Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και 10 τζακ ποτ κάθε μήνα. Σίγουρα πρέπει να πρόκειται για κάποιου είδους παγκόσμια πρωτοτυπία.

Ενω πριν τον μελισσανιδη δεν ειχε τζακ ποτ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα ο ολυμπιακος ειναι βρώμικος το ξερουμε , Κόκκαλης καταστροφέας κλπ.. Για τους αλλους μου κανει εντυπωση που ναι ηθικοί

 

Ωραιος ειναι και ο ηθικός Μελισσανίδης.... και ΟΠΑΠ και αεκ... 

 

Στα οτιναναι σχολια μια χαρα τα πας, στις απαντησεις με επιχειρηματα πανω στα προηγουμενα δικα μου/μας σε βλεπω να θελεις δουλιτσα ακομα...

 

 

Και παμε παλι, για τους προηγουμενους και τους επομενους, προφανως και ειναι ολοι βρωμικοι οπως ειπαμε κ πριν , το θεμα ειναι ποιος επωφελειται μονιμα.

Ποιος εχει φιλικα σωματεια, ποιος εχει 45 παικτες σε ολο το πρωταθλημα, ποιος κερδιζει ματς στα χαρτια, ποιος εχει παρει τοσους τιτλους ετσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις φιλικα σωματεια την μιση β εθνικη

 

και 45 παιχτες και 145 παιχτες, απο την στιγμη που επιτρεπεται να αγοραζεις και να δανειζεις τοτε δεν υπαρχει τπτ που να αξιζει να συζητηθει, ας μην ειχατε καβουρια προεδρο για να ειχατε και εσεις παιχτες να διαλεγετε

 

εχει κανει η αεκ 100 ενστασεις σε 5 διαφορετικα αθληματα, ακομα η "νικη στα χαρτια" τσουζει. χωνεψτε το οτι ηταν νομιμη κινηση , θα το εκανε ο οποιοσδηποτε αλλα επειδη εισαι εσυ στην αλλη πλευρα.. πρεπει να το παιξεις και λιγο δακρυβρεχτος ηθικολογος.

 

ετσι γιουβετσι. ας βαλει κανα φραγκο ο μελισσανιδης στην ομαδα... που σας εστειλε Γ εθνικη για να μην βαλει το χερακι στην τσεπη.. ο "εξυγιαντης" του οπαπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.εσυ εχεις φιλικα σωματεια την μιση β εθνικη

 

2.και 45 παιχτες και 145 παιχτες, απο την στιγμη που επιτρεπεται να αγοραζεις και να δανειζεις τοτε δεν υπαρχει τπτ που να αξιζει να συζητηθει, ας μην ειχατε καβουρια προεδρο για να ειχατε και εσεις παιχτες να διαλεγετε

 

3.εχει κανει η αεκ 100 ενστασεις σε 5 διαφορετικα αθληματα, ακομα η "νικη στα χαρτια" τσουζει. χωνεψτε το οτι ηταν νομιμη κινηση , θα το εκανε ο οποιοσδηποτε αλλα επειδη εισαι εσυ στην αλλη πλευρα.. πρεπει να το παιξεις και λιγο δακρυβρεχτος ηθικολογος.

 

4.ετσι γιουβετσι. ας βαλει κανα φραγκο ο μελισσανιδης στην ομαδα... που σας εστειλε Γ εθνικη για να μην βαλει το χερακι στην τσεπη.. ο "εξυγιαντης" του οπαπ

 

1. Ωραιο επιχειρημα,(ποιες ειναι αυτες και για πες μου παραδειγματα απο αγωνες που μας αφησαν να κερδισουμε, εγω εχω απειρα για σας) Ακομα και ετσι να ειναι, πολυ εξυπνο επιχειρημα, απο τις μισες ομαδες της Β τι οφελος μπορω να εχω? μια ανοδο που ηταν δεδομενη οτι θα παρω μονο κ μονο λογω δυναμικοτητας? Εσεις απ την αλλη, τ οφελη εχετε με τα φιλαρακια που τραμπαρετε παικτες και βαθμους?

 

2.Ωραιο κ αυτο, ειναι ηθικο και γινεται σε ολα τα πρωταθληματα να αγοραζει μονο μια ομαδα παικτες εσκεμμενα ωστε να μην μπορουν οι ανταγωνιστες της να τους αγορασουν..και δε μιλαμε για 1-2...μιλαμε για ολους με μοναδικο σκοπο να μην παιξουν αλλου. ΑΑ και σε προνομιακες τιμες, ( :) σε φαση θα τα βρουμε στο πρωταθλημα αν χρειαστειτε κανα βαθμο).

 

3. Οπως ειπαμε κ πριν, ενστασεις κανουμε κ εμεις κ ο παο και ο παοκ, με τη μονη διαφορα οτι μονο εσεις τις κερδιζετε ;)

Τι να με τσουξει αγορινα μου? μεσα ημουν και το χαρηκα πολυ βλεπωντας την καλυτερη ομαδα να κερδιζει ( σε εκεινο το ματς ακομα και ο κορακας ηταν αδυναμος), σιγα μη με τσουξει η αξιοπιστια του πρωταθληματος σου .Ναι ωραια θα ταν να βγαιναμε Ch.L την επομενη αλλα 7 εκατομμυρια Ε δε θα αλλαζαν τα δεδομενα.

 

4.To τι θα κανει η οχι ο προεδρος της ομαδας μου, δε σε αφορα ...εγω δε σου ειπα για το σανο των ζε ρομπερτο καθε χρονο που εχει να φερει παικτη της προκοπης ποσα χρονια,ενω τσεπωνει τοσα καθε χρονο..βαζει μεσα 50 εκατομμυρια και φερνει τον Βαλντεζ,ποιον τον Βαλντεζ...Γελαω μεν αλλα δεν καθομαι να το θιξω γιατι πολυ απλα δε με νοιαζει!

Το οτι εισαι εκατομμυριουχος δε σημαινει οτι εχεις λεφτα να πληρωνεις τα σπασμενα του καθε Ψωμιαδη

 

Δυο ερωτησεις μονο απο μενα...α)Περσι πως σου φανηκε που το Αεκακι της Β γλεντησε τον αξιο πρωταθλητη και χρειαστηκαν παλι τα μεγαλα μεσα για να επιβληθει η ταξη? Και δε μιλαω μονο για τα κλασσικα ανυπαρκτα φαουλ ενα εκ των οποιων εγινε γκολ, μιλαω και για τα οφσαιντ μας :)

 

β) πως σου φαινονται οι νεες δραστηριοτητες του προεδρα σας Βαγγελα που ενισχυει το εμποριο της χωρας μας?? Βλεπω αποφευγετε ολοι να κανετε εστω ενα σχολιο πανω σε αυτο...

 

Y.Γ Ξερω εκ των προτερων οτι η συζητηση δεν τελειωνει ποτε και δε θα το συνεχισω μονο κ μονο γιατι δεν εχει νοημα να μιλαω με σας για θεματα δικαιωσυνης.Ειστε οι χειροτεροι και το ξερετε :) Απλα ηθελα να κανω μια μικρη επαναληψουλα για να μη τα ξεχνατε τοσα πολλα που ειναι , μιας και σας αρεσει τοσο να συχναζετε εδω και να ασχολειστε με την ΑΕΚ. Εχετε βαρεθει τοσο πολυ το στησιμο, που πλεον η μονη χαρα σας ειναι να ασχολειστε με τους αλλους και με τα οποια προβληματα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν ασχολειτε μαζι σας, εσυ λες για κατι "γλεντια" δε καταλαβαινω που τα ειδες, εισαι αεκακι οπως το λεει η λεξη μια μικρομεσαια ομαδα.. που τρωει αναλαμπες κερδιζει κανα φωστηρα και την βλεπει πρωταθλητρια ευρωπης, δεν υπαρχετε γιαυτο και το κουλα εχει καποιο νοημα.. "Αμα δεν μπορεις να τους φτασεις - κλαψε για να σε προσεξουν"  .. μιλαει ο 200στος της ευρωπης με  τον 20ο.. τι να πει? οτι το παλεψε σε κανα δυο ματς θα πει.. φοβερο καντο τροπαιο!

 

ο μελλισανιδης καταδικαστηκε ποτε για το λαθρεμποριο? ποσα εκατομμυρια ευρω ζημιωσε το ελληνικο δημοσιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ωραιο επιχειρημα,(ποιες ειναι αυτες και για πες μου παραδειγματα απο αγωνες που μας αφησαν να κερδισουμε, εγω εχω απειρα για σας) Ακομα και ετσι να ειναι, πολυ εξυπνο επιχειρημα, απο τις μισες ομαδες της Β τι οφελος μπορω να εχω? μια ανοδο που ηταν δεδομενη οτι θα παρω μονο κ μονο λογω δυναμικοτητας? Εσεις απ την αλλη, τ οφελη εχετε με τα φιλαρακια που τραμπαρετε παικτες και βαθμους?  Ενω η δικη μου δυναμικη δηλαδη δεν λεει οτι μπορω να κερδισω την Κερκυρα και τον Πλατανια αλλα χρειαζομαι να ανοιξουν τα ποδια αυτες οι ομαδες για να τις κερδισω ετσι? 

 

2.Ωραιο κ αυτο, ειναι ηθικο και γινεται σε ολα τα πρωταθληματα να αγοραζει μονο μια ομαδα παικτες εσκεμμενα ωστε να μην μπορουν οι ανταγωνιστες της να τους αγορασουν..και δε μιλαμε για 1-2...μιλαμε για ολους με μοναδικο σκοπο να μην παιξουν αλλου. ΑΑ και σε προνομιακες τιμες, ( :) σε φαση θα τα βρουμε στο πρωταθλημα αν χρειαστειτε κανα βαθμο)  Φιλαρακι,απο τη στιγμη που δεν υπαρχει καποιο οριο στον κανονισμο για παικτες και συγκεκριμενο αριθμο ροστερ,ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ. Αν ο Μαρινακης θελει να αγορασει 20 παικτες ενω ο προεδρος σου δεν θελει, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ. Εκει ειναι οι παικτες,βαλε το χερι στην τσεπη και τραβα αγοαρσε τους. Βαλε το χερι στη τσεπη,και αντε αγορασε και εσυ 30 παικτες. ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ,ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν ασχολειτε μαζι σας, εσυ λες για κατι "γλεντια" δε καταλαβαινω που τα ειδες, εισαι αεκακι οπως το λεει η λεξη μια μικρομεσαια ομαδα.. που τρωει αναλαμπες κερδιζει κανα φωστηρα και την βλεπει πρωταθλητρια ευρωπης, δεν υπαρχετε γιαυτο και το κουλα εχει καποιο νοημα.. "Αμα δεν μπορεις να τους φτασεις - κλαψε για να σε προσεξουν"  .. μιλαει ο 200στος της ευρωπης με  τον 20ο.. τι να πει? οτι το παλεψε σε κανα δυο ματς θα πει.. φοβερο καντο τροπαιο!

 

ο μελλισανιδης καταδικαστηκε ποτε για το λαθρεμποριο? ποσα εκατομμυρια ευρω ζημιωσε το ελληνικο δημοσιο?

 

Αυτο για το αεκακι το λες εσυ, εγω αντιστοιχα σε λεω χαρτινο origami. 

Ετσι ετσι γουσταρω που νευριαζεις :) τοτε πρεπει να εχεις η πολλα λεφτα η πολυ ελευθερο χρονο για να μπαινεις να ασχολεισαι με τα post των νο200 Αεκτζηδων...μαλλον η μεταγραφικη σας δραστηριοτητα σε εχει νυσταξει, κριμα κ υπηρχε Budget για αλλο ενα χρονο...

Το οτι παλεψε σε ενα δυο ματς?? Χαχαχαχαχα....και ποιος θελει να προσεξει ποιον? Που γραφω???

 

 

 

1. Ωραιο επιχειρημα,(ποιες ειναι αυτες και για πες μου παραδειγματα απο αγωνες που μας αφησαν να κερδισουμε, εγω εχω απειρα για σας) Ακομα και ετσι να ειναι, πολυ εξυπνο επιχειρημα, απο τις μισες ομαδες της Β τι οφελος μπορω να εχω? μια ανοδο που ηταν δεδομενη οτι θα παρω μονο κ μονο λογω δυναμικοτητας? Εσεις απ την αλλη, τ οφελη εχετε με τα φιλαρακια που τραμπαρετε παικτες και βαθμους?  Ενω η δικη μου δυναμικη δηλαδη δεν λεει οτι μπορω να κερδισω την Κερκυρα και τον Πλατανια αλλα χρειαζομαι να ανοιξουν τα ποδια αυτες οι ομαδες για να τις κερδισω ετσι? 

 

2.Ωραιο κ αυτο, ειναι ηθικο και γινεται σε ολα τα πρωταθληματα να αγοραζει μονο μια ομαδα παικτες εσκεμμενα ωστε να μην μπορουν οι ανταγωνιστες της να τους αγορασουν..και δε μιλαμε για 1-2...μιλαμε για ολους με μοναδικο σκοπο να μην παιξουν αλλου. ΑΑ και σε προνομιακες τιμες, ( :) σε φαση θα τα βρουμε στο πρωταθλημα αν χρειαστειτε κανα βαθμο)  Φιλαρακι,απο τη στιγμη που δεν υπαρχει καποιο οριο στον κανονισμο για παικτες και συγκεκριμενο αριθμο ροστερ,ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ. Αν ο Μαρινακης θελει να αγορασει 20 παικτες ενω ο προεδρος σου δεν θελει, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ. Εκει ειναι οι παικτες,βαλε το χερι στην τσεπη και τραβα αγοαρσε τους. Βαλε το χερι στη τσεπη,και αντε αγορασε και εσυ 30 παικτες. ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ,ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!

 

 

 

Φιλε...τιγρη..1)νομιζω υπαρχει διαφορα απο τα Μαλλια ..στον Πανιωνιο και τα Γιαννενα...και αν οχι για εσενα υπαρχει για τους ανταγωνιστες σου...Οποτε παλι υπαρχει αλλοιωση. Μη το συζηταμε το επιχειρημα για φιλικα στη Β τερματισε το ακυρο.

2)Επειδη υπαρχει κανονισμος που το επιτρεπει ειναι και ηθικο? Ειναι σωστο για σενα σαν ολυμπιακος να φορτωνεσαι εναν devincenti μονο κ μονο για να μη τον παρει ο παο? Και ως side effect να μην παρεις εναν ακομα καλυτερο απο τον devincenti του παο? Σοβαρευτειτε! Κατι ακομα τιγρη, Plz εφοσον ξεκινας σχολιασε ολα τα επιχειρηματα και απαντα σε κανενα ερωτημα, οχι μονο ο,τι βολευει 

 

@InsomniaMODS  Δεδομενου οτι ειναι ευαισθητα αυτα τα θεματα, καλο θα ηταν να τηρουμε κ τους κανονισμους. Εφοσον δε το κανουν στο ποδοσφαιρο, καντε το εστω εδω μεσα, να δειτε και πως ειναι :D Κανονισμοι > Οχι κεφαλαια, οχι προσβλητικοι χαρακτηρισμοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος(dEACTIVATEb)μπαίνει στο thread της ΑΕΚ, βάζει μια είδηση, στην συνέχεια κάθετε να κράξει/προκαλέσει και στο τέλος πετάει ένα "κανεις δεν ασχολειτε μαζι σας" και αποχωρεί...

Πόσο FAIL;

 

Όσο για την είδηση, απλά βγήκαμε από το κουπόνι του στοιχήματος(σωστά κατά την γνώμη μου) και δεν τρέχει τίποτα.

 

Βρήκαν ευκαιρία πάλι τα γαυροtroll να μας πείσουν οτι εφόσον ο Μελισσανίδης είχε καταδικαστεί πρίν 20 χρόνια για λαθρεμπόριο(άσχετο με το ποδόσφαιρο),έχουν κάθε δικαίωμα να βιάζουν το Ελληνικό ποδόσφαιρο για 20 χρόνια.

 

Τα ίδια κάνετε και με τους Παναθηναικούς. Τους λέτε: Αφού ο Τράκης(που τον κράζει η πλειοψηφία των βάζελων) είναι κοκάκιας και αλήτης, δεν έχετε το δικαίωμα να μιλάτε για το ποδόσφαιρο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γυρισουν με το καλο στα Σπατα, θελω να παω μια βολτα απο εκει με μια λεζαντα στο χερι που θα λεει "Οχι αριστερο εξτρεμ" και να την κολλησω στο μετωπο του Αραβιδη για να το βλεπει ο Δελλας. Ο τυπος ειναι επιθετικος. Επιθεση με 2 μπροστα θα παιξουμε καθολου φετος? Πολυ καλυτερη λυση απο το να βλεπω τον Αραβιδη αριστερο εξτρεμ ωστε να στριμωξουμε και αυτον και τον Τζιμπουρ στο 4-2-3-1.

 

Ο Αρθο απο την πρωτη εικονα που ειδα, δεν θα το κρινω βεβαια για το ολικο του παιχνιδι αλλα φαινεται οτι ειναι πολυ αργος δυστυχως. Ηθελα να περναμε 2 στοπερ αλλα δεν προκειται να συμβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, η ταχύτητα δεν είναι το σημαντικότερο στοιχείο σε αυτή την θέση, αν έχει καλές τοποθετήσεις και δεν κάνει γκέλες το καλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι ενα σημειο ομως. Αμα εισαι πιο αργος απο τον Τραι στα τωρινα του, δεν θα υπαρχει σωτηρια. Τελος παντων, το συνολικο του παιχνιδι θα τον κρινει και η σεζον που θα κανει. Αν αυτη ηταν η καλυτερη λυση που μπορουσε να βρει ο Μιλοβανοβιτς, θα κριθει και αυτος απο τις επιλογες του στο τελος.

 

Πηραμε και αριστερο μπακ, Χαφεζ. Απο το βιντεο στο youtube δειχνει καλος επιθετικα, γρηγορακος και καλο ξεπεταγμα. Αμυντικα θα εχω τις αμφιβολιες μου διοτι οπως τα περισσοτερα αριστερα μπακ, ετσι και αυτος, φαινεται περιπτωση αποτυχημενου αριστερου εξτρεμ που γυρισε πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...