Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια' date='στο διαγωνισμο lowride πως μπορω να κουνησω το αμαξι με διαγωνιο τροπο;

Τα κουμπια που ξερω σηκωνουν το αμαξι μπροστα,πισω,αριστερα και δεξια...[/quote']

Ρε φιλαααεε.... πατας συχρονως π.χ. το κατω με το δεξια μαζι!

Πρωτη φορα παιζεις game? :razz: :razz: :razz: :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τϊ ρυθμίσεις έχετε βάλει για το ποντίκι? ΤΟ κωλοπαίχνιδο μου έσπασε τα νέυρα... Ο παίκτης και η κάμετα κινούνται ελεινά... Ψάχνω να δω αν είναι δικιά μου βλακεία... Πείτε σας παρακαλώ τι κάνατε εσείς και παίζετε κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exei rithmisi gia to sensitivity tou mouse.

emena ta kolimata pou mou kanei:

 

problhma otan bazo kamera apo psila, xaliounte ta grafika.

 

guys ektos apo a 100 graffiti pou exei to pexthnh brhka ena sta 50 outcasts. kserete ti eine ayta? mistika eine?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den mporeis na skanareis kommatia na ta anebaseis meta emeis ektypwnoume kai kollame!

 

θα βρεις εδω το χαρτη εδω

ps2: ο χάρτης για όσους τον θέλουν' date=' στο http://rapidshare.de/files/2307896/SAmap.jpg.html σε ικανοποιητικές διαστάσεις (1062x1194) αλλά λόγω 56k δεν μπορούσα να τον ανεβάσω σε bmp.[/quote']

 

Φιλε μου επιδεί το έχω παραγγήλει και εγώ από Play.com' date=' πως σου ήρ8ε? Με απλό ταχυδρομίο ή με courrier? Εγω το παράγγειλα στις 8/6 και με εχει φάει η αγωνία. Λες να έρθει σήμερα (Σάββατο...)?

 

Γιώργος[/quote']

 

φιλε μου Γιωργο μου ηρθε με το ταχυδρομειο και αυτο ειναι το μονο κακο ειδικα αν μενεις σε πολυκατοικια.το ειχα παραγγειλει στις 7 και μου ηρθε στις 10 αλλα εσενα πεφτει και σαββατοκυριακο οποτε απο δευτερα λογικα!!

παντως αξιζει 100% τα λεφτα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεικό το SA και πολύ μπροστά απο κάθε αλλο GTA.

 

To πρόβλημα είναι οτι αλλοι την βρίσκουν πιο πολύ παίζοντας στον τύπο που δεν μιλάει στα 80ς (Vice city).

 

Αν εξαιρεθεί αυτό που είναι και θεμα γούστου, το SA είναι πολύ μπροστά απο κάθε άλλο GTA.

 

Το μόνο μειονέκτημα είναι οτι εμεινε η ιδια μηχανή γραφικών (αν και πολύ βελτιωμένη) εχει παλιώσει πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η βλακεια ειναι οτι καθε φορα που στριβεις σε διασταυρωση δρομων, η καμερα αργει να γυρισει, και εκει σχεδον παντα υπαρχει καποιος να ερχεται οποτε δεν τον βλεπεις πριν να ειναι πολυ αργα και να εχεις πεσει πανω του ... :mad: :confused: :evil:

 

@PRIVATEER nice :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ εμένα θα με κάνει το παιχνίδι να αγοράσω καρτα γραφικών (για καμιά 9600χτ το κόβω) γιατι με την fx5200 τα πράγματα είναι χλωμά :(

Πηγαινετο για καμια 6600gt γιατι με μικροτερη δεν ξερω ... εμενα και παλι μου χανονται frames δεξια-αριστερα ....

 

 

Μαγκες οποιοσδηποτε δοκιμασει καποιο πετυχημενο MOD οπως cars,bikes και τετοια, να ποσταρει λινκς, και αν γινεται και screenshots.

 

Ξερει κανεις αν βγηκε GTA mod installer για το San Andreas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις σήμερα ηρθε και σε μενα το San Andreas.Παρα πολυ καλο παιχνίδι.Τα γραφικά αν και όχι πολυ διαφορετικά είναι πολυ πιο λεπτομεριακά. Το Feeling απο τα προηγούμενα παραμένει αν και ειναι κλάσεις ανωτερο. Ειναι απο τα καλυτερα games που εχω παιξει μεχρι τωρα και φυσικα το καλυτερο απο ολα τα GTA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Min paraponieste gia ta grafika! Dld ti eprepe na ginei? na emfanisoun kamia nea mixani grafikwn san to Doom3 kai na trexoume oloi pali gia anavathmiseis kai tetia? E oxi den exoume oloi ta idia lefta kai merikoi eimaste kai romantikoi kai goustaroume vice city mixani grafikwn... sin oti tha exane sigoura apo poliseis i rockstar an den etrexe se ola ta pc to game! Kai sto katw katw an den goustarete toso ta grafika dwste se emas ta dvd me to gtasa pou to perimenoume se mia vdomada... eleos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...