Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@tzizzz
Όταν βγαίνει αρνητική είδηση για ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΠΑΟΚ, μπαίνεις πρώτος να μας ενημερώσεις.
Όταν βγαίνει για την ομάδα σου, τι συμβαίνει; Παθαίνεις κράμπες στα χέρια;

Πάλι ξυλοδαρμός δημοσιογράφου;

Σοβαρές καταγγελίες για επίθεση στο ΣΕΦ

Επίθεση από μπράβους καταγγέλλει πως δέχτηκε στο ΣΕΦ την Κυριακή ο εκδότης της εφημερίδας «Ακρόπολη», Παναγιώτης Μαυρίκος...

 

Ένα αρκετά σοβαρό περιστατικό καταγγέλλει πως έγινε στο ΣΕΦ την Κυριακή στον πρώτο τελικό του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό ο Παναγιώτης Μαυρίκος. Ο εκδότης της εφημερίδας «Ακρόπολη», η οποία κυκλοφόρησε με την καταγγελία στο πρωτοσέλιδο, τόνισε στον Metropolis πως η επίθεση ήταν δολοφονική και έγινε την στιγμή που ήταν με τα παιδιά του στο κυλικείο του ΣΕΦ.

«Η μήνυση που έχω καταθέσει είναι και για ηθική αυτουργία. Ήθελαν ή να με σκοτώσουν ή να με αφήσουν ανάπηρο. Ήταν πράξη δολοφονίας», ήταν τα λόγια του. 

Ο ίδιος δήλωσε στο ραδιόφωνο του Metropolis:  «Έπεσα θύμα εγκληματικής ενέργειας κατά της ζωής μου και το χειρότερο είναι ότι θα μείνει χαραγμένο στη μνήμη των δύο παιδιών μου που τα κρατούσα από το χέρι. Έστειλε μπράβους ο Μαρινάκης για να με σκοτώσουν. Έχω χάσει την όρασή μου κατά 10% από το αριστερό μάτι, και έχω σχίσιμο γιατί  έφαγα σιδερογροθιά. Αυτά που συμβαίνουν στην Ελλάδα του 2015 για εμάς που ασχολούμαστε με τα κοινά μέσα από τα ΜΜΕ αποτελούν προσβολή. Ούτε ο Αλ Καπόνε δεν θα έκανε τέτοια ενέργεια. Λυπάμαι, ντρέπομαι που πληρώνω τους φόρους και βλέπω ότι οι νονοί και οι μπράβοι διοικούν αυτήν την χώρα και η αστυνομία είναι αμέτοχη. Τους χάλασε ο ασύρματος, πήγα στον αστυνομικό με δυο παιδιά να κλαίνε και το μάτι μου πεσμένο κάτω».

Όσον αφορά την στιγμή του περιστατικού, είπε στον ραδιοφωνικό «αέρα»: «Στο τρίτο δεκάλεπτο 9.05 παίρνω τα δύο παιδιά, πάω στο κυλικείο και όπως τους είπα θέλω δύο νερά και λοιπά έρχονται δύο άνδρες στο ταμείο. Μου φώναζε ένας "ρε γιατί γράφεις για τον πρόεδρο; Αν ξαναγράψεις για τον πρόεδρο θα σου σκοτώσουμε τα παιδιά, πρόσεξε μην ξαναγράψεις για τον πρόεδρο μας τον Μαρινάκη". Ξαφνικά ένας πήγε πίσω από τον πρώτο, παίρνει το χέρι μου δίνει μαι μπουνιά όπου αφήνω ταπ αιδιά μυο από τα χέρια και εκτοξεύομαι στις κου΄τες πυο είχε το κυλικείο. Ενιωσα ότι πεθαίνω, αυτός τράπηκε σε φυγή από άλλη πόρτα. Υπήρχαν πολλοί άνθρωποι που το είδαν αυτό».

 

Source.png Πηγή: Gazzeta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χριστός και η παναγία!!! αν κάψω τώρα τη φανέλα της ΑΕΚ που έχω (πριν πάρω φανέλες από οοοοοοολη την ενδεκάδα του Ολυμπιακού) θα είναι καλό γιατί άλλαξα ομάδα ή κακό επειδή καίω πλαστικά σαν τον σατανιστή πρώην πρόεδρο και μαφιόζο:;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο ΠΑΟΚ θέλει τον αριστερό μέσο Χουάν Μανουέλ Βάργκας απο το Περού(μένει ελεύθερος από τη Φιορεντίνα).
Η ΑΕΚ θέλει τον μεσοεπιθετικό Ρόναλντ Βάργκας απο την Βενεζουέλα(μένει ελεύθερος από τη Μπαλισεκίρσπορ).

Δεν υπάρχει μόνο ένας "Βάργκας" στην Λατινική Αμερική :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΠΑΟΚ θέλει τον αριστερό μέσο Χουάν Μανουέλ Βάργκας απο το Περού(μένει ελεύθερος από τη Φιορεντίνα).

Η ΑΕΚ θέλει τον μεσοεπιθετικό Ρόναλντ Βάργκας απο την Βενεζουέλα(μένει ελεύθερος από τη Μπαλισεκίρσπορ).

 

Δεν υπάρχει μόνο ένας "Βάργκας" στην Λατινική Αμερική :P

 

:)

post-204533-0-69960700-1435053720_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Χουάν Μανουέλ Βάργκας προτάθηκε στον ΠΑΟΚ

Η "εφημερίδα" όπως γράφει και ο we_will_rise είναι ανάξια αναφοράς.

2 σενάρια παίζουν:

1) Θέλουν να πουλήσουν κανένα φύλλο παραπάνω και γράφουν ψέμματα οτι ο ΠΑΟΚ χτυπάει παίχτη της ΑΕΚ.
2) Είναι τόσο άσχετοι που ακούσανε Βάργκας και χωρίς να το ψάξουν,γράψανε οτι είναι αυτός που θέλει η ΑΕΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Χουάν Μανουέλ Βάργκας προτάθηκε στον ΠΑΟΚ

Η "εφημερίδα" όπως γράφει και ο we_will_rise είναι ανάξια αναφοράς.

 

2 σενάρια παίζουν:

 

1) Θέλουν να πουλήσουν κανένα φύλλο παραπάνω και γράφουν ψέμματα οτι ο ΠΑΟΚ χτυπάει παίχτη της ΑΕΚ.

2) Είναι τόσο άσχετοι που ακούσανε Βάργκας και χωρίς να το ψάξουν,γράψανε οτι είναι αυτός που θέλει η ΑΕΚ.

 

Άνετα το 2! Κι εγώ βέβαια αν δούλευα μήνες ολόκληρους απλήρωτος, α μπε μπα μπλομ θα το έπαιζα για το ποιον Βάργκας αφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα το είδα κι εγώ από χτες και κατάλαβα τη μλκια... Εννοείται, τα λεφτά μας στο 2ο ενδεχόμενο. :devil:

 

Αλλά εντάξει ρε, άμπαλος να 'σαι, τι διάολο... Πρέπει να έχεις ακούσει ότι στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο έχουν υπάρξει και υπάρχουν 2367576443 Βάργκας. :P Τόσο κάψιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος σας ειπε και στους 2 οτι δεν υπαρχουν εκατονταδες Βαργκας? Το θεμα ειναι οτι εχει φωτογραφια τον παικτη της Αεκ ο οποιος εχει υπογραψει και εχει στειλει και την υπογραφη του. Αυτο απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος σας ειπε και στους 2 οτι δεν υπαρχουν εκατονταδες Βαργκας? Το θεμα ειναι οτι εχει φωτογραφια τον παικτη της Αεκ ο οποιος εχει υπογραψει και εχει στειλει και την υπογραφη του. Αυτο απλα.

Το καταλάβαμε αυτό mate. Κι εγώ κι ο από πάνω... :)

Απλά με αυτό που είπα, εννοούσα: "ρε μπουμπούνα δημοσιογράφε ή ό,τι άλλο είσαι... 23574652 Βάργκας υπάρχουν. Νιώσε και ψάξ' το λίγο. Γιατί αλλιώς κινδυνεύεις να γράψεις @@ρια και να ξεφτιλιστείς."

 

Και στην τελική, μπορεί να έρθει ο Ρόναλντ Βάργκας, να χαλάσει (για οποιονδήποτε λόγο) τελευταία στιγμή με την ΑΕΚ και να του την πέσει ο ΠΑΟΚ στα γρήγορα και να τον πάρει. Το θέμα όμως είναι ότι θα έχει ξεφτιλιστεί ο δημοσιογράφος εξ' αρχής, γιατί έκανε βλακεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...