παραπάνω τεχνικά χαρακτηριστικά. Ακριβό μεν, αλλά τα αξίζει πιστεύω τα φράγκα του!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν άντεξα και χτύπησα το Samsung Galaxy Tab παίδες.

 

Είναι πραγματικά Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο (!)

 

Design, ταχύτητα,λειτουργίες, απόκριση, google market όλα ΟΚ + όλα τα παραπάνω τεχνικά χαρακτηριστικά. Ακριβό μεν, αλλά τα αξίζει πιστεύω τα φράγκα του!!

 

Οου! Καλορίζικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...