Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας εχω ενα server Lineage (l2emu) και θελω να τον στιλω σε ετερια η οποια μοθ δινει latest CentOS4 λογισμικο γινετε να το σικοσω σε αυτο το λογισμικο?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Java?Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω :P

 

Η java πάντως είναι μία πολύ αξιοπρεπείς γλώσσα προγραμματισμού με πολλές δυνατότητες, τώρα το κατά πόσον έχεις πέσει πάνω σε αδούλευτους servers και σου έχει χαλάσει την εικόνα, δεν ξέρω. Πιστεύω πάντως πως και ο official θα μπορούσε να αναπτυχθεί σε java...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Java?Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω :P

 

Η java πάντως είναι μία πολύ αξιοπρεπείς γλώσσα προγραμματισμού με πολλές δυνατότητες, τώρα το κατά πόσον έχεις πέσει πάνω σε αδούλευτους servers και σου έχει χαλάσει την εικόνα, δεν ξέρω. Πιστεύω πάντως πως και ο official θα μπορούσε να αναπτυχθεί σε java...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φυσικά και θα μπορούσε, το έμαθε όλη η πιτσιρικαρία (δε ξέρω για τον παραπάνω, αλλά αυτό είναι η αλήθεια) και κατηγορεί τη γλώσσα Java χωρίς να έχει ΚΑΝ ιδέα τι είναι και τι δυνατότητες έχει..

 

Η γλώσσα Java φτιάχνει από αεροπλάνα μέχρι και καφετιέρες. ΦΥΣΙΚΑ και μπορείς να κάνεις ΑΨΟΓΟ L2 Server με Java (Geodata κτλπ), και το σημαντικότερο εάν δεν είχε δουλέψει η L2J Team το Java Server Project.. απλούστατα δεν θα υπήρχαν Free Private Server ΝΟΜΙΜΟΙ !

Για να μη μιλήσω για τη καλύτερη συμβατότητα που προσφέρει..

 

Άσε τώρα, Java = Άθλιοι x5000 ρώσικοι PeeVeePee Servers είναι η καραμέλα.. πάρε κόσμε πιπίλα "Java sucks".. >_>

 

/Koritsi_Gia_PC

Επεξ/σία από Koritsi_Gia_PC
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φυσικά και θα μπορούσε, το έμαθε όλη η πιτσιρικαρία (δε ξέρω για τον παραπάνω, αλλά αυτό είναι η αλήθεια) και κατηγορεί τη γλώσσα Java χωρίς να έχει ΚΑΝ ιδέα τι είναι και τι δυνατότητες έχει..

 

Η γλώσσα Java φτιάχνει από αεροπλάνα μέχρι και καφετιέρες. ΦΥΣΙΚΑ και μπορείς να κάνεις ΑΨΟΓΟ L2 Server με Java (Geodata κτλπ), και το σημαντικότερο εάν δεν είχε δουλέψει η L2J Team το Java Server Project.. απλούστατα δεν θα υπήρχαν Free Private Server ΝΟΜΙΜΟΙ !

Για να μη μιλήσω για τη καλύτερη συμβατότητα που προσφέρει..

 

Άσε τώρα, Java = Άθλιοι x5000 ρώσικοι PeeVeePee Servers είναι η καραμέλα.. πάρε κόσμε πιπίλα "Java sucks".. >_>

 

/Koritsi_Gia_PC

Επεξ/σία από Koritsi_Gia_PC
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

[

 

ρε παλικαρια εχω ενα προβλημα...δεν mpορω να μπω στον official..ενω εχω κατεβασει το garcia part 2 μου κολαει στο log in...σασ παρακαλω help me..μηπωσ πρεπει να παω παρω κανα update για τον official;;;;;γιατι σημερα που πηγα να παρω την αναννεωση ειδα ενα cd που ηταν ενα update για το garcia..plz help me...thanks..

 

 

-----Προστέθηκε 7/2/2009 στις 01 : 24 : 53-----

 

 

ρε παλικαρια εχω ενα προβλημα...δεν mpορω να μπω στον official..ενω εχω κατεβασει το garcia part 2 μου κολαει στο log in...σασ παρακαλω help me..μηπωσ πρεπει να παω παρω κανα update για τον official;;;;;γιατι σημερα που πηγα να παρω την αναννεωση ειδα ενα cd που ηταν ενα update για το garcia..plz help me...thanks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μήπως ξέρει κανείς γιατί συνέχεια τρώώ critical error από το mafia??είναι πολύ σπαστικό αυτό που γίνετε! μήπως υπάρχει τρόπος να το διορθώσω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

 

ρε παλικαρια εχω ενα προβλημα...δεν mpορω να μπω στον official..ενω εχω κατεβασει το garcia part 2 μου κολαει στο log in...σασ παρακαλω help me..μηπωσ πρεπει να παω παρω κανα update για τον official;;;;;γιατι σημερα που πηγα να παρω την αναννεωση ειδα ενα cd που ηταν ενα update για το garcia..plz help me...thanks..

 

 

-----Προστέθηκε 7/2/2009 στις 01 : 24 : 53-----

 

 

ρε παλικαρια εχω ενα προβλημα...δεν mpορω να μπω στον official..ενω εχω κατεβασει το garcia part 2 μου κολαει στο log in...σασ παρακαλω help me..μηπωσ πρεπει να παω παρω κανα update για τον official;;;;;γιατι σημερα που πηγα να παρω την αναννεωση ειδα ενα cd που ηταν ενα update για το garcia..plz help me...thanks..

Το L2 κάνει auto update όταν το τρέχεις κατευθίαν. Κάποιο άλλο πρόβλημα θα υπάρχει. Το Garcia έχει ένα μικρό θεματάκι όταν κάνεις Log in και "φαίνεται" σαν να κολλάει αλλά δεν κολάει. Κάνε ένα check files από το αρχικό menou και ξαναπροσπάθησεB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε πώς μπορώ να κάνω install παλαιότερη έκδοση του linage 2 (interlude) ενώ ήδη έχω στο pc μου εγκατεστημένο νεότερο chronicle (gracia 2). Κατά την εκκίνηση της εγκατάστασης λαμβάνω το μήνυμα ότι έχω ήδη εγκατεστημένη νεώτερη έκδοση και η εγκατάσταση σταματάει. Ισχύει ακόμα αυτό που κάναμε παλιότερα (chronicle 1-2) που αν απλά γράφαμε σε cd τα αρχεία από τον σκληρό και τα κάναμε c/p σε άλλο pc τρέχει κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...