Προς το περιεχόμενο

προβλημα με το youtube


μιχάλης_π

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε ολους, ειμαι καινουριος στο site και γι' αυτό αν κανω κατι λαθος η αναφερω το θεμα σε λαθος κατηγορια να μου το πειτε.

εχω ενα προβλημα με το youtube, καποτε εμπαινα κανονικα και εβλεπα τα βιντεο χωρις προβλημα, αυτες τις μερες μπαινω παλι κανονικα αλλα διχνει οτι φωρτονει το βιντεο δηλαδη οι ασπρες κουκιδες στη μεση γυριζουν αλα κατω η μπαρα που κοκινιζει με το φορτομα μενει στασιμο στην αρχη δεν κουνιετε καθολου και φυσηκα αντι για το βιντεο βλεπω μονο την μαυρη οθονη και τις κουκιδες να γυριζουν συνεχει, οση ωρα και να το αφησω. εχω κανει επανεγκατασταση το firefox εκανα update το flash player αλα τιποτα..

οποιος μπορει ας βοειθησει γιατι παιζω κιθαρα και μου χρειαζετε...

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο πρόβλημα μια περίοδο. Είχα Google Chrome και έκανα και εγώ αυτά που έκανες και εσύ. Αλλά τελικά κατέβασα το Mozilla Firefox. Μετά από λίγο καιρό που δεν με βόλευε το Mozilla Firefox, ξανά κατέβασα το Google Chrome και όλα οκ. Άρα η λύση μου είναι να κατεβάσεις άλλον browser. Ελπίζω να σε βοήθησα.! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα!Μολισ γραφτηκα στη σελιδα και ακομα ψαχνομαι...Δεν ξερω αν το προβλημα που εχω πρεπει να το γραψω εδω αλλα επειδη εχω και εγω προβλημα με το youtube ελπιζω η κινηση μου να ειναι σωστη!

Εκει που ολα πηγαιναν καλα και εβλεπα κανονικα τα βιντεο ξαφνικα τωρα σε οποιοδηποτε βιντεο και αν παω μου δειχνει μια μαυρη οθονη και λειπουν απο κατω τα συμβολα (play,pause,stop)και γενικα δειχνει μονο μια μαυρη εικονα!Κοιταξα μηπως εφταιγε το flash player αλλα παρατηρησα οτι οταν μπαινω fb τα βιντεο που εχουν ανεβει μου τα παιζει κανονικα!Μονο οταν μπαινω στο youtube μου δημιουργει το προβλημα...Ελπιζω να παρω καποια βοηθεια!

Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο πρόβλημα το μεσημέρι με τον chrome. Απλά καθάρισα την προσωρινή μνήμη και τώρα παίζει κανονικά. Για δοκίμασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας! Και εγω το ιδιο ακριβως προβλημα εχω με το youtube στο! Χρησιμοποιώ και εγω chrome! Όταν λες οτι διέγραψες την προσωρινή μνήμη τι εννοείς?? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε τη λύση που έχει εδώ.. Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και δούλεψε κανονικά και με το νόμο.

 

 

Που βρισκεται το about:config και το συγκεκριμενο dll που λεει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας! Και εγω το ιδιο ακριβως προβλημα εχω με το youtube στο! Χρησιμοποιώ και εγω chrome! Όταν λες οτι διέγραψες την προσωρινή μνήμη τι εννοείς?? Ευχαριστώ!

 

Πανω δεξια,κατω απο το χ εχει ενα κλειδι,

πατας επιλογες-πας στην καρτελα συνθετες επιλογες-εκκαθαριση δεδομενων περιηγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

παιδια καλησπερα,  εχω ενα προβλημα με τον flash player και δεν μπωρο να δω βιντεο, καποια στιγμη εκει που παιζει η εικονα γινεται μαυρη και δεν δειχνει τιποτα, δοκιμασα και με mozila και chrome αλλα τιποτα μετα πρεπει να κανω επανεκινηση τον υπολογιστη για να παρει μπρος τι μπωρο να κανω;  οποια εκδοση και να εβαλα flash player δεν παιζει εκανα και εκαθαριση με το cleaner τιποτα μηπως ειναι απο την καρτα γραφικων τιποτα, εχει κανενας καποιο προβλημα παρομοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...