Προς το περιεχόμενο

Μουσικές δημιουργίες μελών του Insomnia


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εδώ η κοπέλα μου έπαιζε κιθάρα και τραγουδούσε και άρπαξα το κινητό και την ηχογράφησα. Δεν με πιστεύει για το πόσο καλή είναι, πείτε μου κι εσείς την γνώμη σας :)

 

https://soundcloud.com/jmiliad/hallelujah-katerina-new

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω, είναι το ίδιο κομμάτι που έχω ποστάρει πάλι, αλλά εδώ αλλάζει κατά πολύ το σκηνικό.

Η φάση είναι παραλία, άραγμα, μπίρες και ποτά αλλά κυρίως diy σκηνή και ενισχυτές, άρα μουσικάρες! Praise The Fuzz!

 

Spacement - Ascend To Freedom

 

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

 

P.S.: Αν σας έψησε η φάση, στο κανάλι του παλικαριού που το ανέβασε, έχει άλλα 4 βίντεο από το ίδιο live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Love is a Moon...

 
Ένα βίντεο του Βασίλη Μεταλληνού με την κίνηση της σελήνης το οποίο έντυσα μουσικά.
 
Προτείνω προβολή σε 1080p full-screen! 
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Love is a Moon...

 
Ένα βίντεο του Βασίλη Μεταλληνού με την κίνηση της σελήνης το οποίο έντυσα μουσικά.
 
Προτείνω προβολή σε 1080p full-screen! 
 

 

 

 

Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν την μουσική σε υψηλή ποιότητα :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://youtu.be/Af_6vuZG5Js

 

Το φτιάξαμε εγώ με τον αδερφό μου. Λεγόμαστε SBROS και φτιάχνουμε κυρίως EDM. Είμαστε 18 και 16 ετών (εγώ είναι 18 xD) και μας αρέσει πολύ η μουσική. Είναι το πρώτο video που φτιάξαμε και ο visualizer φτιάχτηκε στο Adobe CS6 AE χειροκίνητα. Ελπίζουμε να σας αρέσει. Άμα θέλετε μπορείτε να κάνετε like στο YouTube και Subscribe γιατί ετοιμάζουμε κι άλλα κομμάτια. Επίσης οποιαδήποτε παρατήρηση είναι δεκτή, είτε είναι θετική, είτε αρνητική.

 

P.S: Μην νομίζετε πως έχει τον λογαριασμό μόνο για αυτόν τον σκοπό. Παρακολουθώ εδώ 2 χρόνια το φόρουμ αλλά δεν έτυχε να κάνω το προφίλ. Αυτά τα ολίγα.

 

ΈΝΑ κακό υπάρχει στην υπόθεση, που έχετε ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠΛΕΤΟ χρόνο να ξεπεράσετε στα ερχόμενα έτη, αν από αυτή τη στιγμή βγάζετε τέτοια δουλειά από το ΜΗΔΕΝ, με δικά σας sample.

Θέλω να μεταφράσεις μαζί με τον αδερφό σου την λέξη "Generic" και να κοιτάξετε να αφαιρέσετε αυτό το στοιχείο από τα επόμενα κομμάτια σας. Ειδικά η EDM, μαστιγώνεται συνέχεια από τα ίδια και τα ίδια.. ενώ δεν το αξίζει κατ' εμέ.

 

Πολύ καλή δουλειά κατά τ' άλλα, Καλώς ή κακώς, καθαρόαιμο EDM των 3ων τελευταίων ετών. Μακάρι να είχα το Producing skill σας. Αυτό μάλλον θα κοιτάξω να έχω στο ερχόμενο έτος μέσω του FL Studio.

 

(DJ <> Producer)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια!

Αυτο ειναι το καινουργιο μας βιντεακι απο το τραγουδι "Εσυ εισαι η αιτια που δεν τρωω πρωινο" που βρισκεται στο δευτερο cd μας και κυκλοφορει απο την Final Touch Records.Ηχογραφηση,μιξη και παραγωγη εγιναν ολα απο εμενα σε home studio φαση και το βιντεο ειναι επισης homemade (sony vegas rules!!!)

Ελπιζω να σας αρεσει:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...