Προς το περιεχόμενο

ArcheAge (Project X2)


Lagoudisio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν έμπαινα στο glyph μου ζητούσε το authentication όπου το έστελναν στο mail.Απο τη μερα που ξεκίνησε το game για εμάς που ξεκινάμε σαν f2p δεν μου εχουν στείλει τίποτα.Με αποτέλεσμα να μην εχω καταφέρει να μπω καθόλου στο game.

 

Δοκίμασες το RIFT authenticator σε mobile; Αυτό το πρόβλημα με τα emails είπαν πως το έφτιαξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν έμπαινα στο glyph μου ζητούσε το authentication όπου το έστελναν στο mail.Απο τη μερα που ξεκίνησε το game για εμάς που ξεκινάμε σαν f2p δεν μου εχουν στείλει τίποτα.Με αποτέλεσμα να μην εχω καταφέρει να μπω καθόλου στο game.

...και ουτε προκειται να μπεις ,εχεις φαει καταρα απο τον κοντο και τον γατοπαρδο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ουτε προκειται να μπεις ,εχεις φαει καταρα απο τον κοντο και τον γατοπαρδο ..

Χαχαχα και εδω με κυνηγατε ακομα ?δεν με αφηνετε σε χλωρο κλαρι.........
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το πρωι online πας 10λεπτα στο περιπτερο γυρνας εχει φαει dc πας να κανεις login 3500queue.....Κατι πρεπει να κανουν με αυτο δεν ειναι κατασταση 1+ωρα αναμονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απογοήτευση το παιχνίδι 
ρώτησα κ άλλους ingame κ ειναι πολλοί με τα ίδια προβλήματα και εφόσον αυτά τα προβλήματα υπήρχαν απο closed beta θεωρώ απαράδεκτο να υφίστανται ακόμα 

για το queue καλά τώρα , 5k θέση 1,5 ώρα , χειρότερα απο χθες 

έλεγα να αγοράσω patron κ να μη περιμένω να κλείσει μηνα που ειχα πει στην αρχή αλλα τώρα δεν το σκέφτομαι καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαραδεκτο εν ετη 2014 να βγαζει εταιρεια mmo με 7 server.to patron τι  ειναι ρε παιδια?οταν παρεις τα 3 proffesions μεχρι το 10 lvl μετα εχεις την δυνατοτητα να τα αλλαξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχετε θεμα με error(δεν εφανιζει παραθυρο error αλλα στο task manager background εργασια) που ξαφνικα κλεινει το game απενεργοποιηστε το antivirus σας και θα λυθει(εμεις μια παρεα 6 ατομων ειχαμε το ιδιο προβλημα και λυθηκε).Τραγικα τα queues αυριο που θα κανω login με patron status θα δω τι παιζει στα queues και αν οντως ειναι διαφορετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχετε θεμα με error(δεν εφανιζει παραθυρο error αλλα στο task manager background εργασια) που ξαφνικα κλεινει το game απενεργοποιηστε το antivirus σας και θα λυθει(εμεις μια παρεα 6 ατομων ειχαμε το ιδιο προβλημα και λυθηκε).Τραγικα τα queues αυριο που θα κανω login με patron status θα δω τι παιζει στα queues και αν οντως ειναι διαφορετικα

τι γινεται ομως οταν δεν έχεις antivirus ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...