Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ενημερωνεσαι από έντυπα στυλ gayρου. Το deal έγινε απευθείας από τον Μελισσανίδη...Το ξέρω σας χαλάει γιατί εσείς στην φανέλα με τα χάρτινα κ κορακισια αστεράκια επειδή έσπασε πλάκα μαζί σας ο ΟΠΑΠ δεν κατορθωσατε να βρείτε καμια χορηγία. Για να μαζεψετε δε το ξεφτυλικι αποφασισατε να μας το παιξετε πονοψυχοι :lol:

 

Ο Μελισσανίδης ναι, συμφωνω κ επαυξανω είναι αυτός κ ακόμα χειρότερος. Δεν σε είδα να κοπτεσαι για το ποιόν του αρχιδιαπλεκομενου χοχοχο. Τώρα σε πήρε ο πόνος κ σένα κ όλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα για όσο πρόλαβε να παίξει μου άρεσε ο Μάνταλος. Γρήγορα θα κλειθεί εθνική.

Αν αναλογιστούμε πως η χθεσινή ΑΕΚ θα αγωνίζεται στην β, περιμένω μεγάλα πράγματα για του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι αρχίσαν να μας κοροιδέυουν για την Αγιά Σοφιά ; 

Θυμάστε τι λέγανε περσυ; 

Με βάση τα λεγόμενα τους λοιπόν απο τον Μαρτη που πέρασε έπρεπε να έχουν μπεί μπουλντόζες και σήμερα που μιλαμε έπρεπε να περνάμε απο την Φιλαδέλφεια και να βλέπουμε τα θεμέλια της γηπεδάρας που μας έταξε ο τίγρης..

 

Αν δεν δείτε μπουλντόζες μπετά κτλ μην πιστεύετε λέξη.

ολα για τα εισητήρια..


Πολυ καλη ομαδα εχει φτιαξει ο Δελλας.Μπραβο σας!

οσο για την ομάδα φαίνεται καλή αλλά ήθελε φορ..

 

Θα δείξει στα επίσημα. Στην football league πέφτουν κορμιά . θα ιδρώσουμε για να περάσουμε και θέλει μεγάλη μα μεγάλη προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν πιστευουμε τιποτα..για πλακα εβγαλε τις αδειες..ολα για τα εισητηρια στο Δημοσιο ΟΑΚΑ που κραταει το 40% των εισοδηματων καθε αγωνα. Προφανως ο λογος που τα πραγματα δεν εγιναν στην ωρα τους ηταν η κωλοτουμπα της Δημαρχαρας που αλλαξε γνωμη οταν απεκτησε καρεκλα..ειπαμε οκ να μην ειμαστε οπτιμιστες, αλλα μην παμε και στο αλλο ακρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ναι δεν πιστευουμε τιποτα..για πλακα εβγαλε τις αδειες..ολα για τα εισητηρια στο Δημοσιο ΟΑΚΑ που κραταει το 40% των εισοδηματων καθε αγωνα. Προφανως ο λογος που τα πραγματα δεν εγιναν στην ωρα τους ηταν η κωλοτουμπα της Δημαρχαρας που αλλαξε γνωμη οταν απεκτησε καρεκλα..ειπαμε οκ να μην ειμαστε οπτιμιστες, αλλα μην παμε και στο αλλο ακρο...

Φίλε ο Τίγρης δεν είναι κανένας χθεσινός.. Ηξερε τι γραφειοκρατεία θα επακολουθήσει.

Ας κράταγε μικρό καλάθι και να μην φουσκωνε τα μυαλα των Αεκτζήδων τόσο γρήγορα.

 

 

Τώρα για τον Βλαχομήτρο ωραία παίζει αν και πιτσιρικάς.

Μου εκανε εντύπωση η ευκολία και η άνεση που πλάσαρε χθές αλλά και το σουτ που έπιασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φίλε ο Τίγρης δεν είναι κανένας χθεσινός.. Ηξερε τι γραφειοκρατεία θα επακολουθήσει.

Ας κράταγε μικρό καλάθι και να μην φουσκωνε τα μυαλα των Αεκτζήδων τόσο γρήγορα.

 

 

 

Έτσι όπως είναι τα λες. Βασικά πέραν αυτού δεν τον ενοχλεί να καθυστερήσει γιατί και η ομάδα λογικά παρουσιάζει κερδοφορία μέχρι στιγμής και περιμένει τυχών μπάσιμο των άλλων στην ΑΜΚ η οποία ακόμα δεν έχει κλείσει (περίεργο;;;;καθόλου). Ο τίγρης προσπαθεί να μαζέψει όσο το δυνατόν περισσότερα λεφτά για να τα βάλει στο γήπεδο χωρίς να βάλει από την τσέπη του καθαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-1 και ας μας έκαψε 2 πέναλτι ο διαιτητής 

ο επόμενος εντός είναι σε έναν μήνα περίπου ;

 

Τίποτα δεν μας έκαψε φίλε. Αν αρχίσουμε να κλαιγόμαστε θα καταντήσουμε σαν τον γαύρο..

Μέσα ήμουν και είδα μια ομάδα 1ου ημιχρόνου αρκετά αγχωμένη πιθανότητα απο την έλευση τόσου κόσμου στο ΟΑΚΑ.

 

Στο δεύτερο ημασταν σαφώς βελτιωμένοι πιέσαμε καλύτερα και κερδίσαμε. Εαν ο Απόλλωνας δεν έμενε με 10 ίσως να ηταν διαφορετικά τα πράγματα .

Οπως είχα γράψει οποιος πιστεύει οτι θα ανέβουμε τραίνο Superleague ειναι γελασμένος. Θέλουν κι άλλες όμάδες να ανέβουν.

Μας περιμένει σκληρό πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν και εγώ στο γήπεδο χθες και παρατήρησα κάτι που μπορεί να είναι και λάθος. Αρκετοί αρχίζουν να αποκτούν νοοτροπία γαύρου με την έννοια: Έχουμε Μελισσανίδη, θα ανέβουμε τρένο, θα μας σπρώχνει και η διαιτησία γιατί ήμαστε ΑΕΚ. Και με το παραμικρό φάουλ ή μη γκρινιάζουμε για να το δώσει. Και παλαιότερα γινότανε γιατί είναι στην φύση του άλλου αλλά τώρα γίνεται πιο έντονα και νομίζω ότι την ίδια νοοτροπία αποκτούν και οι παίχτες. Μπορεί να είναι λάθος αλλά χθες έτσι μου φάνηκε. Πολύ γκρίνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγονται σχετικά καλά νέα με τις άδειες αλλά τι να πιστέψεις με τις κολοφυλλάδες τις ΑΕΚ..

Ελπίζω να πάει καλά το όλο θέμα και Νοέμβρη να μπουν μπουλντόζες μέσα να τελειώνουμε..

 

Κατι τελευταίο για το ματς με τον Απόλλωνα . Πρέπει να αναγνωρίσουμε οτι ο Dacol έβαλε γκολάρα και γκόλ σε κλειστές άμυνες δεν μπαίνουν εύκολα.

 

Παρασκευή παίζουμε  με τα Χανιά. Θεωρώ οτι θα είναι απο τα πιο δύσκολα μάτς της σεζόν . Ελπίζω να μην χασουμε τους πρώτους μας βαθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...