Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανακοινώθηκε Steam Cloud support για το Skyrim. Απο το Twitter της Bethesda:

 

Steam Cloud saves are now enabled for Skyrim, meaning you can sync and access your PC saves anywhere.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι πολλεσ οι 200 σελιδες για να διαβασω και το βαριεμαι,μηπως μπορειτε να μου πειτε ποιο ειναι το καλυτερο ή κατα τη γνωμη σας καλυτερο race???(το παιχνιδι το αρχισα χθες για πλακα και κολησα μιας και δεν εχω παιξει κατι παρομοιο και εχω φτιαξει redguard)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι οτιδηποτε εκτος απο μαγο τοτε orc για το racial(κανεις 2ο dmg +τρως μισο)

 

για mage τωρα dark elf θα ελεγα για το περισσοτερο magicka(mana) και το regen του

 

αν και εγω ειμαι breton για το +25% magic resist xD

 

 

(το tytanis σου δινει την ευκαιρια να παρεις μερικα απτα αλλα racials αν βρεις το καταλληλο

item

πχ στον breton μου εχω μαθει τα racial του Orc(berserk rage), imperial(voice of the emperor) και νομιζω και αλλα 1-2)

 

 

edit:βασικο ειναι να φτιαξεις κατι που σου αρεσει και μετα κοιτας skills etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν εχετε αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα με εμενα.

Τα ξορκια οπως πχ το flames δεν φαινονται σωστα φαινεται μονο η φλογα στο χερι και που καταληγει αλλα δεν φαινεται ολο το ξορκι. Εχω βαλει τους τελευταιους drivers το ξαναεκανα install αλλα τιποτα...

Επισης ο χαρτης φαινεται θολος εως αρκετα θολος, εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επειδή άργησα να το παίξω λόγο στρατού είχαν βγει 2-3 patches οπότε δεν αντιμετώπισα κάποιο αντίστοιχο πρόβλημα μιας και τα είχα περάσει εξαρχής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προβλημα μου ειναι οτι επαιζε κανονικα, μετα απο φορματ και ξαναπερασμα ντραιβερς και αλλαγη απο 7home σε 7enterprise, καθως και update drivers καρτας γραφικων δεν παιζει κανονικα ενω πριν οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έχει να κάνει με missing textures(unable to load textures), μου συνέβαινε σπανια με alt-tab. Ξανά install το game.

 

το εκανα ξαναinstall και ξανα αλλα τιποτα...

Για τα Patches δεν νομιζω οτι ευθυνονται γιατι πριν και χωρις εδειχνε τα ξορκια κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να βγαλεις screenshot να το δουμε και εμεις?

vga drivers

σβησε skyrim.ini & SkyrimPrefs.ini απο MyDocuments\My Games\Skyrim

εβαλες το hd pack?

τα patches βαλτα αν δεν τα εχεις, δεν ξερω αν βαζοντας το last θα εχεις το προηγουμενα..

δοκιμασε και σε combability mode -> vista sp2 η xp sp3

και επομενη φορα μην βαλεις enterprise βαλε ultimate :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...