Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε φταίνε οι οπαδοί της αεκ. Ήταν στα VIP ο Περέιρα και ο Κασάμι και αρχίσανε τα κωλοδάχτυλα. Και παραγκα Μαρινακη και στο Χαντμπολ! Προβοκατσια ηταν!

 edit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ ξέρω ότι μετά το γκολ του Χάρα, μαζεύτηκε η γλώσσα άρον-άρον που πολλοί είχαν βγάλει εδώ μέσα.

Το χερι του χαρα δεν ακυρωνει οτι κοροιδευατε απο την κληρωση μια ομαδα που και στα 2 παιχνιδια ηταν ανωτερη ξεκαθαρα (ισως στο 2ο παιχνιδι στο 2ο ημιχρονο οχι αλλα μονο εκει) και τελικα κερδισατε στη ζουλα..κοπηκε ο αερας η απλα εχει γινει γραφικοτητα να βλεπουμε το πως συνεχιζετε να παιρνετε τιτλους ακομα και με ομαδες με 20φορες μικροτερο budget. Γιαυτο ισως ηταν πιο οφελιμο να δεις την πολιτικη της εταιριας-ομαδας σου απο το να πετας παιδικες ειρωνιες σε μερος που δεν ασχολουμαστε με την ομαδα σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στήνει παιχνίδια ο Μελισσανίδης?

 

Ποτς γκενέν αυτό?

 

Η διαφορά του ΜΕΓΑΛΟΥ είναι οτι απλά γουστάρει Ηρακλής στην πρώτη κατηγορία και χάσαμε για να σιγουρέψει την άνοδο. Δεν τον ένοιαζε να βγάλει λεφτά απο το στοίχημα τύπου 2-0 απο τον πεθαμένο πανιώνιο και εκεί που είχε απόδοση 6.5 το Χ να βάλουν και 2 γκολάκια μπαμ μπαμ. Εγώ πληρώθηκα για τα καλά πάντως απο τον βαγγέλα γτ κάρφωσα ένα 40άρι που είχα κερδίσει σε άλλο στοίχημα στο live όταν είχε απόδοση 5. Και ο πιο άσχετος tipster το έδινε 1Χ διπλή αυτό το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά του ΜΕΓΑΛΟΥ είναι οτι απλά γουστάρει Ηρακλής στην πρώτη κατηγορία και χάσαμε για να σιγουρέψει την άνοδο. Δεν τον ένοιαζε να βγάλει λεφτά απο το στοίχημα τύπου 2-0 απο τον πεθαμένο πανιώνιο και εκεί που είχε απόδοση 6.5 το Χ να βάλουν και 2 γκολάκια μπαμ μπαμ. Εγώ πληρώθηκα για τα καλά πάντως απο τον βαγγέλα γτ κάρφωσα ένα 40άρι που είχα κερδίσει σε άλλο στοίχημα στο live όταν είχε απόδοση 5. Και ο πιο άσχετος tipster το έδινε 1Χ διπλή αυτό το παιχνίδι.

Ναι,ηταν στημενο για x το παιχνιδι.. Στημενη ηταν και η σουταρα του Μπενιτεζ και η αποκρουση του τερματοφυλακα του Πανιωνιου..χμ,και το αλλο,το δοκαρι μετα,που το πας.. Αυτο και αν ηταν στημενο να μπει στη μεση να αποτρεψει το γκολ μην γινει διπλο!! Αν γινοταν 2πλο ομως,τσουπ,θα πεταγοταν ο Τεζας,να μας ελεγε οτι ηταν στημενο για 1ημ 2τελ, ή οτι "εκει που ειχε 10 το διπλο,τσουπ,να βαλουν τρια γκολακια μπαμ-μπαμ"

 

Υ.Γ Που να εβλεπες τους ασχετους tipsters,τι εδιναν το δικο σου παιχνιδι με τον Ηρακλη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1X το έδινε ξύπνιε οπαδέ, πληρώθηκα και απο αυτό. Τράβα να δεις τι γράφει ο book nomikarios εσύ και άσε να διαβάζουμε άσχετους tipsters εμείς.

Μα αυτο λεω και εγω ειρωνικα και για το δικο σου παιχνιδι. Αλλα βγαινεις εσυ και μας λες οτι το ενα παιχνιδι ηταν στημενο και το αλλο οχι λογω πως το εδιναν οι tipsters..

 

Και αυτο ακριβως λεω,οτι αν εμπαινε το δοκαρι του Μπενιτεζ και γινοταν διπλο το παιχνιδι θα εβγαινες και θα μας ελεγες για το στησιμο του Βαγγελα που το εφτιαξε το παιχνιδι ασσο ημιχρονο-διπλο τελικο και οτι εκει που ηταν με αποδοχη 10 το διπλο στο live εβαλαν τρια γκολακια μπαμ μπαμ.. Ετσι και αλλιως,αν ερχοταν ασσος,θα ηταν επειδη το δωσαμε και το στησαμε.Αν ερχοταν x ηταν στημενο για x και μαλιστα εκει οπου η αποδοση ηταν 6,5 (οπως και εμεινε χ τελικα) και αν ερχοταν διπλο,παλι θα μας ελεγες οτι το στησαμε για 1-2 ημ/τελικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...