Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπορει να με βοηθησει καποιος;;

 

Eιμαι στο Las Venturas,σε εκεινη την αποστολη που πας στο αεροδρομιο,παιρνεις ενα ΜΕΓΑΛΟ σχετικα αεροπλανο και πρεπει να το οδηγησεις στον προορισμο που σου δειχνει με ενα κιτρινο σημαδακι στον χαρτη...

Λοιπον,φτανω σε αυτο το κιτρινο σημαδακι (ειναι σε κατι βραχους μεγαλους στη θαλασσα) αλλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανω...Δεν εχει καποια ενδειξη...

 

H αποστολη ονομαζεται DAM AND BLAST.

 

gamimeniapostoli8bb.th.jpg

 

Mαλλον πρεπει να κανω parachute

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@Bomber-21 δεν την ξερω αυτη την αποστολη... παω να την παιξω και θα σου πω...

 

Αλλη ερωτηση:

Εχω προχωρησει αρκετα στο Λας Βεντουρας και ξαναγυρισα μια βολτα στο Λος Σαντος ... τωρα οι "Ballas" εμφανιζονται παντου ... ακομα και εξω απο το αρχικο σπιτι μου ... πως μπορω να ενεργοποιησω το "seizing territory" παλι? γιατι και που τους σκοτωνω δεν γινεται τιποτα, σε φαση που να ερχονται ανα κυμματα και να παιρνω την γειτονια δικια μου ... εννοειτε βεβαια πως πια οι περιοχες δεν φαινονται με χρωματα στον χαρτη ... αυτο παει να πει πως δεν εχει συνεχεια? επρεπε να τις ειχα κατακτησει απο την αρχη, πριν περασω στο Σαν Φιερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E de borei kati ekanes lathos:

1)ftiaxe ena fakelo me ta mp3s pu theleis

2)steile sydomeush tu fakelou sto

Τα έγγραφά μου\GTA San Andreas User Files\User Tracks(h opou to exies)

3)bes sta audio option tu sa kai bale automatic media scan--> on

kai kane scan user tracks... asto mexri na su pei completed

4)otan eisai sto game se ena oxhma epelexe to stathmo user track player

Ayta :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη ερωτηση:

Εχω προχωρησει αρκετα στο Λας Βεντουρας και ξαναγυρισα μια βολτα στο Λος Σαντος ... τωρα οι "Ballas" εμφανιζονται παντου ... ακομα και εξω απο το αρχικο σπιτι μου ... πως μπορω να ενεργοποιησω το "seizing territory" παλι? γιατι και που τους σκοτωνω δεν γινεται τιποτα' date=' σε φαση που να ερχονται ανα κυμματα και να παιρνω την γειτονια δικια μου ... εννοειτε βεβαια πως πια οι περιοχες δεν φαινονται με χρωματα στον χαρτη ... αυτο παει να πει πως δεν εχει συνεχεια? επρεπε να τις ειχα κατακτησει απο την αρχη, πριν περασω στο Σαν Φιερο?[/quote']

 

mh viazese,otan tha erthei h wra tha vgoun kai pali ta xrwmata,twra den boreis na kaneis tpt,oi ballas katexoun ta panta alla.......u 'll see ;)

 

Mπορει να με βοηθησει καποιος;;

 

Eιμαι στο Las Venturas' date='σε εκεινη την αποστολη που πας στο αεροδρομιο,παιρνεις ενα ΜΕΓΑΛΟ σχετικα αεροπλανο και πρεπει να το οδηγησεις στον προορισμο που σου δειχνει με ενα κιτρινο σημαδακι στον χαρτη...

Λοιπον,φτανω σε αυτο το κιτρινο σημαδακι (ειναι σε κατι βραχους μεγαλους στη θαλασσα) αλλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανω...Δεν εχει καποια ενδειξη...

 

H αποστολη ονομαζεται DAM AND BLAST.

 

gamimeniapostoli8bb.th.jpg

 

Mαλλον πρεπει να κανω parachute

 

Akrivws,aplo einai apla prepei na aneveis pooolluuuuu psila,upologise to deksi meter pou leei to upsometro na anevei sto terma kai meta sth mesh.tha deis thn kokkinh korona kai pefteeiiiiiissssss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E de borei kati ekanes lathos:

1)ftiaxe ena fakelo me ta mp3s pu theleis

2)steile sydomeush tu fakelou sto

Τα έγγραφά μου\GTA San Andreas User Files\User Tracks(h opou to exies)

3)bes sta audio option tu sa kai bale automatic media scan--> on

kai kane scan user tracks... asto mexri na su pei completed

4)otan eisai sto game se ena oxhma epelexe to stathmo user track player

Ayta :)

 

Arxhge auto akrivws kanw. Dokimasa na kanw shortcut tou folder, tpt. Dokimasa na kanw shortcuts twn tragoudiwn, pali tpt. Kanw scan kanonika, mou leei completed, alla exakolou8w na akouw mono diafhmiseis. Ti sta diala??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arxhge auto akrivws kanw. Dokimasa na kanw shortcut tou folder, tpt. Dokimasa na kanw shortcuts twn tragoudiwn, pali tpt. Kanw scan kanonika, mou leei completed, alla exakolou8w na akouw mono diafhmiseis. Ti sta diala??? :P

 

mallon viazese ligo,sthn arxh to kanei ,perimene na teleiwsoun oi diafimiseis kai tha pexei.ektos kai an ennoeis oti sto menu den akous ta tragoudia pou k pali logiko einai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arxhge auto akrivws kanw. Dokimasa na kanw shortcut tou folder, tpt. Dokimasa na kanw shortcuts twn tragoudiwn, pali tpt. Kanw scan kanonika, mou leei completed, alla exakolou8w na akouw mono diafhmiseis. Ti sta diala??? :P

Κανε το scan οταν ανοιγεις το παιχνιδι και πριν να φορτωσεις πιστα... αν φορτωσεις πιστα και αρχισουν οι διαφημησεις μετα δεν παιζει ...

 

 

HELP :mad: :mad:

 

Eχω κολλησει ασχημα, (4,5 ωρες τωρα, παιζει να την εχω παιξει 100 φορες :mad: ) στην αποστολη "FREEFALL" ... ειναι η αποστολη που σε στελνουν να παρεις αεροπλανακι απο το αεροδρομιο του Λας βεντουρας και να πας να εκφοβησεις στον αερα ενα αλλο αεροπλανο που ερχεται με τους "hitmen" μεσα ... ολα καλα και ολα ωραια , το βρισκω αλλά δεν το φτανω με τιποτα ... ειναι πολυ πιο γρηγορο απο τη μπακατελα που σου δινει η αποστολη και οσο και να το κυνηγαω δεν το φτανω για περασω μεσα απο την κορωνα που εχει πισω του ...

 

Το εχει περασει κανεις? :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε το scan οταν ανοιγεις το παιχνιδι και πριν να φορτωσεις πιστα... αν φορτωσεις πιστα και αρχισουν οι διαφημησεις μετα δεν παιζει ...

 

to ekana ki auto alla tpt...polu periergo pantws...mono diafhmiseis...javanese mporeis na mou peis to akrives periexomeno tou fakelou user tracks sou?? exeis mesa ta mp3s h shortcuts? giati ta dokimasa kai ta 2.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εγω shortcuts απο mp3s εχω ... ρε εισαι σιγουρος για το path?

Eιναi

> C:\Documents and Settings\administrator\My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks ?

μηπως το εγκατεστησες σαν administrator, και μετα μπαινεις με αλλο profile στα XP και γι αυτο δεν το βρισκει?

 

 

 

@androu για βοηθα λιγο ... ποια ειναι αυτη η αποστολη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω κολλησει ασχημα' date=' (4,5 ωρες τωρα, παιζει να την εχω παιξει 100 φορες :mad: ) στην αποστολη "FREEFALL" ... ειναι η αποστολη που σε στελνουν να παρεις αεροπλανακι απο το αεροδρομιο του Λας βεντουρας και να πας να εκφοβησεις στον αερα ενα αλλο αεροπλανο που ερχεται με τους "hitmen" μεσα ... ολα καλα και ολα ωραια , το βρισκω αλλά δεν το φτανω με τιποτα ... ειναι πολυ πιο γρηγορο απο τη μπακατελα που σου δινει η αποστολη και οσο και να το κυνηγαω δεν το φτανω για περασω μεσα απο την κορωνα που εχει πισω του ...

 

Το εχει περασει κανεις? :mad: :mad: :mad:[/quote']

 

to perasa me thn prwth afto epeidh exw joystic.....prospathise na petas olo eutheia kai ligo pros ta katw wste na perneis fora....einai ontws polu malakia,einai adunato to cessna na ftasei to jet opws k na xei sthn pragmatikothta alla edw to ftaneis....keep level!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...