Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

πειραξες καμια ρυθμιση, ή στο ξαφνικα σου δουλεψε? γιατι εμενα οταν παταω για "εμφανιση νεο περιεχομενου", ενω στην αρχη εβγαζε το μηνυμα λαθους, τωρα βγαζει οτι δεν υπαρχει νεο περιεχομενο. πραγμα που δεν ισχυει φυσικα.

 

έχω βάλει επιλογή στα Options το "Show all content that i have not read", χθες με αυτή την επιλογή δεν δούλευε και από σήμερα το πρωί δουλεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η επιλογή Πρόσφατες αγγελίες δε κάνει για να χαζέψεις τις αγγελίες? είναι ακριβώς το ίδιο όπως και με το vbulletin

και παλιά είχαμε ένα είδος κατηγοριοποιήσης με την επιλογή το προθέματος που έμπαινε μπροστά. ίσα ίσα τώρα υπάρχουν περισσότερες κατηγορίες και είναι ακόμα πιο εύκολο να βρεις αυτό που ψάχνεις.

μένει μόνο να διαχωριστεί η ζήτηση από τις αγγελίες και να προστεθούν μια δυο κατηγορίες στο hardware

Επεξ/σία από jakegate7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πώς το βλέπω εγώ η κατηγοριοποίηση είναι κορυφαία στιγμή για το τμήμα του αγγελιοχώρου, το κακό είναι πως είναι λίγες οι κατηγορίες και πολλά παραπέφτουν στα διάφορα. Αν υπήρχαν περισσότερες θα ήταν ακόμα καλύτερα τόσο για να βρίσκεις γρήγορα το είδος αγγελιών που σε ενδιαφέρει, όσο και το να αραιώνουν οι αγγελίες και να μη θάβονται γρήγορα. Το έκανε που το έκανε το καλό ο Hal, θαρρώ έπρεπε να φτιάξει περισσότερες κατηγορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα με Το Περιεχόμενο μου είναι επιεικώς απαράδεκτα, και η συμμετοχή στο φόρουμ πραγματικό μαρτύριο. Γυρνώντας σπίτι και πατώντας το συγκεκριμένο με έπιασε πονοκέφαλος. Στην πρώτη σελίδα υπήρχαν διάσπαρτα απαντημένα θέματα που παρακολουθώ χωρίς καμία απολύτως τάξη. Με έκπληξη μου διαπίστωσα ότι υπήρχε στην 2η σελίδα και ένα μοναδικό απαντημένο θέμα κάπου στη μέση. Οπότε να φανταστώ ότι θα πρέπει να τσεκάρω καμια 20αρια σελίδες με θέματα που έχω συνδρομή μην τυχόν υπάρχει κάποια απάντηση.

 

Εκτός από αυτό, είτε πατώντας στο πορτοκαλί βελάκι για μετάβαση στο πρώτο μη αναγνωσμένο, είτε στον τίτλο του θέματος με βγάζει κατευθείαν στο τέλος του topic. Πάλευα να βρω στο topic του Παναθηναικού και του Ολυμπιακού σε πιο ακριβώς σημείο ήταν το τελευταίο μήνυμα που είχα διαβάσει. Τραγικά πράγματα δηλαδή. :mad:

 

]http://i52.tinypic.com/2wdzlz6.jpg

 

http://i51.tinypic.com/sg7ebs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι έχουμε τα "θεματάκια" μας με το καινούριο site και βλέπω ότι αρχίζουν και διορθώνονται τα πράγματα σιγά σιγά ,είναι θέμα χρόνου να γίνει πλήρως λειτουργικό για όλους .

Μπράβο στους υπεύθυνους και λίγο υπομονή σε μας τους users :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από αυτό, είτε πατώντας στο πορτοκαλί βελάκι για μετάβαση στο πρώτο μη αναγνωσμένο,

 

Που βρίσκεται αυτό το βελάκι και δεν το βλέπω; :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και κάτι. Παλιά, υπήρχε επιλογή να δούμε όλα τα topics στα οποία έχουμε ποστάρει με το πάτημα ενός πλήκτρου. Τώρα υπάρχει αυτή η επιλογή ή απέμεινε μόνο το "εμφάνιση νέου περιεχομένου";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω και κάτι. Παλιά, υπήρχε επιλογή να δούμε όλα τα topics στα οποία έχουμε ποστάρει με το πάτημα ενός πλήκτρου. Τώρα υπάρχει αυτή η επιλογή ή απέμεινε μόνο το "εμφάνιση νέου περιεχομένου";

 

Πατάς στο username σου (πάνω στη μπάρα, δίπλα στο αvatar σου).

Απο το μενού επιλέγεις "Το περιεχόμενο μου".

 

Προσθέτω επίσης εδώ στις απαντήσεις, αριστερά βλέπεις το avatar σου. Απο πανω εχει το username σου, δίπλα εχει ενα μικρό εικονίδιο (user_popup.png). Κλικ εκει, και στο popup που θα βγεί, πατάς (page_topic_magnify.png) και σε πάει στο ιδιο σημείο.

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σας παιδια ... δεν εχω κανει πληρη περιηγηση αλλα απο μια πρωτη ματια ειναι τελειο...ενα μεγαλο μπραβο σε οσους εργαστηκαν πανω σε αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω βάλει επιλογή στα Options το "Show all content that i have not read", χθες με αυτή την επιλογή δεν δούλευε και από σήμερα το πρωί δουλεύει

 

ThResh αυτο σου βγαζει και θεματα που απλα εχουν μια νεα απαντηση ή μονο νεα θεματα; Γιατι εγω οταν πατω το "εμφανιση νεου περιεχομενου" μου βγαζει μονο τα νεα θεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...