Προς το περιεχόμενο

Arsenal F.C


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!!!μου φάνηκε παράξενο που δεν είδα τοπικ για την ομάδα που παίζει κατα τη γνώμη μου μαζί με την Μπάρτσα το εντυποσιακότερο ποδόσφαιρο...Αντε να δω και άλλους οπαδούς παίζουμε και σήμερα δύσκολο αγώνα με τη M.City

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά!!!μου φάνηκε παράξενο που δεν είδα τοπικ για την ομάδα που παίζει κατα τη γνώμη μου μαζί με την Μπάρτσα το εντυποσιακότερο ποδόσφαιρο...Αντε να δω και άλλους οπαδούς παίζουμε και σήμερα δύσκολο αγώνα με τη M.City

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μείνει στην Άρσεναλ του Ανρί του Πιρές και του Λιούνμπεργκ. Τώρα αυτή η ομάδα ναι μεν μπορεί να παίζει ωραίο ποδόσφαιρο με μικρούς αντιπάλους, αλλά με τις μεγάλες ομάδες εξαφανίζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μείνει στην Άρσεναλ του Ανρί του Πιρές και του Λιούνμπεργκ. Τώρα αυτή η ομάδα ναι μεν μπορεί να παίζει ωραίο ποδόσφαιρο με μικρούς αντιπάλους, αλλά με τις μεγάλες ομάδες εξαφανίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μύθοι

μαζί με την μπάρτσα,άκου εκεί.

κάποτε ίσως ...

καλή ομάδα,με ταλέντα και μέλλον αλλά μην την υπερεκτιμούμε.

Κάποτε η μπαρτσα ήταν ένα τίποτα μπροστά στην αρσεναλ και μην μπαινετε να σχολιάζετε αν δεν είστε οπαδοί αλλιώς την άλλη φορά θα κάνω report

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μύθοι

μαζί με την μπάρτσα,άκου εκεί.

κάποτε ίσως ...

καλή ομάδα,με ταλέντα και μέλλον αλλά μην την υπερεκτιμούμε.

Κάποτε η μπαρτσα ήταν ένα τίποτα μπροστά στην αρσεναλ και μην μπαινετε να σχολιάζετε αν δεν είστε οπαδοί αλλιώς την άλλη φορά θα κάνω report

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας δω ποιοι απο σας ειναι gooners http://www.sporcle.com/games/tatton/afcinvincibles

Εγω εχω αισιοδοξια οτι μπορει να το παρουμε μονο γιατι εχουμε πολλους γαλλους στο ροστερ.:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας δω ποιοι απο σας ειναι gooners http://www.sporcle.com/games/tatton/afcinvincibles

Εγω εχω αισιοδοξια οτι μπορει να το παρουμε μονο γιατι εχουμε πολλους γαλλους στο ροστερ.:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω φίλε!είμαστε σε τρομεροί φόρμα...ελπίζω όμως να μην αρχίζονυ να τραυματίζονται πάλι!και να επιστρέψει βερμάελεν κονσιενλί γιατί ο τζουρού δεν την παλεύει μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω φίλε!είμαστε σε τρομεροί φόρμα...ελπίζω όμως να μην αρχίζονυ να τραυματίζονται πάλι!και να επιστρέψει βερμάελεν κονσιενλί γιατί ο τζουρού δεν την παλεύει μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτρια τα πήγα, ξέχασα τελείως τον Keown και τον Toure, αλλά τώρα να μου έχει τον Μιχάλ και όχι τον v.Persie ?? Και επίσης γίνεται να μην έχει τον Seaman ??

 

dsfp.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...