Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πωπω γαμω τις πανοπλιες .. Απο που την πηρες?

 

την έφτιαξα ήθελε λίγο ζόρι και ώρα αλλά την έφτιαξα

 

eprototype κούκλος κούκλος! \m/ epic πανοπλία!

 

ευχαριστώ πολλή φίλε!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά γαμάτη η daedric. Tην φτιάχνω στο game asap και ας έχει χειρότερα static από την dragon που είσαι σαν Αφρικανός μάγος με κόκαλα..

Ρε σεις κάτι άλλο και λίγο spoiler. Μάζευα αυτές τις μάσκες που σου πετάνε οι ghost lord αλλά δεν ήξερα ότι όλες τους είναι μέρος ένος quest που βρίσκεις το labyrinthian. Είχα κάνει όμως την mlk την μια να την δώσω σε ένα companion και δυστηχώς εδώ και καιρό τους έχω διώξει όλους και ούτε θυμάμαι τα ονόματα τους και που να τους βρώ :(

 

εχμ,ειναι πιο καλη σε στατς η daedric B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα το παιχνιδι χτες βραδυ. να ρωτησω. πηγα στην πρωτη πολη και ειμαι φουλ απο πραγματα που μαζευα. πως μπορω να τα πουλησω? που? .. γιατι εχω ξεπερασει το βαρος που μπορω να κουβαλησω και σερνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα το παιχνιδι χτες βραδυ. να ρωτησω. πηγα στην πρωτη πολη και ειμαι φουλ απο πραγματα που μαζευα. πως μπορω να τα πουλησω? που? .. γιατι εχω ξεπερασει το βαρος που μπορω να κουβαλησω και σερνομαι

 

πάντα... ΠΑΝΤΑ...

 

 

skyrim_by_adalheidis-d4hegor.jpg

 

 

 

Μπορείς να πουλήσεις σε ταβέρνες, σιδεράδες και γενικά εμπόρους... δεν αγοράζουν όλοι τα πάντα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο σκεφτηκα και εγω..αλλα στον blacksmith που πηγα για παραδειγμα.. μπορουσα να αγορασω αλλα δε μου εβγαζε καποια επιλογη να πουλησω.. sorry για τις noob ερωτησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο σκεφτηκα και εγω..αλλα στον blacksmith που πηγα για παραδειγμα.. μπορουσα να αγορασω αλλα δε μου εβγαζε καποια επιλογη να πουλησω.. sorry για τις noob ερωτησεις..

 

Καλά και εγώ noob είμαι ακόμα, μην νομίζεις... 50+ ώρες στο παιχνίδι και νιώθω ακόμα στην αρχή. Στο Whiterun (καλά το είπα; ) έχει στην πλατεία ένα general store που μπορείς να πουλήσεις σχεδόν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ευχαριστω θα το τσεκαρω!

και κατι αλλο. νομιζα οτι ηταν free roam η φαση. πρεπει να αναλαμβανω τις αποστολες για να προχωρησω στο Game? αμα αφησω καμια θα εχει επιπτωση στην ροη του παιχνιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι έχεις κάνει το weapon 200 deamge και την πανοπλία 300 armor με creation kit mod με hack με comand +????? ^_^

 

κοίτα τα δικά μου post-234554-0-31316800-1330640958_thumb.jpg

post-234554-0-23642500-1330641003_thumb.jpg

post-234554-0-61362300-1330641027_thumb.jpg

 

εχω τερμα το blacksmithing και ηπια και ενα ποτιον την ωρα που τα βελτιωνα

εχω τερμα το 2handed

εχω στα boots ,gloves,necklace,ring enchants για 2h

τους δρακους τους εχω 2-3 power attacks.devil.png

 

enchanting δεν εχω τερμα ακομα.

οι μονοι που μπορουν να με σκοτωσουν ειναι κατι bosses που πετανε frost dmg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ευχαριστω θα το τσεκαρω!

και κατι αλλο. νομιζα οτι ηταν free roam η φαση. πρεπει να αναλαμβανω τις αποστολες για να προχωρησω στο Game? αμα αφησω καμια θα εχει επιπτωση στην ροη του παιχνιδιου?

 

Απλά κάνε όποια αποστολή γουστάρεις! Άμα θες μπορείς δηλαδή να παίζεις στο Skyrim μόνο side quests και να κάνεις μόνος σου εξερευνήσεις. Άλλοι παίχτες θέλουν όμως να ακολουθούν πιστά το main quest μόνο. Άλλοι και τα δύο. Just feel free to choose! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά αν έχεις σκοπό να κάνεις και τα 2 ετοιμάσου πρώτα... νερό, ξηρά τροφή κτλ

 

Εγώ έχω κάνει 3 ή 4 αποστολές από το main όλο όλο προς το παρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...