Προς το περιεχόμενο

«Ελληνική» εφαρμογή εξαγοράστηκε από τη Google!


alekszisi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι στο φόρουμ, και διαβάζουν τις ανοησίες του NIK.K, πιθανότατα θα γελάνε.

Άλλωστε, το μίγμα μισαλλοδοξίας και ψευτοαριστερισμού που είναι εμποτισμένο στο DNA του νεοέλληνα, δεν θα τους είναι άγνωστο.

 

o Nik.k τους την λεει που το δωσαν στην google και δεν θα το εχει στο iphone του. Και μετα ολοι εμεις με τα android κινητα θα τον δουλευουμε που θα γραφουμε πιο ευκολα. χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως αυτή η ιστορία με μερικούς να κατηγορούν άλλους για trolling πρέπει να σταματήσει.

 

Επιτέλους, troll δεν είναι αυτός που εκφράζει διαφορετική άποψη όσο διαφορετική και αν είναι από των πολλών.

 

Προσβολές, συγκεκριμένη ατζέντα, διατάραξη της συζήτησης, ανατρεπτικές δηλώσεις δεν είδα από αυτόν/ούς που κάποιοι προσπαθούν να φωτογραφήσουν ως trolls. Αντιθέτως είδα τέτοια από τους κατήγορους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι στο φόρουμ, και διαβάζουν τις ανοησίες του NIK.K, πιθανότατα θα γελάνε.

Άλλωστε, το μίγμα μισαλλοδοξίας και ψευτοαριστερισμού που είναι εμποτισμένο στο DNA του νεοέλληνα, δεν θα τους είναι άγνωστο.

 

Ειπα να μην μιλησω αλλα το παραμαμησες. Εισαι ΤΟ troll, ΔΕΝ σε εχω δει ποτε να εχεις βοηθησει κανεναν, ΔΕΝ λες ποτε τπτ επικοδομητικο και ερχεσαι και γραφεις γραφεις γραφεις γραφεις ενας θεος ξερει τι. Ελεος δλδ, ακομα και αλλοι σε λενε Troll αλλα δεν καταλαβαινεις και συνεχιζεις. Και οχι μονο αυτο αλλα εχεις και το θρασσος να προσβαλεις στα ισια και να μην σου λεει κανεις το παραμικρο.

 

Οσο για τα υπολοιπα οπως ειπα δεν θα απαντησω μεμονομενα σε οσους δεν τους αρεσε η αποψη μου, ειλικρινα αν ηταν να το βουλωναμε οταν μια αποψη δεν αρεσει σε καποιους τοτε θα ζουσαμε στην Κινα και οχι στην Ελλαδα. Απο εκει και περα δεν εβγαλα κανεναν Ανθελληνα, ειπα ομως Ξεκαθαρα πως στον βωμο του "κερδιζω περισσοτερα" εκαναν οτι εκαναν εκτος Ελλαδας και τροφοδοτησαν ξενες κυβερνησεις με τα χρηματα τους.

 

Σε πολλους ειναι ομορφο και ωραιο γιατι η κακια Ελλαδα δεν τους ειναι αρκετη, ωραια κυριοι δεν σας κραταει κανεις εδω, τα συνορα ειναι ανοιχτα να πατε οπου θελετε, προσεξτε ομως μηπως στο τελος γυρισετε με την ουρα στα σκελια. Ολα τα υπολοιπα ειναι ειλικρινα περιττα, οποιος πιστευει οσα λεει για την Κακια Χωρα στην οποια Ζουμε να σηκωθει και να φυγει αν εχει το θαρρος, αλλιως καλυτερα να περιορισουμε τις αερολογιες.

 

Οντως οπως ειπαν πολλοι το εξαντλησαμε το θεμα, και συγνωμη που ξαναεγραψα μετα αφοτου ειπα πως δεν, αλλα ολα εχουν τα ορια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσαν λεφτα σε αλλες κυβερνησεις αλλα πηραν και λεφτα απο αλλες κυβερνησεις, εδω θα σε βαζαν να πληρωσεις κι ολας. Δεν ειναι τυχαιο οτι κανενας ελληνας επιστημονας δεν διεπρεψε ποτε εντος συνορων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε χαλαρώστε.. δεν είναι trolling αυτό. Απλώς έχει διαφορετική άποψη. chill out..

Νομίζω απλώς έχει γίνει μόδα η λέξη troll και γουστάρουν να τη χρησιμοποιούν..

 

Nik.. στα @@ σου.. (και για να συνεχίσω με πνεύμα αντιλογίας :P δεν έχουν όλα τα όρια τους.. :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καταλαβα οτι το καναμε το forum μεσημεριανη εκπομπη της τηλεορασης.
Όταν αναφέρεσαι σε τρίτα άτομα πρέπει να χρησιμοποιείς και τρίτο πληθυντικό πρόσωπο και όχι πρώτο ή δεύτερο. (Τα αυτονόητα που έλεγα)

 

Γραφω πολυ απλα το καναμε το forum γιατι βαζω και το εαυτο μου μεσα....

Αν αναφερομουν γενικα στο forum οπως λες , θα έλεγα "έγινε το forum"

Αλλα επειδη αναφέρομαι σε συγκεκριμένα ατομα (μαζι με τον εαυτό μου) ,

λεω "το κάναμε το forum".

 

Σε παρακαλω, εξηγησε μου λιγο τι ειναι το troll γιατι δεν καταλαβαίνω.

 

Και επειδη μαλλον παλι δεν κατάλαβες τι εννοω παραπάνω να στο εξηγησω όσο πιο απλα μπορω.

Όταν κάποιος φίλος για παράδειγμα έχει καποιο πρόβλημα που δεν το έχει καταλάβει, εσύ σαν φίλος πρέπει να του δείξεις το λάθος του,και ο φίλος σου να προσπαθήσει να το διορθώσει.

Σε αυτήν την κατηγορία υπάρχουν οι φίλοι :

Α) που μπορει να παρεξηγηθουνε , επειδή νομίζουνε οτι είναι τέλειοι και δεν πρέπει να κάνουν κάτι για το προβλημά τους και στο τέλος βγαίνεις εσυ ο κακός(εγώ στην περίπτωση αυτη) που ασχολήθηκες και προσπάθησες να διορθώσεις την κατάστασή τους.

Β) Οι φίλοι που θα καταλάβουν οτι τους υπενθύμησες το προβλημά τους με την προοπτική καποια στιγμή να το διορθώσουν, ξέροντας το είπες με ευγενική πρόθεση.

 

Εσυ φίλε digekas σε ποια κατηγορία φίλων ανήκεις;

 

 

Να διορθώσω το λάθος μου λοιπόν , λέγοντας πώς ποτέ δεν είπα πως το επίπεδο του Forum είναι χαμηλό .

Και οταν λέω "Τρωγομαστε με τα ρουχα μας και πνιγόμαστε σε μια κουταλια νερο.προσωπικα το επίπεδο το βρίσκω πολύ χαμηλό" (Παρατηρείς οτι βάζω και τον εαυτό μου μεσα)

Εννοω το πρόβλημα που έχουν ανέκαθεν οι έλληνες να τρώγοντε με την επιτυχία του άλλου, (Ελληνες είμαστε και στο forum ,μπορουν να με κάνουν ban και απο την Ελλάδα.)

 

Και εξηγηγώ πως με την κουβέντα μου εννοω (για αλλη μία φορα) πως πρέπει να ανεβάσουμε το επιπεδό μας (αν είμαστε στο level 10 πρέπει να πάμε level 11) (στο λέω οσο πιο αναλυτικά μπορώ γιατι φίλε digekas αν κάποιος εσένα, σαν φίλος, σου πει ανέβασε επίπεδο , εσύ μπορει να παρεξηγηθείς και να νομίζεις οτι σου είπε οτι εισαι στο level 0, και το αναφέρω αυτό γιατι παρατηρώ οτι έχεις μια τάση απαισιοδοξιας )

 

Επίσης παρατηρώ φίλε digekas οτι δεν αναφέρεσαι καθόλου για τα παλικάρια που γραψαν to software και ολα τα σχόλια που κάνεις είναι για την κουβέντα που είπα "μεσημεριανη εκπομπή",και μου επιτίθεσαι με "καλλιτεχνικό" επίπεδο, του στύλ "τρίτο πληθυντικό πρόσωπο και πρώτη γενική" και "κακή χρήση της ελληνικής γλώσσας"

 

Μήπως είσαι executive Στέλεχος σε κανένα τηλεοπτικό κανάλι ή σε μεσημεριανή εκπομπή; γιατί τότε αλλάζει το θέμα της συζήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τέρμα, ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

 

Επίσης, συγχαρητήρια στα παιδιά της BlindType, που κατάφεραν παρά τις αντιξοότητες (και τη νοοτροπία μερικών συμπατριωτών μας) να ξεχωρίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...