Προς το περιεχόμενο

Γυρευω οθονη για gaming kai xbox μαζι


Cabir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας ενδιαφερομε για αγορα οθονης για τον υπολογιστη μου πανω κατω στις 30" αν γινεται και θα ηθελα να εχω την επιλογη να μπορω να ενωσω πανω το χβοχ μου ωστε να τα εχω μαζι

 

την οθονη την θελω για παιχνιδια κυριως και ταινιες, δεν ξερω απο τεχνικα χαρακτηριστικα πολλα πραγματα αλλα για FPS παιχνιδια ξερω ειναι καλο να εχει πολυ χαμηλο input lag, τα αλλα με τα 120hz 200hz δεν εχω ιδεα τι παιζει η τι αλλο πρεπει να προσεξω..

 

Η τιμη δεν ειναι προβλημα αλλα φτανει να μην ειναι τιποτα υπερβολικο..

μαρκα και τα λοιπα ολιγον με ενδιαφερουν και συγκεκριμενα αν παιζει κανενα ρολο παιζω περισσοτερο FPS και στρατηγικης.. ευχαριστω ολους προκαταβοληκα που θα μου δωσετε λιγο απο το χρονο σας να με βοηθησετε¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως οι 30αρες αποκλειστικα για υπολογιστη ειναι πολυυ ακριβες.

Αν ειναι οθονη-τηλεοραση μαζι σε πειραζει?

αν οχι τοτε αυτη http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/Samsung-SM-P2770H-TFT-Monitor-27-SM-P2770H.htm ειναι πολυ καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως οι 30αρες αποκλειστικα για υπολογιστη ειναι πολυυ ακριβες.

Αν ειναι οθονη-τηλεοραση μαζι σε πειραζει?

αν οχι τοτε αυτη http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/Samsung-SM-P2770H-TFT-Monitor-27-SM-P2770H.htm ειναι πολυ καλη.

 

αμα ειναι και τηλεοραση μαζι τι διαφορες εχει ? απλα θα μπορω να την ενωσω σαν κανονικη τηελοραση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παρεις απλη οθονη(η πιο φθηνη 30αρα φαντασου οτι κανει 1000+ ευρω μιας και εχουν επαγγελματικα πανελ,βλεπε eizo),θα μπορεις να συνδεσεις τις συσκευες που θες και μονο αυτες.

αν παρεις μια σαν αυτην που σου προτεινα,ειναι ουσιαστικα τηλεοραση (εχει ακομα και τα ψηφιακα καναλια,δεν χρειαζεσαι εξωτερικο δεκτη δηλαδη),και παραλληλα οποτε θες μπορεις να αλλαζεις την επιλογη και να ειναι σαν οθονη υπολογιστη.2 σε 1 δηλαδη!

και μπορεις να εχεις συνδεδεμενο ακομα και το xbox παραλληλα..

και με ενα πατημα του κουμπιου του κοντρολ θα βλεπεις ειτε τηλεροαση,ειτε θα εισαι στον υπολογιστη,ειτε θα παιζεις xbox!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...