Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Javanez, η σχολή μηχανών είναι στο Las Venturas και των αεροπλάνων στην έρημο.Snik, το αμάξι να το έχεις σταθερά με χαμηλή ταχύτητα και να προσέχεις στις στροφές.Το ξέρετε ότι έχει Cypress Hill στο σταθμό του Radio Los Santos?

Αμα έχεις μια μουσική συνέχεια την ίδια και την ίδια πορώνεσαι λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

sorry paides to internet mou pethane olo to apogema....exoume kai leme...

 

edw (kokkino shmadi) einai to psilotero ktirio sto los santos....sthn vash katw exei eisodo kai se paei me thn mia sth orofh.

 

YIANNIS-2005-jun-21-003.jpg

 

 

kai edw einai h nosokoma pou kanei eksaskhsh.

 

YIANNIS-2005-jun-21-004.jpg

 

na rwthsw kai egw kati twra!!!!!! poio sto diaolo einai to kolokoubi gia na kanei voutia sto nero o CJ???eimai prin thn apostolh sto aeroplanoforo kai thelei na kses kolibi!!!!! mou xei spasei ta neura!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ama thes soni kai kala 6 asteria vale gia mia stigmh to trainer kai rixoy 6 asteria:)

 

Δεν θέλω να μπω στον πειρασμό να αρχίσω να χρησιμοποιώ trainers & cheats, καλύτερα πείτε μου κανονικά πως παίρνω 6 αστέρια. Στα προηγούμενα GTA δεν ήταν και τόσο δύσκολο, γιατί γίνεται αυτό τώρα; Έχει πάρει κανείς 6;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να μπω στον πειρασμό να αρχίσω να χρησιμοποιώ trainers & cheats, καλύτερα πείτε μου κανονικά πως παίρνω 6 αστέρια. Στα προηγούμενα GTA δεν ήταν και τόσο δύσκολο, γιατί γίνεται αυτό τώρα; Έχει πάρει κανείς 6;

 

nai ginete ,prepei na perimeneis mexri na pareis to harrier jet opote ta katastrefeis ola kai otan ta asteria ginoun 5 sunexizeis na katastrefeis kai tha ginoun 6 alla einai pooollluuuu duskolo xwris cheat gia unlimited health....pote den exw xrhsimopihsei cheats sthn kanonikh diarkeia tou paixnidiou,otan eftasa ligo prin ton termatismo(pou den ton exw dei akoma gia na to goustarw sto pc!!!) tote ta ekana ola pout@n@ kai vghkan 6 asteria alla kai pali prepei na eise trelos pilotos!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ginete ,prepei na perimeneis mexri na pareis to harrier jet opote ta katastrefeis ola kai otan ta asteria ginoun 5 sunexizeis na katastrefeis kai tha ginoun 6 alla einai pooollluuuu duskolo xwris cheat gia unlimited health....pote den exw xrhsimopihsei cheats sthn kanonikh diarkeia tou paixnidiou,otan eftasa ligo prin ton termatismo(pou den ton exw dei akoma gia na to goustarw sto pc!!!) tote ta ekana ola pout@n@ kai vghkan 6 asteria alla kai pali prepei na eise trelos pilotos!!!!

 

τι νοημα εχει να παρεις 6 αστερια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RE PAIDIA TI LETE TOSO KAIRO. EMENA MOY PAIZEI KANONIKA TO GAME ME TIN KAMERA KOLLIMENI OPWS STO VICE CITY. OLOIDIA

Tοτε κατι δεν παει καλα με την κοπια σου , ή το PC σου ... σε ολο τον υπολοιπο κοσμο μαμιεται...

Παιδιά, μήπως ξέρει κανείς αν γίνεται να οδηγώ ένα αμάξι με το ποντίκι?

Γινεται ... απο τα options, αλλα δεν βολευει καθολου, λογο mouse sencitivity. Moνο να στριβεις βεβαια ... το accelerate ειναι ακομα στο keyboard...

paidia xserei kaneis pos na peraso tin apostoli wu-zi-mu mou exei spasei ta neura einai me kati auokinita pou prepei na termatiso protos

Γρηγορη εκκινηση, και στις πρωτες στροφες (2η και 3η) κοψε δρομο απο το βουνο προς τα κατω, μην κανεις ολοκληρες τις στροφες, απλα απο lap σε lap. Επειτα, αφου εισαι ηδη 1ος, συνεχισε νορμαλ και ΠΑΝΤΑ οτα στριβεις σε στροφη να αφηνεις το γκαζι για να μην σε πεταει.

 

@tsakonas thanx mate, I owe you :wink:

 

@redxaris Εχει νοημα για να βουτηξει το Rhino και να τα κανει ολα λιμπα. :wink:

 

Και ενα fuckin cutscene SPOILER!!!!!!! (uncensored)

sa8zs.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται να κλέψει τανκ.

 

Τα 6 αστέρια δεν "ξεκλειδώνουν" μέχρι να προχωρήσεις αρκετά στο παιχνίδι , αυτό συνέβαινε και στα προηγούμενα GTA.

Ακόμα χειρότερα , σε αυτό το GTA τα τανκ ΔΕΝ είναι αχτύπητα.

Διαλύονται όταν τρακάρουν μεταξύ τους.

Το πιο συνηθισμένο είναι όταν κλέψεις το τανκ να σε κάνουν σάντουιτς 2 ή 3 αντίπαλα -> wasted μετά από λίγα δευτερόλεπτα , το έπαθα 2 ή 3 φορές.

Το να μείνεις ζωντανός μέχρι τα 6 αστέρια είναι καζίκι , εκτός αν έχεις το minigun με πολλές σφαίρες , οπότε είναι πανεύκολο.

 

Υπάρχει (απ'όσο ξέρω) μόνο 1 ασφαλής/εύκολος τρόπος να κλέψεις τανκ.

Από την στρατιωτική βάση στην μέση της ερήμου (ανάμεσα san fierro - san venturas , νότια από το αεροδρόμιο).

Το προβληματάκι είναι οτι και μόνο που θα πλησιάσεις αυτή την βάση παίρνεις 5 αστέρια , άρα χρειάζεται ταχύτητα.

Από εκεί και πέρα , όσους και να σκότωσα δεν πήρα 6 αστέρια , οπότε δεν μπορούσαν να μου κάνουν τίποτα.

Και το εργαλείο μπήκε στο γκαράζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν δεν έχεις κάρτα γραφηκών nVidia το παιχνίδι δεν παίζει καλά;

Στην αρχή αυτό το πίστευα γιατί διαρκώς με πετούσαι εκτός.

Τώρα δεν έχω δεί κάτι τέτειο αλλά πέστε μου παίζει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...