Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ πολύ ion τώρα εάν μπορεί να με βοηθήσει κανείς να το εγκαταστήσω και να το κατεβάσω από κάπου!επίσης το link που μ έδωσες για το mafia δεν ανοίγει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστώ πολύ ion τώρα εάν μπορεί να με βοηθήσει κανείς να το εγκαταστήσω και να το κατεβάσω από κάπου!επίσης το link που μ έδωσες για το mafia δεν ανοίγει!

 

Λοιπόν εδώ θα διαλέξεις ποιά έκδοση του παιχνιδιού θέλεις. Για τον elite C4 και για τον mafia νομιζω Interlude. To link του mafia μου δουλεύει εμένα. Το κάνεις Install σαν κανονικό παιχνίδι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΗ! Αν την πατισεις θα αρχισει το Update σε Gracia part 2! Αν θελεις να το ανοίξεις από το φάκελο \lineage II\system\l2.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εδώ θα διαλέξεις ποιά έκδοση του παιχνιδιού θέλεις. Για τον elite C4 και για τον mafia νομιζω Interlude. To link του mafia μου δουλεύει εμένα. Το κάνεις Install σαν κανονικό παιχνίδι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΗ! Αν την πατισεις θα αρχισει το Update σε Gracia part 2! Αν θελεις να το ανοίξεις από το φάκελο \lineage II\system\l2.exe

 

 

ευχαριστώ παρα πολύ ρε φίλε με βοήθησες πραγματικά!10000000000000000000000ευχαριστώ!

 

αλλα να κάνω μια ερώτηση κάθε φορά που θα θέλω να παίξω αλο server θα πρέπει να κατεβάσωκαι διαφορετικό game ή να το κάνω update ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνεις Update θα γίνει Gracia part2. Πάντα το τελευταίο client του official. Εγώ έχω όλα τα clients σε έναν εξωτερικό και είτε κάνω update καθε φορά το ψλιεντ που θέλω, είτε το επαναεγκαθιστώ. (Πρωσοπικά τα έχω όλα ταυτόχρονα "εγκατεστημένα")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα και θελω τη βοηθεια σας

σημερα αποφασισα να παιξω official la2 μετα απο χρονια παιχτης σε private servers και πολλα wipe.

κατεβασα το gracia ,το εκανα setup ekana update και ολα καλα μεχρι εδω.

εφτιαξα account και πηγα σημερα στο πλαισιο και αγορασα 60 days game time card της ncsoft.

to θεμα τωρα ειναι οτι παω στο Account Profile και επιλεγω Enter Code βαζω τον κωδικο της καρτας που αγορασα και μου λεει

You can't use the supplied serial code.

 

The supplied serial code is valid, but it can not be used to create a new account and it can not be applied to any accounts you already have.

μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω?

μηπως πρεπει πρωτα τα βαλω κανενα κωδικο του la2?cd key?

ευχαριστω!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα και θελω τη βοηθεια σας

σημερα αποφασισα να παιξω official la2 μετα απο χρονια παιχτης σε private servers και πολλα wipe.

κατεβασα το gracia ,το εκανα setup ekana update και ολα καλα μεχρι εδω.

εφτιαξα account και πηγα σημερα στο πλαισιο και αγορασα 60 days game time card της ncsoft.

to θεμα τωρα ειναι οτι παω στο Account Profile και επιλεγω Enter Code βαζω τον κωδικο της καρτας που αγορασα και μου λεει

You can't use the supplied serial code.

 

The supplied serial code is valid, but it can not be used to create a new account and it can not be applied to any accounts you already have.

μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω?

μηπως πρεπει πρωτα τα βαλω κανενα κωδικο του la2?cd key?

ευχαριστω!!!!!!

 

Καλησπέρα φίλε:-) Για να κάνεις create account θα πρέπει να αγοράσεις το game είτε ηλεκτρονικά είτε από κάποιο κατάστημα. Με την αγορά του game έχεις και μία gametime card ο κωδικός της οποίας είναι τελείως διαφορετικός από τους κωδικούς που κάνεις μετά ανανέωση του account σου. Μόνο έτσι θα καταφέρεις να κάνεις create account και να μπεις στο κόσμο του Lineage:-D Εγώ έχω 2 account και συνεχίζω ακάθεκτος:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα…

Καλή χρονιά σε όλους …

Λοιπόν σχετικά με java που είμαι άσχετος και θέλω λίγη βοήθεια …

Έχω το ένα pack της l2jfree το έχω κάνει compile και θέλω να περάσω κάποιους κώδικες σχετικά με το anti-phx …Τι πρέπει να κάνω προσπάθησα να τους περάσω χωρίς αποτέλεσμά …μάλλον με λάθος τρόπο μπορείτε να μου πείτε πώς θα τους περάσω…

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lineage 2 Inferno, in based upon the principle of end-game retail.

You start in Giran at level 85, The Shop will supply you with Armour, Weapons and Consumables for free.

You cannot dual box in L2Inferno. You can have 1 account open per PC (no limit per IP).

 

The only “farmable” items in L2Inferno are Lifestones which all mobs have been programmed to drop, along with a small amount of adena.

 

Farm area’s to date are:

 

* Forge of the Gods

* Monestary of Silence

* Wall of Argos

* Hot Springs

* Ketra Orc Outpost

* Dragon Valley Cave

* Imperial Tomb

* Pagan’s Temple

 

The aim of L2Inferno is Instant PvP, a place where you know that you can login, gear up and be the same as everyone else, except of course buffers are required and the inability to dual box, will see some real PvP.

 

* Instant Level 85 on login.

* Instant Level 80 on subclass.

* Free Noblesse. Just speak to the “Noble Maker”.

* Noblesse have no “Summon CP Potion” skill.

* Heroes have only glow, no skills.

* Olympiad fully working.

* Antibot and Antihack System.

* Full Geodata with Dynamic Pathfinding.

* No Mana Potion.

* NPC of each race for subclass.

* Free A and S Grade/Elixirs/Shots.

* Global Gatekeeper.

* No NPC Buffer.

* Buff Duration 20 minutes.

* Dances/Songs Duration 2 minutes.

* Starting at Giran Town.

* Respawn on death at Giran Town.

* Clan Halls by Donation only.

* Clan Leveling:

Level 1: 10 members

Level 2: 15 members

Level 3: 20 members

Level 4: 30 members

Level 5: 40 members

Level 6: 60 members and 10.000 clan rep points

Level 7: 80 members and 20.000 clan rep points

Level 8: 100 members and 40.000 clan rep points

Level 9: 120 members and 60.000 clan rep points

Level 10: 140 members and 80.000 clan rep points

* Clan War: 5 rep points per kill.

* No item enchant.

* No skill enchant.

* Auto learn skills.

* Auto learn Divine Inspiration.

* No Spellbook needed to learn skills.

* Free Profession change.

* Auto Loot.

* No Item Discard/Drop.

* Global (all region) shout and trade chat.

* Custom farming zones level 85.

* Clean Droplist that includes only Adena and Life Stones.

* Clean Spoilist that includes only Adena and Life Stones.

* Dual Sword Weapons are set with +4 Enchant bonus, but without enchant.

 

www.l2inferno.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σας ρε αλάνια για άλλη μια φορά χρειάζομαι την βοηθειά σας.Προσπαθώ να παίξω Lineage 2 απο το σπίτι και δεν μπορώ.Το προβλημά μου είνια το εξής: έχω εγκαταστήσει κανονικά το lineage 2 το έκανα update στό gracia 2 και πάω να το ξεκινήσω κανονικά απο το c/programm files/lineage 2/sysytem/exe.Οταν το ξεκινάω ανίγει κανονι΄κα το παράθυρο για να βάλεισ το όνομα και τον κωδικό και μετά βγαίνει μια προηδοποίηση και γράφει a hacker tool had discoverd.Επειτα κλίνει το LINEAGE.Υποπτεύομαι οτι πρέπει να έχει να κάνει με το αντιβιοτικό το οποίο είναι panada global seciurity.Aν κάποιος μπορεί να μου έχει το ίδιο αντιβιοτικό και ξέρει παρακαλώ να μου πει τι να κάνω.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίζεις σε πειρατικό server πρέπει να ανοίξεις το αρχείο hosts και να προσθέσεις μερικές url,αυτός είναι ο λόγος που σου εμφανίζει αυτό το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας ρε αλάνια για άλλη μια φορά χρειάζομαι την βοηθειά σας.Προσπαθώ να παίξω Lineage 2 απο το σπίτι και δεν μπορώ.Το προβλημά μου είνια το εξής: έχω εγκαταστήσει κανονικά το lineage 2 το έκανα update στό gracia 2 και πάω να το ξεκινήσω κανονικά απο το c/programm files/lineage 2/sysytem/exe.Οταν το ξεκινάω ανίγει κανονι΄κα το παράθυρο για να βάλεισ το όνομα και τον κωδικό και μετά βγαίνει μια προηδοποίηση και γράφει a hacker tool had discoverd.Επειτα κλίνει το LINEAGE.Υποπτεύομαι οτι πρέπει να έχει να κάνει με το αντιβιοτικό το οποίο είναι panada global seciurity.Aν κάποιος μπορεί να μου έχει το ίδιο αντιβιοτικό και ξέρει παρακαλώ να μου πει τι να κάνω.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

δοκιμασες να κλεισεις τη μ**ια και να πας να ανοιξεις L2 ??

δοκιμασε πρωτα αυτο για να δεις αν φταει το antivirus και μετα ψαξτο......B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας ρε αλάνια για άλλη μια φορά χρειάζομαι την βοηθειά σας.Προσπαθώ να παίξω Lineage 2 απο το σπίτι και δεν μπορώ.Το προβλημά μου είνια το εξής: έχω εγκαταστήσει κανονικά το lineage 2 το έκανα update στό gracia 2 και πάω να το ξεκινήσω κανονικά απο το c/programm files/lineage 2/sysytem/exe.Οταν το ξεκινάω ανίγει κανονι΄κα το παράθυρο για να βάλεισ το όνομα και τον κωδικό και μετά βγαίνει μια προηδοποίηση και γράφει a hacker tool had discoverd.Επειτα κλίνει το LINEAGE.Υποπτεύομαι οτι πρέπει να έχει να κάνει με το αντιβιοτικό το οποίο είναι panada global seciurity.Aν κάποιος μπορεί να μου έχει το ίδιο αντιβιοτικό και ξέρει παρακαλώ να μου πει τι να κάνω.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

topic σελιδα 111:

 

C:/Windows/system32/drivers/etc/hosts

Open with : notepad

 

και κάτω κάτω προσθέτουμε μία σειρά με την εξής ip

 

216.107.250.194 nprotect.lineage2.com

 

GameGuard killer!

SEARCH!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Close εντελώς το Firewall.. Διαγράφεις το Gameguard, και ξανακάνεις Update..

 

/Koritsi_Gia_PC

Επεξ/σία από Koritsi_Gia_PC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εχω ενα server Lineage (l2emu) και θελω να τον στιλω σε ετερια η οποια μοθ δινει latest CentOS4 λογισμικο γινετε να το σικοσω σε αυτο το λογισμικο?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...