Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Egw exw to ekshs provlhma: exw egatasthsei to game alla mou kanei polla kollhmata, exw parathrhsei oti diavazei synexeia apo to sklhro (anavosvhnei to ledaki tou sklhrou).. H allh mlk einai me thn kamera. Kala giati prepei na ftiaxnoume synexeia thn kamera otan mpainoume se aytokinhto? Mlk den einai? Tha dw ti paizei, pantws to paixnidi fainetai gamato.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα το έχω σε καμιά ώρα. Θα σας πω το πρωί, αν αντέχω, τις εμπειρίες των πρώτων ωρών. Αν κατεβεί μέχρι τις 2 κατά τις 7 αν αντέξω θα κάνω μία περιγραφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσους το έχουν παίξει, μήπως είχε κανείς crash2desktop πρόβληματα?
Δεν εχει παρατηρηθει κατι τετοιο σε μενα, μετα απο 20 -25 ωρες gaming...

ΜΟνο κατι ψιλα probs με τον ηχο, που και που, αλλα μαλλον φταιει που παιζω με onboard καρτα ηχου...

 

Pedia stin Rodo pote erxete

- Αν θες τον αυγουστο που ερχομαι εγω να στο γραψω να στο φερω ... :-P

_\

__\

Παντως να πω πως αν και σε driving ειναι καλυτερο, πιο ομαλη συμπεριφορα και δεν πεφτεις τοσο ευκολα απο τα bikes οπως στο VC, ειναι εκνευριστικα δυσκολο να κρατησεις αμαξι ατρακαριστο. συνεχεια πεταγονται απο παντου και απο το πουθενα και παρα πολλοι. στην αποστολη με τα underground racing, παλευα μια ωρα να φτασω με αθιχτο αυτοκινητο στον αγωνα ... το μετα ειναι αλλη ιστορια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena mou kollhse otan ekana podhlato sto gym,sto 8o level kai xreiasthke restart.oute alt+tab douleue...krima giati eixa kanei 5 tags kai eixa perasei kai 2 apostoles...ta grafika ontws,den einai kai ta kalutera pou exoume dei ever alla gia tetoies xaodeis pistes kai tetoia diaforetikothta (sic) sta topia,den me enoxlei ka8olou.nomizw oti paizw ena palio kai kalo game...axxx,pousai grim fandango :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα crashes που μου έκανε οφείλονταν κατά 99% στα custom mp3's που είχα βάλει από το σκληρό, του έβαλα 2-3 shortcuts για 30GB mp3 και ποιος ξέρει τι υπήρχε σ'αυτούς τους φακέλους εκτός από .mp3 και .wma...από τότε που έβγαλα τα mp3's δεν ξανάπεσε, τώρα θα ψάξω να βρω ακριβώς τι φταίει.

Σε γενικές γραμμές πάντως πιστεύω ότι άξιζε την αναμονή και με το παραπάνω. Άλλωστε όλα τα καλά παιχνίδια τώρα πια από τη στιγμή που αρχίζουν να δουλεύουν οι developers μέχρι να βγουν θέλουν τουλάχιστον 2-3 χρόνια, π.χ. Mafia 2. Είναι και θέμα marketing ότι αρχίζουν τις αναφορές από πολύ νωρίς και σε πριζώνουν. Οπότε αναγκαστικά...περιμένουμε.

Το κόλπο με την κάμερα είναι πραγματικά πολύ σπαστικό.

 

ps: grim fandango, φοβερό παιχνίδι, που το θυμήθηκες!

ps2: ο χάρτης για όσους τον θέλουν, στο http://rapidshare.de/files/2307896/SAmap.jpg.html σε ικανοποιητικές διαστάσεις (1062x1194) αλλά λόγω 56k δεν μπορούσα να τον ανεβάσω σε bmp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,στο διαγωνισμο lowride πως μπορω να κουνησω το αμαξι με διαγωνιο τροπο;

Τα κουμπια που ξερω σηκωνουν το αμαξι μπροστα,πισω,αριστερα και δεξια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χαρτης ειναι σαν poster kαι εχει το μεγεθος τουλαχιστον σαν 4 φυλλα A4

οποτε δυσκολα scanαρετε!

 

Den mporeis na skanareis kommatia na ta anebaseis meta emeis ektypwnoume kai kollame!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια ειχα παραγγειλει απο play.com το παιχνιδι στις 7/6/05 και σημερα 10/6/05(στα γενεθλια μου) ηρθε...ακομα δεν το εχω παιξει αλλα εχω να πω πως το κουτι ειναι τελειο ειναι ενα ολοκληρο βιβλιο με λεπτομερειες για ολα μιλαμε για 79 σελ μαζι με ενα ποστερ του χαρτη της περιοχης (san adreas)!

 

Αυτα μεχρι τωρα...σας αφηνω να λιωσωωωωω :-P :-P :-P :-P :-P :-P

 

Φιλε μου επιδεί το έχω παραγγήλει και εγώ από Play.com, πως σου ήρ8ε? Με απλό ταχυδρομίο ή με courrier? Εγω το παράγγειλα στις 8/6 και με εχει φάει η αγωνία. Λες να έρθει σήμερα (Σάββατο...)?

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...