Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αν δεν έχεις κάρτα γραφηκών nVidia το παιχνίδι δεν παίζει καλά;

Στην αρχή αυτό το πίστευα γιατί διαρκώς με πετούσαι εκτός.

Τώρα δεν έχω δεί κάτι τέτειο αλλά πέστε μου παίζει κάτι τέτοιο;

 

baaa kamia sxesh.........analogws vevea kai ti karta exeis....se radeon 9100 pou to dokimasa pezei mia xara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

gia na exei ekseliksi to paixnidi prepei na asxoleisai kai me tis kopeles sou i an tis paratiseis den egine kai tipota?apla eimai sto las venturas kai variemai na trexo sto los santos stin proti!

einai terasties kai varetes oi diadromes eidika se ethnikes odous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπολεμιστές,

 

Άλλη μια ερώτηση με δύο σκέλη:

1)ποιό φορτηγό πρέπει να έχω για να βγω για κλοπές (μήπως ένα που λέγεται Mule)?

2)τι ακριβώς πρέπει να κάνω (σε ποιά σπίτια μπορώ να πάω για κλοπές)?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai terasties kai varetes oi diadromes eidika se ethnikes odous...

 

simfono, paraeinai megales kai an palei trexeis na kaneis save otan ise mes sta vouna kai ta lagadia kai ginei mia stravi kai xaseis tote asta na pane... (exo pesei sto potami ..... polles fores .......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia na exei ekseliksi to paixnidi prepei na asxoleisai kai me tis kopeles sou i an tis paratiseis den egine kai tipota?apla eimai sto las venturas kai variemai na trexo sto los santos stin proti!

einai terasties kai varetes oi diadromes eidika se ethnikes odous...

 

oxi aparaithta alla xreiazete fisika gia na pareis kapia dwra.sthn periptwsh pou les fisika kai den uparxei logos na

traviese toso makria' date='tha giriseis kapoia stigmh pisw sto los santos kai an thes ksanaasxolise.h monh gomena

pou einai aparaithto na vgeis polles fores einai afth pou tha sou kanei to kone me to kazino sto las venturas.

 

 

Συμπολεμιστές,

 

Άλλη μια ερώτηση με δύο σκέλη:

1)ποιό φορτηγό πρέπει να έχω για να βγω για κλοπές (μήπως ένα που λέγεται Mule)?

2)τι ακριβώς πρέπει να κάνω (σε ποιά σπίτια μπορώ να πάω για κλοπές)?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

1) knoxville h boxville h kapws etsi legete den thimamai akrivws.

2)sto los santos ta spitia einai ekei konta sto gumnasthrio pou einai to forthgaki(exei kai alla pio makria fisika)

kai vgazoun kitrino velaki eisodou.stis alles poleis den kserw akrivws den to xw kanei akoma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re seis ti sk@t@ thelei h nosokoma otan vgazei fun meter??

τσακ παρτην και παρε τον δρομο προς τα πανω, εκει κοντα δηλαδη στην εθνικη που περναει εξω απο το σπιτι της (εκει που περνας τα διοδια). Θα σου πει οτι της αρεσει η διαδρομη και μετα πρεπει να κρατας σταθερη πορεια. ουτε γρηγορα, ουτε αργα, και σιγα σιγα, πολυ σιγα γεμιζει το μιτερ... γεμιζει παντως πριν βγεις στο χωριο που εχει προς τα πανω ... εγω για να το πετυχω αυτο, την πηρα με μηχανη, για να μην τρακαρω και μου κοβει ταχυτητα, και προχωραγα πατωντας το accelerate επαναλαμβανομενα. Δηλαδη μην το κρατας σταθερα πατημενο, πατας -αφηνεις, πατας -αφηνεις... με ρυθμο λιγο πιο γρηγορο απο τα δευτερολεπτα του ρολογιου ... πιο γελοιος τροπος περιγραφης δεν μου ηρθε :razz: ελπιζω να σε βοηθησα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, το PLAY MODE στο AUDIO SETUP τι κάνει?

 

Απο οτι εχω καταλαβει απλα επιλεγεις αν θες να ακους ραδιο ή τα mp3s σου και με τι κρητιρια επιλογης να σου τα βαζει. π.χ. random ...

Δεν το χω πειραξει, default το αφησα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JiKL, πάρε ένα jet ρε συ απο το αεροδρόμιο.Αυτό γίνεται και χωρίς κωδικούς.

ante na prosgeiotho mesa ston xamo...iparxei kai i lisi na peso me aleksiptoto alla meta tha kano tosi ora oso tha ekana me mixani na pao!

telika iparxei kai bike school kai boat!

toses sfines stin ethniki xoris flash den kanoun oute oi ellines :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...