Προς το περιεχόμενο

Πώς να αναβαθμίσω mls destinator όταν έχω χάσει τον κωδικό?


Τάκε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλους

να ρωτήσω μήπως υπάρχει κανείς που μπορεί να έχει το Destinator Talk & Drive 4,3 TS να μου κάνει ένα BackUp τα αρχεία του γιατί έγινε μία αποτυχημένη αναβάθμιση και ενώ δουλεύει το GPS πατώντας το πλοήγηση δεν μου ανοίγει το πρόγραμμα.

Από την MLS μου ζήτησαν 25 ευρώ "Έπρεπε λένε να είχα πάρει BackUP"

Σας ευχαριστώ.

Έτσι την πάτησα και εγώ ακολουθόντας τις οδηγίες τους για Mac οι οποίες δε λένε πουθένα να πάρεις backup ούτε να επιλέξεις "ανάμιξη φακέλων" καθώς το Mac κανονικά διαγράφει το συνώνυμο φάκελο-στόχο σε αντίθεση με τα Windows. Είμαι σίγουρος πως στην MLS το έχουν σύστημα το 25άρι άρμεγμα των πελατών τους με ελλιπείς οδηγίες ή το παραμικρού ψύλλου πήδημα: http://www.insomnia.gr/topic/551122-mls-destinator-talkdrive-43tsp-60-ευρώ/?p=54053943
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ρε παιδια, βγαινουν πλεον νεοι χαρτες για destinator 7?

Ο τελευταιος πρεπει να ηταν πριν 1,5 χρονο!

Το παρατησαν;;;;; Δεν το υποστηριζουν;;;;

εχει βγει ο 5022 2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχασα και γω τον σειριακό για ένα mls 3855 c (δεν μπορώ να κάνω αναβάθμιση)

και έκανα reset την συσκευή με αποτέλεσμα να χάσω τους χάρτες της ευρώπης.

Θα μπορούσε να γίνει κάτι;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Από ότι φαίνεται είναι γενικό το πρόβλημα
MLS Destinator 4800 εδώ, και ναι... δεν έχω τους κωδικούς μετά από τόσα χρόνια...

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

και γω παλιους χαρτες εχω

 

αλλα το τελευταιο χρονο μονο google maps και ειμαι μια χαρα...ενα αρνητικο τους η γλωσσα και δεν μπορεις να βαλεις POIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω παλιους χαρτες εχω

 

αλλα το τελευταιο χρονο μονο google maps και ειμαι μια χαρα...ενα αρνητικο τους η γλωσσα και δεν μπορεις να βαλεις POIS

 

E ναι, αλλα εδω μιλαμε για πως μπορει να χρησιμοποιηθει η gps συσκευη με destinator, εκει δεν μπαινουν google maps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...

Καλησπέρα Παιδιά.

 

Μου έδωσε ένας φίλος το MLS Destinator Pro 50 για να του το αναβαθμίσω.Η συσκευή υποστηρίζει ελληνικούς και χάρτες ευρώπης.Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει τον κωδικό ενεργοποιήσης γιατί τον έχει πετάξει κατά λάθος.Μπορεί να κατεβάσει κάποιος τους χάρτες και να μου το στείλει ?Θα ήμουν πολύ ευγνώμων.Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Πλέον δεν χρειάζεται ο κωδικός αν θυμάμαι σωστά, παρόλα αυτά σου έχω στείλει PM. Όπως πάντα πριν την αναβάθμιση κράτα ένα αντίγραφο τα αρχεία της συσκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Θελω να βαλω χαρτες Destinator v.5025 Greece που κατεβασα απο mlsinnovation. Εχω License key και Device ID και μου λεει να παω στο DestinatorTechnologies.com για Activation key που ομως εχει κλεισει. Τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...