Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι, δε λεω οτι ο παο δεν αξιζε τη νικη. Απλα λαθη εγιναν και για τους 2 οποτε δε θεωρω οτι η διαιτησια ευνοησε η αδικησε καποιον

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Ναι καλα,μονο που η αεκ εβαλε γκολ απο φαση που δεν θα πρεπε να χε γινει καν αφου ειχε προηγηθει φαουλ.Με βαση αυτο δεν συγκρινονται τα λαθη γιατι σε εκεινο το χρονικο σημειο ηταν θεμα χρονου το 3-0 και μετα ενας θεος ξερει που θα σταματαγε το κοντερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο Μανωλάς πρέπει να κάτσει 3-4 μήνες εκτός αποστολής μπα και βάλει μυαλό. Και ας του πεί ο Δέλλας, οτι Παπασταθόπουλος δεν είναι και δεν πρόκειται να γίνει ούτε το δεξί του Σωκράτη. Χάσαμε για χάρη του άλλο ένα παιχνίδι...

 

Εγώ το έχω πεί, διώξιμο όλοι και με πιτσιρίκια που θα έχουμε μπάτζετ 2.000.000 τουλάχιστον να γνωρίζουν όλοι οτι δεν κάνουμε για τίποτα. Λυπάμαι γιατί ο Μανόλο θα φύγει, αλλα καλά θα κάνει ο άνθρωπος με αυτά που βλέπει. Έρχονται πολύ δύσκολες μέρες παλικάρια.

 

ΥΓ. Συχαίνομαι να με υποστηρίζουν οι GAYROI στο οτι μας αδίκησε η διαιτησία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την κοκκινη που λες μπορουσε να παρει κ ο Λετο για διαμαρτυρια.

 

κοκκινη για διαμαρτυρια μονο κανας παικτης του παοκ θα μπορουσε να πάρει... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοκκινη για διαμαρτυρια μονο κανας παικτης του παοκ θα μπορουσε να πάρει... :fear:

 

αφου εκανε σπριντ το μισο γηπεδο για να διαμαρτυρηθει...καρτα ειναι αλλα μπαλα πεζουμε οχι μπασκετ να δινονται τετοιες καρτες σαν αυτη του λετο και του ντιοπ που πηρε μπαλα πεντακαθαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απευθειας ρε.. Κιτρινη ουσιαστικα . Οπως ειχε φαει περυσι ο Ντατολο με πανιωνιο

 

Παντως ο Χιμενεθ εχει τεραστια ευθυνη. Και «χαρτακι» να παιρνε δε θ αφηνε τους 3 καλυτερους εκτος. ΕΙΔΙΚΑ Σκοκο. Τι να πεις...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εκανε σπριντ το μισο γηπεδο για να διαμαρτυρηθει...καρτα ειναι αλλα μπαλα πεζουμε οχι μπασκετ να δινονται τετοιες καρτες σαν αυτη του λετο και του ντιοπ που πηρε μπαλα πεντακαθαρα

 

α δε λεω για τον τσιριλο ρε. Αυτός ειναι καρναβαλι.

Οσο δεν τον τιμωρούν απτη διοικηση τα ιδια θα κανει.

 

Γενικα εννοω πως δυσκολεύονται να αποβάλλουν διαιτητές, παικτες του παο/ολυμπιακου για διαμαρτυρίες.

Και το πιο χαρακτ. παράδειγμα που κλαψας που μου ρχεται στο μυαλο? ο λετο.Ειτε στην μια ειτε στην αλλη ομαδα.

Μιλάει πιο πολύ στο διαιτητή απο τσιρίλο και καραγκούνη ταυτόχρονα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλα,μονο που η αεκ εβαλε γκολ απο φαση που δεν θα πρεπε να χε γινει καν αφου ειχε προηγηθει φαουλ.Με βαση αυτο δεν συγκρινονται τα λαθη γιατι σε εκεινο το χρονικο σημειο ηταν θεμα χρονου το 3-0 και μετα ενας θεος ξερει που θα σταματαγε το κοντερ.

 

 

πσιτ ηρεμα εσυ με τα κοντερ στα 3 απο τα 4 ματσ φετος εισαι χαμενος πολυ φορα πηρες...νικησες 3-1 και καθεσε και συζητας για το λετο που παει να γινει χειροτερος απο το καραγκουνη...τοσο που πεφτει αντε να το πιστεψεις.

 

κοιτα που στο 2-1 σε εχω βαλει 20λεπτα μεσα στο τερμα και τι γλητωσες στο παρατριχα 2 φορες και ασε τισ δικαιολογιες

 

Για το οφσαιντ του μπλανκο δεν σε βλεπω να μιλας...

 

α δε λεω για τον τσιριλο ρε. Αυτός ειναι καρναβαλι.

Οσο δεν τον τιμωρούν απτη διοικηση τα ιδια θα κανει.

 

Γενικα εννοω πως δυσκολεύονται να αποβάλλουν διαιτητές, παικτες του παο/ολυμπιακου για διαμαρτυρίες.

Και το πιο χαρακτ. παράδειγμα που κλαψας που μου ρχεται στο μυαλο? ο λετο.Ειτε στην μια ειτε στην αλλη ομαδα.

Μιλάει πιο πολύ στο διαιτητή απο τσιρίλο και καραγκούνη ταυτόχρονα :-D

 

και γω για το λετο λεω ρε αλλα μπαλα ινε ρε γαμωτο και σε 5χ5 να χεις παιξει τρελενεσαι..ποσο μαλον σε ενα παο αεκ που αμα δε νικησεις πας στο καραισκακη και σε περιμενει ο αλλος....με ανοιχτεσ αγκαλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πσιτ ηρεμα εσυ με τα κοντερ στα 3 απο τα 4 ματσ φετος εισαι χαμενος πολυ φορα πηρες...νικησες 3-1 και καθεσε και συζητας για το λετο που παει να γινει χειροτερος απο το καραγκουνη...τοσο που πεφτει αντε να το πιστεψεις.

 

κοιτα που στο 2-1 σε εχω βαλει 20λεπτα μεσα στο τερμα και τι γλητωσες στο παρατριχα 2 φορες και ασε τισ δικαιολογιες

 

Για το οφσαιντ του μπλανκο δεν σε βλεπω να μιλας...

 

 

Δεν τιθεται θεμα ηρεμιας.Αντικειμενικα εντελως σου λεω οτι ειδαν ολοι αν φυσικα βγαλουν τα γυαλια.Στο σημειο εκεινο που εβαλες το γκολ μυριζε το 3ο,ενω πετυχες το γκολ απο λαθος του διαιτητη.Διορθωσε με αν κανω λαθος.

 

Ολυμπιακος βολου,εργοτελης και καβαλα καραδοκουν γιαυτο κρατα τα "πσιτ" και τα "γλητωσες στο παρατριχα" για αργοτερα.

 

3αρα με νινη,σιλβα και μπουμσονγκ εκτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τιθεται θεμα ηρεμιας.Αντικειμενικα εντελως σου λεω οτι ειδαν ολοι αν φυσικα βγαλουν τα γυαλια.Στο σημειο εκεινο που εβαλες το γκολ μυριζε το 3ο,ενω πετυχες το γκολ απο λαθος του διαιτητη.Διορθωσε με αν κανω λαθος.

 

Ολυμπιακος βολου,εργοτελης και καβαλα καραδοκουν γιαυτο κρατα τα "πσιτ" και τα "γλητωσες στο παρατριχα" για αργοτερα.

 

3αρα με νινη,σιλβα και μπουμσονγκ εκτος....

 

Θα σε δώσω στο κύπελλο μίστερ 50εκ ομάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τιθεται θεμα ηρεμιας.Αντικειμενικα εντελως σου λεω οτι ειδαν ολοι αν φυσικα βγαλουν τα γυαλια.Στο σημειο εκεινο που εβαλες το γκολ μυριζε το 3ο,ενω πετυχες το γκολ απο λαθος του διαιτητη.Διορθωσε με αν κανω λαθος.

 

Ολυμπιακος βολου,εργοτελης και καβαλα καραδοκουν γιαυτο κρατα τα "πσιτ" και τα "γλητωσες στο παρατριχα" για αργοτερα.

 

3αρα με νινη,σιλβα και μπουμσονγκ εκτος....

 

φοβερο το φαυλ πανω στο λετο αμα παιζαμε μπασκετ επρεπε να το δωσει.

 

ξερεις πολυ καλα οτι δεν υπαρχει περιπτωση για αυτο που λες. σε καταλαβαινω πως νιωθεις να σε κερδιζει ο ντατομο και ο χιαχιτσ να σε πετανε εξω απο το κυπελο ποναει θα περασει...τωρα αμα κανεις θεμα το οτι νικησες το 1 απο τα 4 ματς(και το πιο ασημαντο για την αεκ) αφου εισαι τοοοοοσο πολυ καλυτερος μπραβο αξιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο το φαυλ πανω στο λετο αμα παιζαμε μπασκετ επρεπε να το δωσει.

 

ξερεις πολυ καλα οτι δεν υπαρχει περιπτωση για αυτο που λες. σε καταλαβαινω πως νιωθεις να σε κερδιζει ο ντατομο και ο χιαχιτσ να σε πετανε εξω απο το κυπελο ποναει θα περασει...τωρα αμα κανεις θεμα το οτι νικησες το 1 απο τα 4 ματς(και το πιο ασημαντο για την αεκ) αφου εισαι τοοοοοσο πολυ καλυτερος μπραβο αξιος

 

 

Λες με 17 βαθμους περισσοτερους να μην ειμαι καλυτερος?Τι ακουμε θεε μου...

 

Ο αποκλεισμος απο μια χειροτερη ομαδα παντα ποναει.

 

 

υγ:Κερδισα 2 απτα 4 ματς.2-3 στο κυπελλο.Το γεγονος οτι αποκλειστηκε ο Παναθηναικος δεν ακυρωνει την νικη του εκτος αν ειναι ετσι πλεον ο κανονισμος(χαχααχχαχαχαχααχ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες με 17 βαθμους περισσοτερο να μην ειμαι καλυτερος?Τι ακουμε θεε μου...

 

Ο αποκλεισμος απο μια χειροτερη ομαδα παντα ποναει.

 

Δεν νομιζω η ομαδα που σε γλεντησε μεσα στο γηπεδο σου με 0-2 και στο 2ρο να μην παιρνει κοκκινη ο βυντρα απο το 30 να δω πως θα πεζατε μετα...αλλα ετσι ειναι αυτα πονανε πολυ ειδικα στο 98...κριμα κριμα...

 

εγω μιλαω για τα μεταξυ μας...αμα νικισες εσυ τη κερκυρα και εγω εχασα μπραβο σου...πιασαν τοπο τα 70μυρια

το θεμα ειναι οτι εισαι εκτος στοχων και προσπαθεις να το αποφυγεις περαστικα σου

 

ps: φυσικα και ενοουσα οτι ουσιαστικα εισαι χαμενος...αμα χαρηκες που νικησες μπραβο αξιος...τωρα αμα εβγαινε ο βυντρα απο το 30....θα χαν σπασει τα κοντερ....περαστικα και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω η ομαδα που σε γλεντησε μεσα στο γηπεδο σου με 0-2 και στο 2ρο να μην παιρνει κοκκινη ο βυντρα απο το 30 να δω πως θα πεζατε μετα...αλλα ετσι ειναι αυτα πονανε πολυ ειδικα στο 98...κριμα κριμα...

 

εγω μιλαω για τα μεταξυ μας...αμα νικισες εσυ τη κερκυρα και εγω εχασα μπραβο σου...πιασαν τοπο τα 70μυρια

το θεμα ειναι οτι εισαι εκτος στοχων και προσπαθεις να το αποφυγεις περαστικα σου

 

 

Νταξει νταξει εχεις δικιο :rolleyes: ..17 χρονια ειναι πολλα οποτε οτι πεις εχεις δικιο αληθεια.Και το λεω απο τωρα γτ δεν μπορω να διαβαζω τα μηνυματα σου γτ πονανε τα ματια μου απτην ορθογραφια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μην ασχολειστε με εριστικους βαζελους δεν ειναι αυτο το θεμα μας σημερα.εχουν βαλει τοσα λεφτα κοντευουν να χρεωκοπισουν και ειναι εκτος κυπελλου και πρωταθλημα δεν θα παρουν μην τους στερειτε και την χαρα της νικης σε ενα ντερμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...