Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalispera paides,parakoloythw to thread apo thn arxh,asxoliasta osa eipothikan peri driver kai true crime,exw teleiwsei shmera pia auto to super paixnidaki kai tha thela na rwthsw an endiaferete kaneis na dimioyrghsoume ena section me mods sto gtaforums.gr an einai efikto giati to paixnidi modarete trela!krima poy arghse toso pantws giati den exw ston ilio moira ayth thn eksetastikh...oso gia to hot coffee mod oxi den yparxei prob mporeis na synexiseis sto idio save

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Palikaria na rwthsw kati allo. To mod tou "hot coffee" den yparxei periptwsh na paiksei enw synexizw to save mou?? Giati to exw proxwrhsei arketa kai den leei pali apo thn arxh!! To readme toy patch leei pws den doyleyoun ta saves, apla an kapoios to katafere na boh8hsei...

 

man katebase thn version 2 apo to mod, opou periexetai h "quick action" kai h "gameplay friendlly" ekdosh.Sth "gameplay friendly" ekdosh den xreiazetai na ksanarxiseis apo thn arxh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Κι εγώ πρόσφατα το πήρα, λίγες αποστολές έχω περάσει. Καλό φαίνεται, λίγο πιο πολύπλοκο από τα υπόλοιπα.

 

Να ρωτήσω κάτι, νομίζω οτι μου κολλάει, ή τουλάχιστον σέρνεται το παιχνίδι στα γραφικά του. Δεν μπορώ να οδηγήσω τα αμάξάκια με τίποτα :(

 

Έχω Pentium 4, 2.4GHZ, μνήμη 1GB και κάρτα γραφικών Geeforce 4 MX 440.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Μήπως είναι θέμα κάποιων ρυθμίσεων, ή το κάνει απλά επειδή είναι βαρύ το παιχνίδι?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dxlgr : φίλε μου έχεις κάρτα 3ετίας και μάλιστα την χειρότερη εκείνης της εποχής, φαντάσου για τα σημερινά δεδομένα. Βάλε στο ελάχιστο τις όποιες ρυθμίσεις και πάλι αν θα μπορέσεις να το κάνεις playable.

 

@kostakiss: απλά σου δίνει χύμα στο κύμα τις ερωτικές περιπτύξεις με τις εκάστοτε γκόμενες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με 3200 amd 64bit, nforce 3, 512mb, nvidia 6800 κάθε τόσο μου κάνει κολλήματα των 4-5 δευτερολέπτων, χωρίς να τρέχει κάποιο άλλο πρόγραμμα παράλληλα, με το WMI Performance Adapter started (μία λύση για τα κολλήματα) και με 800Χ600 ανάλυση!. ¨Εχω βάλει και τους τελευταίους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, εγώ με το σύστημα που υπάρχει στην υπόγραφή μου και παράλληλα να τρέχουν norton systemworks,spysweeper,kerio,bitcomet, το παίζω σε 1600x1200x32 με aa στο max και όλα τα λοιπά στοιχεία στο full και κόλημα στα γραφικά δεν έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

auto yiannakas to exo akousei kai apo enan filo mou me AMD64 3200, 1 GB RAM kai 6800 GT kai telika, mallon tou eftegan oi mnimes.

Sto safos katotero mou mixanima (XP3000, 1 GB RAM, 9800pro) sta 1024 me FSAA X4 kai Aniso X8 paizei apsoga. Kati isos den pigainei kala me to PC sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το επαιξα χτες καλο ηταν αλλα την μαγεια του vice city δεν την εχει να ρωτησω κατι μηπως εχουν βγει mods για να αλλαζεις αυτοκινητα η καποιο skin γιατι δεν μου αρεσει η φατσα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...