Προς το περιεχόμενο

E-mail διευθύνσεις από το facebook και ενιαίο σύστημα ανταλλαγής μηνυμάτων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members
Μα τί μου θυμίζει αυτό το "ενοποιημένο" στυλάκι;;;;; :rolleyes:

 

Α ναι, το google wave...

 

Μιας και το θυμήθηκες, αξίζει να αναφερθεί ότι εδώ και 2-3 βδομάδες ο project manager (αν θυμάμαι καλά) του Google Wave πήρε μεταγραφή από τη Google στο Facebook.

 

(το οποίο google wave παρεπιμπτόντως πιστεύω πως ήταν ωραία ιδέα και πως μελλοντικά θα δούμε αρκετές εφαρμογές του να υλοποιούνται από δω κι από κεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, σε λιγο θα αρχισουν να κυκλοφορουν βιογραφικά οπου στα στοιχεια επικοινωνίας θα φιγουράρει ενα mitso.mitsopουlοs@facebοοκ.com.

Το απόλυτο φαίηλ-μπουκ. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Ωραία, σε λιγο θα αρχισουν να κυκλοφορουν βιογραφικά οπου στα στοιχεια επικοινωνίας θα φιγουράρει ενα mitso.mitsopουlοs@facebοοκ.com.

Το απόλυτο φαίηλ-μπουκ. :lol:

 

Εγώ πάντως στο βιογραφικό μου χρησιμοποιώ το Facebook για να δείξω πόσο κοινωνικά ευαισθητοποιημένος είμαι, αναφέροντας ότι συμμετέχω σε όλες καμπάνιες που σώζουν με ένα κλικ παιδιά, ηλικιωμένους, καρκινοπαθείς, σεισμοπαθείς και όλους τους κατατρεγμένους του κόσμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν θα μου έκανε εντύπωση αν κάποτε το facebook αποκτούσε και ενσωματωμένη μηχανή αναζήτησης στο web (που ήδη το κάνει ως ένα βαθμό).

 

Επίσης, το άλλο ενδιαφέρον που έχει κατά καιρούς συζητηθεί αφορά τη συνεργασία του Facebook με το Docs της Microsoft, όπου θα μπορείς να διαχειρίζεσαι online με τους "φίλους" σου έγγραφα office. Αυτό, σε συνεργασία με το νέο groups και το ανανεωμένο messages θα μπορούσε να κάνει αρκετούς να το χρησιμοποιήσουν ακόμη και για δουλειά σε συνεργατικά projects.

Μην τα λέτε αυτά και τους δίνεται ιδέες!!!! Μην τους κάνετε πλουσιότερους και ισχυρότερους!!!! Όσοι έχετε ιδέες κρατήστε τες για τον εαυτό σας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...