Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω τεστάρει Gracia pack αλλά δες τα συγκεκριμενα skills, πήγενε στο φάκελο \data\stats\skills\ βρές τα κατάλληλα .xml και βρές εκεί μέσα τα skills. Μετά πρόσεξε αν τα skills είναι ρυθμισμένα να χρειάζοναι souls.

Το έχω σκεφτεί αυτο αλλά δεν νομίζω πως εχεί να κάνει με όλα τα skills...των κamael...

Ευχαριστώ παντός θα κοιτάξω τα configs...

Άλλή μια ερώτησει ...πώς μπορώ να ανοίξω ή να κλήσω το seven signs και τί κάνουν οι εντολές που εχει το admin panel ..."Blacksmith""Merchant""Respawn"

H πρώτη είναι για να γίνετε spawn o mammon?

H δευτερή ο trader o merchant να γίνετε spawn?

H τρίτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω σκεφτεί αυτο αλλά δεν νομίζω πως εχεί να κάνει με όλα τα skills...των κamael...

Ευχαριστώ παντός θα κοιτάξω τα configs...

Άλλή μια ερώτησει ...πώς μπορώ να ανοίξω ή να κλήσω το seven signs και τί κάνουν οι εντολές που εχει το admin panel ..."Blacksmith""Merchant""Respawn"

H πρώτη είναι για να γίνετε spawn o mammon?

H δευτερή ο trader o merchant να γίνετε spawn?

H τρίτη?

 

Θα σε γελάσω, έχω μείνει στο Interlude! Λογικά θα ρυθμίσεις παραμέτρους των seven signs!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

 

Ένας σχεδόν καινούργιος ελληνικός Lineage II Private PvP Server άνοιξε τις πόρτες του στο ελληνικό Lineage 2 gaming και σε διάφορες άλλες χώρες για να προσφέρει ένα καθαρό και δίκαιο παιχνίδι.

 

Ο server είναι ανοιχτός 2 με 3 μήνες και έχει 100 με 200 συνδεμένους παίχτες σταθερά.

 

Το team του server προσπαθεί να κάνει ότι καλυτέρο μπορεί για τους παίχτες που έχει και για την καλύτερη σταθερότητα του παιχνιδιού!

 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στα εξής link:

 

Website: http://www.l2drag.dom.gr

Forum: lineage2drag.darkbb.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,είμαι αρκετ'α χρόνια παίκτης του l2.Περιπου 6 χρονια +..Ομολογώ πως πρώτη φορά 8α ξεκινήσω official και γι αυτό το λόγο 8α ήθελα κάποιος να με ενημερώσει πως λειτουργούν τα πράγματα εκεί.Καθώς επίσης για λόγους χρόνου θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με το l2walker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα low rate server...

Ο Lineage 2 Greekfox Gracia Part 2 Private Server...

Rates και άλλες Πληροφορίες εδώ

Είναι καινούριος ακόμα μα απο την πρώτη στηγμη είχε πανω απο 30 ατομά online !

Φτιάξτε account και συνδεθείτε!!!

Ο greekfox εχεί φτιαχτεί με σεβασμό απέναντη στους λατρές του lineage 2 χωρίς donate και άλλες εξαγορές του παιχνιδιού και για την προστασία των αρχείων δημιουργούνται αντίγραφά ανα 15 λεπτά...

Ευχαριστώ πολύ!

 

Lineage 2 Greekfox website

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα skills των Kamaels έχουν φτιαχτεί σε ικανοποιητικό βαθμό.

Σχετικά με τις εντολές στο admin panel (σχετικά με Mammon), οι δύο πρώτες σε κάνουν teleport στα αντίστοιχα NPC και η τρίτη απλά κάνει respawn αυτά τα 2 NPC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,είμαι αρκετ'α χρόνια παίκτης του l2.Περιπου 6 χρονια +..Ομολογώ πως πρώτη φορά 8α ξεκινήσω official και γι αυτό το λόγο 8α ήθελα κάποιος να με ενημερώσει πως λειτουργούν τα πράγματα εκεί.Καθώς επίσης για λόγους χρόνου θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με το l2walker.

 

Από ότι μου έχει πει ένας ξάδερφος μου το botarisma με walker είναι νόμινο στο official απλά πληρώνεις 5-7€ το μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη λέτε ότι ναναι. Δεν επιτρέπεται το BOTαρισμα. Απλά μπορείς να αγοράσεις το Walker γιατι και καλά η NCSoft δεν BANαρει τα αγορασμένα Walker. Απαγορευεται το BOT και τρως κανονικά BAN. Διάβασε http://www.l2guru.com που είναι το μεγαλύτερο φορουμ για το L2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας πως μπορώ να πάρω το σπαθί?

π.χ. Όταν γινεται ανακοίνωση στο σέρβερ ότι υπάρχει το σπαθί π.χ. σε μια περιοχή και στο δείχνει και στο χάρτη ότι υπάρχει εκεί το σπαθί ..τι πρέπει να κάνουμε να σκωτόσουμε mobs? Για να το πάρουμε?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο σπαθί? Τ zariche ή τα akhamana? Πέφτουν random καπου στο χάρτη και πρέπει να προλάβεις να πας να το πάρεις. Αν προλάβει άλλος πρέπει να τον σκοτώσεις για να τα πάρεις. Απλα πάντα αυτοι που τα παίρνουν έχουν Clan hall οπότε πατάνε ενα clanhall soe και είναι safe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα είνα τα "cursed weapons". Όποιος τα πέρνει έχει 9999999+ karma και δεν μετρανε τα pk του στα stats. Απο Interlude και πάνω ο char με αυτά κάνει και transform και πέρνει και κάποια skills.

 

Αυτα είνα τα "cursed weapons". Όποιος τα πέρνει έχει 99999+ karma και δεν μετρανε τα pk του στα stats. Απο Interlude και πάνω ο char με αυτά κάνει και transform και πέρνει και κάποια skills.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια νεος server με απιστευτες προοπτικες

δεν εχει κοσμο πολυ ακομα

ανοιξε τον μαρτιο

 

οσοι ψαχνουν καιρο εναν καλο server x35 που να αξιζει...εψαχνα και βρηκα κατι πολυ καλο

αψογο στησιμο με πολλες παροχες και καλα μηχανηματα...ξενος οπωσδηποτε και φυσικα ελατε να μαζέψουμε κοσμο και να λιωσουμε στα pvp και sieges

δειτε information και δοκιμαστε...ειναι νεος και εχουμε χρονο να βγουμε πρςτοι

 

http://www.frostguard.net

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σέρβερ που παίζω είναι pvp

και σκέφτομαι να φτιάξω έναν titan

ρωτάω γενικά για το ποιά skills είναι ποιο καλά,

αν χρειάζεται dyes o χαρακτήρας κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...